www.sudzibas.lv LMT (bez temata)

LMT - (bez temata)

Visus šos gadus esmu karsti atbalstījusi LMT un noliegusi citus mobilo sakaru operatorus. Kad man jautāja, kādi ir iemesli, vienīgie, ko varēju nosaukt, bija lielais pārklājums un labais serviss.

Kas man lika pārvērtēt to visu? Kad es saņemu rēķinu un saprotu, ka maksāju par neko. Piemēram, runāju mēnesī divas stundas - stundu ar LMT klientiem un stundu ar citiem operatoru klientiem. Samaksas starpība šīm stundām ir divkārtēja līdz trīskārtēja!

Nesen ieraudzīju Bites piedāvājumu - vienāda maksa uz visiem operatoriem. Pagaidām neesmu pārgājusi uz Biti tikai tāpēc, ka ģimene ir LMT klienti. Bet šķiet, ka tomēr nāksies to darīt. Jo iespējams, ka pat tad, ja es saviem ģimenes locekļiem pārzvanu, man tas kopumā atmaksāsies!

Saprotu, ka runa ir par kapeikām. Bet šobrīd vairs nevēlos maksāt tikai par LMT labo vārdu. Saprotu arī to, ka LMT nospļauties par tādām kripatām, tomēr, ja kripatiņas satusē kopā, sanāk vesels kukulītis. :)
Ja tuvākajā laikā LMT nemainīs savu cenu politiku attiecībā pret citiem operatoriem - pieļauju iespēju, ka zaudēs daudz klientu. It sevišķi pašreizējā ekonomiskajā situācijā.

P.S. Tikko apskatīju jaunāko rēķinu. Ņemot vērā, ka man ir pieslēgums "Formula 8" - 7 Ls jāmaksā par sarunām ar citiem operatoriem. Kur nu vēl izdevīgāk! :)

Ar cieņu, Anita

K kriksis 04.12.2008

LMT ir jauns pieslēguma veidz, kur uz visiem operatoriem ir 3 sant/min. Varbūk, ka vajag nomainit pieslēguma veidu uz kautko izdevīgāku...

A Aleksandrs 04.12.2008

Pirma dzirdesana.Kapec tad LMT so pakalpojumu nereklame?Lai tik aazi maksa pa vecam ar vinu atlaidem 040 sant.Ilggadejais klienta, kurs sanem 0.35 atlaidi par sarunam menesa beigas.Smiekligi.

E elza 05.12.2008

+ PVN 5, 94
kopā 38, 94
tāds bija rēķins

J Jezups 05.12.2008

Aigar, ko Tu vari dirst par LMT bezzonu no Maltas līdz D-pilij. Tur zonas nav tik 5 km. Labāk meklē kašķi savā aparātā.

J Jezups 05.12.2008

Aigar, ieej LMT mājas lapā un izlasi.

M Me 25.12.2008

Paklau, varbūt iepazīsties arī ar citu operatoru piedāvājumiem nevis REKLĀMĀM??? Palasi līguma tekstus un visu pārējo. Tad redzēsi, ka visiem piedāvājumiem ir aisberga neredzamā daļa. Uzzini, kāds pārklājums, kāds līgumsods, kāda maksa par numura noteicējiem utt. un tad tikai raksti šāda veida rakstus. Pagaidām izskaties kā kārtējā reklāmas trika upuris!

E Ek 25.12.2008

man arī LMT. un rēķins diezgan liels brīžam sanāk, BET!!! man brīžam kavējas nauda, bet ar LMT var sarunāt maksāt vēlāk, līdz pat 6 datumam un pat vēl vēlāk, viņi gandrīz nekad neatslēdz telefonu! turklāt vienreiz, kad vācijā norunāju neticamu summu, es uzrakstīju iesniegumu un varēju maksāt pa daļām. kā arī vienreiz kad man nozaga mobilo, varēju paņemt jaunu mazcenas kādus 2 mēnešus iepriekš pirms termiņa un bez papildu maksas.
vienu laiku man bija arī Tele2. tas gan bija fui... aizmirsu nomaksāt 10 ls pa 2 mēnešiem mēnešus un viņi mani "iesūdzēja" kreditreform. kā arī nekad nav sazvanāms operators! LMT gan var sazvanīt.
...kā arī bija pieslēgums "mazulis" tas tā jauki.

A Aleksandrs 25.12.2008

Bite izrubi telefonu, ja rekins neapmaksats, iemet creditreforma par 15 Ls, bet prieks kam krapties?Kapec pie rekina jamaksa par mistiskiem pakalpojumiem?Par TELE2 vispar nav runas, ar tiem tik bomzi sasledz ligumus.Gribu zinat, kapec LMT to visu dara?LMT jau sak sudzet tiesa par rekinu neapmaksam, bet par krapsanu nav ari jamaksa.

