www.sudzibas.lv LMT Cilvēku krāpšana

LMT - Cilvēku krāpšana

LMT bezvadu internets ir atklāta cilvēku krāpšana- līgumu slēdzot ātrums tika solīts līdz 5mb/s, bet reāli ir vedēji 250kb/s.Ļoti bieži vienkārši neiet jo ātrums ir ap 5kb/s. Zvanot uz palīdzības nummuru vienkārši nomet klausuli, jo redziet viņiem nepietiek ar maniem personīgajiem datiem, bet vajagot līguma nummuru.(solīju pat pases kopiju uz fax nosūtīt, lai tik viņi man palīdz tikt pie interneta sakariem, nometa klausuli).Starp citu atrodos pilsētas centrā.

Un un mani pavisam piebeidz tas, ka ja es vēlos atslēgties no šī nekvalitatīvā pakalpojuma, man pieprasīja soda naudu par atslēgšanos.Esmu LMT klients kādus 9 gadus, bet nolēmu pāriet citur.

R

E EDGARS 20.12.2008

Man arī bija lmt internets, bet es lauzu līgumu! Man ātrums bija ar lmt vidēji o.99kb/s

M marite 20.12.2008

rrr
numurs rakstas ir vienu M ja kas :D

S sudzibas .lv 20.12.2008

Labdien,

Jums ir jaregistrejas izmatojot so linku:

Jus sava konta sanemsiet pirmos USD 2 ka pierakstisanas bonusu un videji nedela var nopelnit no 5-10 USD. Izmaksa Jusu konta tiek veikta tiklidz jus sakrajat USD 2 izmantojot PayPal. Tas protams nav loti daudz, bet ka papildus ienakumi, ja veltat tam 20 minutes diena - tas jau nav tik slikti, vai ne?

Pameginiet un jus nezaudesiet, jo nav nepieciesamas nekadas "biedru" iemaksas u.c.

L lauma 17.03.2009

lmt internets galīgi garām, normāli video nevar noskatīties! tik dāgi vēl jāmaksā!

I ILZE 21.04.2009

Pilnībā piekrītu, ka lmt internets ir galīgi garām, pati to tagad lietoju un esmu vīlusies!!!

G geks 02.09.2009

par tadiem interneta pakalpojumiem nauda janem no viniem...nevis pasam jamaksa

R rolands 20.11.2009

pilniigs sviests ar to LMT internetu, reklamee neierobezjota datu paaraide tagat peeksni es esmu noblokjeets jo esmu pa daudz smeelis informaaciju internets knapi velkas.Kad jautaaju ko man tagat dariit konkreetu atbildi nesanjeemu.

P popoo 20.11.2009

Vispār LMT to savu padarīšanu nekad nav reklamējis kā "mobilais internetes", bet tkā "mobilais birojs"- tātad e-pastu saņemšanai.
Lietoju to LMT jau kādus 2 gadus un esmu ĻOOOOOOOOOTI apmierināts. Jo varu saņemt/nosūtīt e-pastus, ieiet draugos elvē un arī sūdzībās elvē. Un jebkurā vietā pasaulē.
Un ja mājās nojūk i-nets, man vienmēr ir plāns B.
Zinu, ka filmas pumpēt šis verķis nav paredzēts.
Tā kā- pirms piedalietes dragreisā, painteresējaties vai zāles pļāvējs tam ir piemērots.

R realists 02.12.2009

Lattelecom, vispār ir rīkļurāvēju banda--nav labāka par LMT. saki 250 kB a man ir 15 kb!!!nopietni un iet labi ja ar 1, 5 kB "ātrumu"----praktiski čūgā un VISS. UN PAR ŠO STULBĪBU 15-20 LS MĒNESĪ!!!lattelekoms smird. man vairs nav ko teikt. 21.gs. bet tāda čuhņa, ka slikti paliek.

S Silvija 27.12.2009

Izlasu sūdzības un sapratu, nevaru arī es klusēt! Kā jau visiem zināms, laukos jau vadu internetu pieslēgt gaužam sarežģīti, ja nav telefona pieslēguma, tad arī mēs divi kaimiņi, nolēmām, vajag tak pieslēgumu! Limbažos ir LMT pakalpojumu birojiņš, aizgājām visu izrunājām, teica, esot labs un gana ātrs, noticējām, noslēdzām līgumu, bet...prieka bija maz! pirmos mēnešus nu tīri labi, bet tagad drīz būs divi gadi un pieslēguma ātrums arvien lēnāks un lēnāks, bet kad zvanam, stundu klausāmies mūziku un beidzam nervus, maksājam 19.ls mēnesī!!! par ko maksājam, ko iesākt? Varu teikt vienu, samaksa neatbilst pakalpojumam!!! Ko darīt? bez interneta laukos, galīgi grūti:(.

S saule 27.12.2009

viss diemžēl ir atkarīgs no zonas. Laukos man bija 250 kb/Pilsētā bija krietni ātrāks.

