www.sudzibas.lv LMT Ātruma ierobežojums

LMT - Ātruma ierobežojums

Sveiki! Man jau otro dienu tik ierobežots mājas interneta ātrums līdz 5mbps. Visu laiku bija 30-50mbps, bet 23. Martā ap 14: 00 nokrita līdz 5mbps. Pilsētā tuvāk bāzes stacijai ātrums ir līdz 90mbps. Gribētu zināt vai man vienīgajam tāda problēma.

24.03.2020

A Agris Sults 29.01.2020
nevar skatīties televīziju vakarā

Vakaros nevaru saktīties otru televizoru vislaik raustās attēls

A Agris Sults 29.01.2020

vakaros nevar skatīties

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

J Jānis 22.02.2020
Lēns internets, atslēdzas bieži.

Nav vērts turpināt maksāt par tik sliktu servisu. pārsvarā tikai 2G 3G
Veikalos pārdodas telefoni bez nekādas aizsardzības.

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

BondsBonds 24.03.2020

Ja nēesi informēts, no vakardienas visa valsts sāka attālināto mācīšanos pēc skolēnu brīvlaika. Valstī interneta noslodze dienas laikā palielinās par trešdaļu. Atkarībā no vietas tas var būt vairāk vai mazāk.
Tāpat daudzi servisi samazina noslodzi dēļ vīrusa, kas nav atkarīgs no sniedzēja,bet tā lēma ES.

A Aleksandrs Np. 25.03.2020

es saprotu ka ir neslodze,bet kapēc visu diennakti ir ierobežots ātrums un kapēc tuvāk bāzesstacijai viss kārtībā?

noslodze

У меня тоже стало 5 Мбит, вместо недавних 50-60 Мбит. Район Бабите-Спилве.

Так и было до недавнего времени. Сейчас 5 вниз, 5 вверх, не больше.

X X432 27.03.2020

Позвоните на номер модема Internets mājai (FIX) Numurs +37100000000 модем переключится на 3G а потом снова на 4G тестируете скорость будет другая

Явно видно ограничение со стороны провайдера. 7:30 утра, школьники еще спят.

A Aleksandrs Np. 25.03.2020

Вот у меня тоже самое. попробовал вставил в роутер другую сим карту, и там скорость в 10 раз больше, но нету безлимита.

X X432 27.03.2020

Владимир позвоните на номер модема Internets mājai (FIX) Numurs +37100000000 модем переключится на 3G а потом снова на 4G тестируете скорость будет другая

Спасибо Вам, добрый человек. Я переключил модем на забытый уже 3G и стало полегче.

R Rinalds Rino 25.03.2020

Priecājies, ka tev ir 5 mb/s.. Man ir 1.3mb/s bet jāmaksā pie 20 euro menesii .. Vispār nelietojams internets. Pat bildes lādē iekšā lēnām pa kubiciņiem.. Malači LMT .. telefonā man ir Zelta Zivtiņa,, 80mb/s .. LMT par šādu internetu ne vairāk kā 2 euro menesī varētu prasiit.

R Rinalds Rino 25.03.2020

super ātrums. un par tādu jāmaksā pie 20euro menesii

K Koronasievuss 25.03.2020

Šodien zvanīju LMT:
ES: Labdien, interneta ātrums jau divas dienas nepārsniedz 5 Mbps
LMT: Lūdzu nosauciet pieslēguma Nr. ... tūlīt noskaidrošu ... atvainojiet, ka ilgāk bija jāgaida, bet diemžēl ātrums ir samazinājies dēļ tīkla noslodzes... saprotiet attālinātās mācības un tamlīdzīgi..
ES: Arī divos naktī!?
LMT: ?
ES: Speciāli pārbaudīju - arī divos naktī interneta ātrums neparsniedz 5 Mbps
LMT: (kaut ko murgo par noslodzi)
ES: Kāpēc manam mobilajam ar LMT pieslēgumu tajā pat laikā un vietā ātrums 35 Mbps? Turklāt rūteris ir 3 stāvā, bet telefons pirmajā?
LMT: (kaut ko murgo [ar noslodzi)
ES: Pārbaudīju, abi gan rūteris, gan mobilais it pieslēgušies vienam transponderim?
LMT: Nodošu informāciju speciālistam... jums atzvanīs

VISS SKAIDRS... KRĪZE UN TAMLĪDZĪGI, BET KĀPĒC LMT VAJAG AIZVAINOT KLIENTU INTELEKTU? KĀPEC NEATZĪT, KA VISIEM MĀJAS INTERNETA LIETOTAJIEM ĀTRUMS IR IEROBEŽOTS LĪDZ 5 MBPS?!

L lmt_miskast 29.03.2020

Interesanti kapēc tikai LMt ir tāda noslodze un viss viņiem ir tik slikti, kāpēc piemēram BITE var nodrošināt visiem stabilu 4G savienojumu?

L lmt_miskast 30.03.2020

Izmantojiet VPN draugi! lai šie LMT ļautiņi nevar izsekot Jūsu darbības internetā, kā arī tas uzlabos interneta ātrumu.

L lmt_miskast 30.03.2020

Nē nu protams, ka tev VPN neuzlabos interneta ātrumu ja tikai ielādēsi to uz desktopa un palaidīsi, VPN ir jāsavieno ar rūteri, lai ISP nevar throttlot Tavu savienojumu.

Vai tas Jums palīdzēja? Kurš no tiem?

R Ruslans Dudarevs 05.04.2020

Man tas mats 5 mbs ne ātrāk.
Zvanīju operatoram 3 reizes it kā esmu duraks mums viss kārtībā bet kad sāku runāt kā varu atdot jums jūsu internetu pateica ka tūlīt uszinas un pēc 3 minūtēm pateica ka ja ātrums ir samazināts. Varam jums dod atlaidi. Pagāja 2 dienas atnāca īsziņa ka man nepienākas atlaide jo jau ir atlaide jo man reikins 12.99
Labi ja man ir atlaide bet ar nosacījumiem kā man līgums.uz gadu ka neiešu pie cita operatora un no LMS ātrums 20 mbs ne mazāk bet viņiem pofig ka man līgums 5 mbs ņem un ei gulēt krievs :-(