# # 24.11.2009

#

Es aizlaidos no taa suuda LMT, tik dargi sakari, ka arprats. Tagad izmantoju BIFRI kartinu un redzu, ka man ir pamatigi ietaupijumi, jo varu runaties BITES tikla bez maksas. Aicinu nelietot LMT, ticiet man, visdargakie nagu mauceji, nedod nekadas atlaides.

Ak jaa, BITEI wap GPRS internets gan ir loti dargs, pa dienu veseli 30 santimi. lai gan ieeju tikai e-pastaa.

TAPEC mobilo internetu lietoju AMIGO, jo ir tikai 22 santimi par megabaitu.

Nesaju kabata divus telefonus. Viena telefona stav BIFRI, bezmaksas sarunam, otra telefona ir AMIGO karte mobilajam internetam
#
---

ja kas, Tele2 ir labs tarifu plans SAVEJIE, tipa runajies bezmaksas MELE2 tikla, tikai abonesanas maksa par dargu.

A bet BIFRI kartei ir tikai 1 ls menesi un es runaju BITEs tikla bezmaksas

M Māra 26.04.2010

Piekrītu! Kamēr biju LMT klients rēķins nebija mazāks par 30ls. Kopš esmu Bitē man lielāks par 15 nav bijis! Mans Tēvs kamēr bija LMT maksāja 16-17, tagad pēdējais rēķins bija0, 13 santīmi! :) Tāpat bija manai draudzenei. Uz firmu reģistrēti 3 tel. LMt tīklā. Katru mēnesi kopā rēķins no 250-300. Līdz, ko bija uzrakstīts iesniegums, ka pāries uz citu operātoru. LMT piedāvāja pēdējo mēnesi vēl pamēģināt citus pieslēgumus. rezultāts, par visiem 3 tel. nieka 67LS.!!! Viela pārdomām. Un zona Bitē šobrīd ir laba. Un būs vēl labāk!!! :))

L LarisaJefimova 10.05.2010

Sveiķini, visiem sūdzētājiem!

Tad nu tā, Esmu LMT klients kopš 2002. gada un līdz 2008. gadam, par LMT es sūdzēties nevarēju, bet nu tagad jau notiek klāja apzagšana no viņu, puses! Viss ir balstīts uz faktiem, jo katru sarunas ilgumu es pierakstu atsevišķā kladē, un man stipri atšķīrās tie cipari (gan naudas, gan ilguma) kurus viņi man piestāda pie rēķina. Esmu pamanījusi tendenci, ka tad kad tu pārrēj no viena tarifa uz kādu citu LMT tikla, tad pirmā mēnesī viss ir kā vajag, bet nu tālāk, jau aiziet auzās, sāk apkrāpt klientu! Es pagaidām neesmu atteikusies no LMT, un tam iemesls ir līgums, kurš mani saista ar LMT līdz augusta mēnesim, bet pēc tam, es gan apdomāšu, uz kuru no diviem vēl tīkliem es pāriešu. Šajos laikos, kad cilvēki ekonomē un skaista katru monētu, jo nezin kā lai apmaksā rēķinus, LMT uzdrošinās vienkārši apzagt fiziskās personas un tam pamats ir tikai viens! ”Ēst tad visiem gribās, bet paēdis cilvēks izsalkušo nesapratīs!” Esmu ļoti vīlusies LMT, man ir žēl, ka tik labs mobilā tīkla operators ir tik zemu kritis! Nokaunieties LMT, jo Jums nav attaisnojuma! Trekni gadi ir pagājuši, kad cilvēki nepievērsa uzmanību rēķiniem, bet tagad situācija ir mainījusies! Jums nu gan būtu jāpadomā, kā lai noturēt klientus savus, bet Jūs turpretim sākat viņus reāli krāpt! Cik es sevi atceros, tad agrāk nebija tādu krāpšanu, jo es regulāri, biju taisījusi pārbaudi, bet nu tagad, esmu sarūgtināta un aizvainota! Kā jau minēju, mani tur tikai līgums, ja tā nebūtu manis sen jau nebūtu LMT! Es neatbalstu ne vienu no tīkliem, jo tur ir jāpēta, tā kvalitāte, pakalpojuma izmaksas un pārklājumu.

P.S. Es apsvēru domu vērsties ar saviem uzskaites datiem uz patērētāja aizsardzības biroju, ja arī tas neko nelīdzēs, tad nāks smaga artilērija - televīzija, masu mēdiji ( avīze, žurnāli, radio un pat internets), ja ari tas nedos attiecīgo rezonansi LMT politikā, tad iešu vēl augstāk, jo 2 gadu lakā summa izkrāpta ir iespaidīga! Ja vajadzēs pat uz Eiropas tiesu iešu, lai sasniegtu rezultātu!

Un tiem, neticīgiem un LMT cildinātājiem, gribu teikt, pasekosiet savām izmaksām it īpaši Formula un Vienādais pieslēgumiem, tad Jums būs saprotams par ko es te sūdzējos! Par pagājušo mēnesi man ir par 5 Ls lielāks rēķins nekā man sanāk, tad nu padomājiet, cik daudz ir tādu cilvēku, kuriem viņi piestāda līdzīgas summas ar uzviju un kāda ir galu galā viņiem peļņa!

