www.sudzibas.lv LMT Apkalpošana ļoti slikta

LMT - Apkalpošana ļoti slikta

Sveiki! Ceru LMT vadība tā to neatstās!
Tātad 02.11.18. Devos iegādāties lietotu telefonu. Es biju kopā ar savu dēlu. Kuram ir viens gadiņš... izvēlējos sev galaxy s8. Noformēju un visu parakstīju... devos mājās. Spaidu telefonu un saprotu,ka skārien ekrāns vairākās vietās nestrādā! Tad sāku pievērst tam stingrāku uzmanību, sapratu,ka man pārdeva bojātu telefonu.. ar tādu darboties ir neiespējami. Tad akal saģērbu dēliņu un devos uz to lmt veikalu vienības gatvē. Nododu tel. Aprakstu defektu.. un prasu pretī iedot panēsāt kādu tel... man dod samsung galaxy note4. Veikalā tas neslēdzās iekšā. Pārdevēja mani motivēja. Ka tas strādā. Nu okey. Devos mājās lieku lādēties. Bet tas note4 neslēdzās iekšā. Akal ģerbju mazo dēliņu un dodos dedzināt degvielu uz to lmt veikalu. Saku. Ka man iedeva nestrādājoāo telefonu. Gadīgais saķakarēts. Nervi netur! Degvielu lieki dedzinu. Ar mazo jāauklējās... nu kas tā par atieksmi? Tad beidzot pretī iedeva syrādājošo telefonu. Un ceru to nodoto galaxy s8 man salabos skārienjūtīgumu! Paldies par uzmanību. Tas viss notika 02.11.18. Lmt .vienības gatvē

04.11.2018

Kolta 04.11.2018

Kāda nozīme šajā stāstā/ sūdzībā ir mazajam dēliņam? Vai tas, ka nākas pārģērbt drēbes?

J Jancis2145 06.11.2018

Varbūt mazais dēliņš ceļā uz mājām telefonu nometa zemē :)