www.sudzibas.lv LMT 4G internets mājai - ātrums un cena

LMT - 4G internets mājai - ātrums un cena

21 eiro mēnesī, manuprāt, ir neadekvāta cena. Ātrums pēdējā laikā ir ļoti zems (pat zem 5 Mbit/s), izņemot, protams, kad tīkla noslogojums ir minimāls - tad ir daudz maz normāls (bet tajā laikā normāls cilvēks guļ). Varbūt kāds varētu padalīties pieredzē: vai Bitei/Tele2 tas 4G internets iet labāk?

10.10.2018

C Cilvēks16 11.10.2018

Kāpēc nepiesledzat internetu par īpašo maksu 15.98 eiro mēnesī, tur ir tāds pats ātrums. Lūgums sekot tarifiem un pārējām izmaiņām LMT mājaslapā.

C Cilvēks16 11.10.2018

Varu derēt, kad daudziem būs neapmierinātība, kad LMT nevienam šādu informāciju nepaziņoja, kad ir arī tāds tarifs. Es jau gadu šo tarifu lietoju, maksāju 15.98 eiro mēnesī. Ātrums tāds pats kā pa 21 eiro. Vairāk būtu sekojuši informācijai par saviem pakalpojumiem nevis sūdzējušies. Ja ir problēmas ar internetu ir taču bezmaksas tālrunis. Papildus ruteri ir iespējams nomainīt bezmaksas, ja ir interneta problēmas.

J JĀNIS 11.10.2018

Tele2 11:00 13.5 Mbps gan down, gan up

M Mārtiņš 13.10.2018

Zolitūdē tā man arī pateica - tornis ir pārslogots un tuvākā nākotnē nav plānu attīstīt konkrēto rajonu. Paņēmu lētāko plānu. Citu variantu nav, tāpēc atliek vien samierināties.

L Laine6344 20.10.2018

Ari ir LMT 4G majas internets un pedejos 4 menesus pilnigi neiet pec 5 vakara. Jaskatas bus alternativas ka Bite vai Lattelecom.. LMT zaudes daudz klientu ja nemainis savu interneta kvalitati.

A Artis Bruņinieks 06.11.2018

Es nesen atteicos no LMT mājas interneta,jo interneta ātrums bija ļoti lēns, neskaitāmas reizes sazinājos ar klientu apkalpošanas centru,bet tā arī interneta ātrums neuzlabojās,izņemot to laika periodu,kad veicu rēķinu apmaksu. apmaksāju rēķinu un tad dažas dienas bija normāls interneta ātrums bet pēc aptuveni 3-5 dienām ātrums kļuva tāds pats kā pirms rēķina apmaksas!