Un jā, ja es būtu tikai viena tāda, bet man draugu daudz LMT tīklā un viņiem notiek tieši tas pats!

Ar cieņu,
8 gadu LMT lojālais klients!
L. Jefimova

Es nekaunos publiski apvainot LMT un norāt, jo man ir tiesības izteikt savu viedokli un palīdzēt cilvēkiem, nekāp uz tiem pašiem grābekļiem uz kuriem esmu pati tikusi. Visi dati ir patiesi, ieskaitot vārdu un uzvārdu.

S Sominsh 02.07.2010

Un ko dod tā superkrutā zona, ja vairumam cilvēku ir Tele2 un Bite, lai būtu tā superlabā zona un kvalitāte, tad jau abos galos jābūt LMT, tad kāda jēga pie LMT ?

T Tele2 Sucks! 16.09.2010

Man ir LMT VIP līgums.
Mēnesī maksāju aptuveni 10-12 latus = 2 pieslēgumi + internets.

L Linda 16.09.2010

Tiesi zagsanas deel pametu to lmt:(apmaksat nesanemtos pakalpojumus ir noriebies.

E esss 14.10.2011

uzskatu ka gudrākais ir nevis tas kas te slavē savu operatoru vai nomelno citu operatoru bet gan tas kurs seko lidzi jaunajiem savu operatoru tarifiem!!! TO KLāSTS MAINāS PATSTāVīGI...ZINU CILVEKUS KAS LIETO VIENU UN TO PASU TARIFU GADIEM UN SUDZAS PAR LIELAJIEM REKINIEM!! NESEN PAZINA TEICA KA VINAI LMT LIELI REKINI NAKOT... IZRADIJAS KA VINA JAU 8 GADU LIETO TARIFU PIEZVANI MAN!!! TADA PATI SITUACIJA AR TELE 2 KLIENTIEM!! SEKOJIET TAK JAUNUMIEM NEVIS TRINIET SEIT MELES!!!

M marita 15.10.2011

Jā, man tieši tāda pati situācija bija. Kad gāju prom, LMT man protams zvanīja un mēģināja piedāvāt ļoooti izdevīgu plānu, kur 1000 min.pa LMT un 1000 uz citiem tīkliem, tikai nez kāpēc man tik daudz nevajag un viņi atcerās par klientiem tikai tad, kad tie iet prom! Bet ikdienā neredz, ka man nemaz tik daudz min. nav vajadzīgas, pietiek ar 300 min.sarunām+100 sms. Neuzķēros uz šo super duper piedāvājumu, mana mamma gan uzķērās un kad gāja atpakaļ atkal uz LMT, šie vēl viņai piestādīja rēķinu ne tikai par šo plānu, bet vēl par plāna pieslēgšanu!!! iepriekš protams, kad pierunāja atpakaļ, nevienu vārdu neminēja par papildus izmaksām. Tā nav cūcība?? Tagad manai mammai ir vēl vairāk iemeslu vnk aiziet prom no LMT.PUNKTS.

T ToMarita 15.10.2011

Ticība un cerība-muļķa pēdējais mierinājums!

T Toms 10.09.2013

Labs un kvalitatīvs serviss maksā attiecīgu samaksu, sūdīgs serviss un pārklājums arī maksā mazāk. Tam tā jābūt.
Man personīgi neko nemaina 2 -3 LS vairāk vai mazāk nau jau simti.

Likumsargs 10.09.2013

Es arī ilgi turējos pie LMT, jo lielākai daļai draugu un radu bija LMT.
Sāku plusot visu kopā un nekādi netiku skaidrībā par ko es maksāju tādu naudu? Man bija divi LMT pieslēguma numuri. Tad vienu pārliku uz Tele2, otru atstāju LMT un veicu eksperimentu. LMT atstāto numuru nelietoju, pat SIM karte bija izņemta ārā no telefona un trīs mēnešu laikā par šo numuru nāca rēķins, kurā summa apmaksai katru reizi bija cita! Tad pateicu pietiek šķiest naudu vējā un otru numuru arī pārliku uz Tele2.
Vēl zvanīja no LMT un interesējās, kāpēc ejot prom. Atbildēju, ka nesaprotu par ko es maksāju.
LMT rēķini par 2 numuriem par ieslēgumu "Mūsējie" es maksāju no 32-45Ls mēnesī.
Tagad Tele2 par 2 numuriem es maksāju 10Ls un man ir neierobežotas sarunas uz visiem tīkliem un 500MB neta! Lūdzu ekonomija acīm redzama un kvalitāte nebūt ne sliktāka kā LMT!

Ausainītis 10.09.2013

Tas jau sen zināms, ka žurkas pamet grimstošu kuģi. (LMT)