D Dzintars 02.01.2010

isteniba nekas nav atkaris no zonas man ir pilna zona un atrak ka pa 25kb/ nesmu dabujis vnk LMT suka domaju laust ar vinu ligumu ko sakat cik tas varetu maksat vnk nevaru izturet tik lenu netu vispar novilkt kautko praktiski ir gruti un ilgi biezi vien interneta atrums nolrit uz 0 un neiet kamer nerestarte modemu viena varda sakot tas LMT smird

A AndrejsKafimofs 14.01.2010

Es dzīvoju pie paša LMT torņa astotā stāvā vienīgais šķērslis ir stikls ideālākā vieta ātrums 3, 7mb/s bet aizdomīqi samocīts filmu 1, 5 qb velk 7 stundas ātrumam nav nozīmes pats tīkls ir sakruķīts jo LMT pelna no mb viņi paši internetu neražo viņiem ar internets ir jāpērk plus jāatpelna nauda par raidītājiem ar tiem 19 ir par īsu tāpiec tīklu sakruķī.Bezvadu internets LMT BITE TELE 2 ir tikai interneta parodija un domāts skatīties bildītes.

K Krišjānis 24.01.2010

Tas ir sūds pa ko iet runa, tiešām internets ir tik lēns dzīvojot laukos, no visiem cilvēkiem kurus es zinu lieto šito LMT Internetu sūdzās ka katrās augšā un vispār LMT ir mēsls. Bet piekrītu to ka LMT ir labs sarunu tīkls, nevis Interneta ietošana, un mobile Partner Rāda 0.4 kb/s augstākais ir bijis līdz 27.4 kb/s Tas ir nožēlojami... Un daudz reizes vispār stāv pa nullēm. nevaru to izturēt, Cs pat paspēlēt ir neiespējami met ārā un karās, nekas nav iespējams. tik parasti pasēdēt lapās un palasīt kādas ziņa, vai ko tādu, bet neko vairāk. ienīstu šito visu. [slēpt]@

R ralfs 23.02.2010

kaa var atsleekt to interne tu vins man paneema 27 Ls luudzu uzrakstat kaa !!!

R RITA 03.03.2010

pilnīgi piekrītu mums nets caur LMT bus jau 2 gadi zvanijam sūdzējamies, bet vini atbild ka nevar neko palīdzēt. labi ka palika tikai 2 menesi un ligums beigsies. noteikti atteiksimies kaut arī zivojam laukos.
mēgināsim slēgt netu caur VIASAT varbut tur ies?

B Bite 07.03.2010

Man tuviem cilvēkiem ir LMT internets, varu piekrist visam augstāk minētajam - pilnīga naudas izmešana. Privātmājām sakarīgs internets varētu būt Balticom Radiolinks. Nē, nereklamēju šo provaideri - vienkārši pats šobrīd aktīvi meklēju internetu privātmājai laukos, un šis ir vienīgais sakarīgais ko esmu atradis, turklāt par šo pakalpojumu sniedzēju arī atsauksmes labas. Vienīgais ka ierīkošanas izmaksas mērāmas ciparā ar divām nullēm, bet vismaz nets kā nets.

L lmtsucks! 22.06.2010

LMT ir kautkads kroplu bars. Tik lens internets vnk preitigi sedet nihuja vin6 neiet un 19ls jamaksa!! + ja veelies atteikties liigumsods par katru meenesi 2.50ls. man pilna zona nekas neiet vinji man liekas galvu durivis iespiedushi. Gaju prasit vinjiem ko darit ka lens interents, vinji sakot ka networka aktukas jaauzstaada. uzstaadu nekas neiet! Kautkadi idioti piekriitu visiem iznemot tie kas saka ka vin6 aatrs! bet ko lai citu sledz laukos ;/ kur Lattelecom neiet?

P Peteris 12.07.2010

Laukos viens no variantiem ir satelīta internets (Latvijā piedāvā Unisat). Kaimiņš pievienojās. Pa bankām, e-pastiem, draugi.lv u.c. mājas lapām "staigā" normāli, ja grib pumpēt lietus datu apjomus (filmas u.t.t.), tad gan šis variants nederēs. Dārgi sanāk arī ierīkošana, bet var uz nomaksu (līgums uz 3 gadiem), mēneša maksa arī nav īpaši lēta. Līdz tam kaimiņš bija pārbaudījis LMT, Tele2 un Triatel, teica, ka satelīta esot jēdzīgāks.

K Kors 14.07.2010

Man LMT internets sākumā arī gāja ļoti lēni... Ari biju neapmierināts, bet ar laiku laikam pieradu :D
Bet nu jau lietoju kādu mēnesi un vispār esmu apmierināts.. :)
Galvenokārt viss ir atkarīgs no zonas, tāpat kar ar telefonu. Zona var pa brīdim pazust, bet PC ir nepieciešams biskinj ilgāks laiks lai attīstītu ātrumu. Vēl liela nozīme ir pašam PC, ja tas ir lēns tad nevajag cerēt ka ar internetu Mozilla, Internet Explorer vai kāda online spēle sāks lidot, :) Vispār ļoti daudz kas ir tieši atkarīgs no paša PC!

Pievienoju bildi ar ātrāko sevis reģistrēto ātrumu! Tur visu var diezgan smalki apskatīt.
Tur fonā paliku uTorrent aplikāciju lai varētu apskatīt ar kādu ātrumu / ilgumu un kādos laika posmos (diena vai nakts) esmu lietojis LMT internetu. Ielādētie faili ir vidēja lieluma un katrs no tiem ir ielādēts dažādos laika posmos.