www.sudzibas.lv LMT Lēns Internets.

LMT 4G internets - Lēns Internets.

Labvakar, sūtu šo sakarā ar lmt internetu!
Tātad, sāksim ar to.. Lmt solīja, ka būs internets ar vismaz 20mb/s ātrumu. Šeit es pārtraucu, jo viņi vienkārši melo saviem pircējiem!
Lmt.. Iegāju pārbaudīt internetu speedtest.net oficiālajā saitē.. Savā ziņā es biju pārsteigts par šādu interneta ātrumu.. Http://beta.Speedtest.net/result/6944426482
es maksāju 26eur par šādu internetu? + rūterim nāca līdzi antene, kam vajadzētu paaugstināt tā ātrumu, nedzīvoju arī kautkādā pasaules dziļākajā nostūrī.
Es nespēju aptvert.. Cik lēns tas internets ir.. Pat tele 2 internets ar pieslēgtu televīziju gāja ātrāk nekā lmt. Esmu ļoti vīlies lmt un nevienam neiesaku ņemt šo
internetu nevienam.
Un rūteris arī ir 5g, kas saucās laikam beta 5g.
Ja pat man ielādējas saite kādās 10 sekundēs.. Tad kas tas ir par internetu? !

R

R ruudis) 07.01.2018

Update - Interneta ātrums ir 0.09MB/s Download un 2.48MB/s Upload.
Pārbaude veikta 19:38.

Informācijai vienkāršajiem cilvēkiem. 5G neeksistē.(Ja nu vienīgi tu dzīvo 2020 gadā, kad ar viņa standartiem vēl tikai plāno iepazīstināt pasauli) Ir 4G un viņa atvasinājumi. 5G vēl nevienam nav - kā arī neviens telefons, planšete utt neatbalsta 5G, jo ražotājiem nav pat nojausmas, kas tas ir un kā viņu atbalstīt. Vecākie modeļi daži arī neatbalsta 4G, tas tā jūsu zināšanai, lai neviens nebrīnītos: "paņēmu 4G, bet telefonā tikai 3G"
Papildus informācijai par 5G: https://en.wikipedia.org/wiki/5G vēlu veiksmi ar jūsu "5G"

+ droši zini, ka esi pieslēdzies 4G nevis 3G tīklam?

R Roberts Polis 24.01.2018

nedirs daudz

On 7 July 2016 European Commissioner for Digital Economy and Society, Günther Oettinger received the 5G Manifesto for timely deployment of 5G in Europe which sets out industry recommendations on how the EU can support and foster 5G innovation and deployment, and timelines for 5G demonstrations and commercial deployment, signed by representatives of BT Group, Deutsche Telekom, Ericsson, Hutchison Whampoa Europe, Inmarsat, Nokia, Orange, Proximus, KPN, SES, Tele2, Telecom Italia, Telefónica, Telekom Austria, Telenor, Telia Company and Vodafone.

On 17 October 2016, Qualcomm announced the first 5G modem, the Snapdragon X50, as the first commercial 5G mobile chipset

On 21 March 2017, Latvia's LMT installed the first mobile 5G station in Latvia at the new Natural Sciences Centre of the University of Latvia.

B Bens24 03.02.2018

Nujā, Robertam Polim šķiet, ka eksperimentālā vienīgā 5G LMT bàzes stacija ir pieslēgta tieši viņa zonā :)

R ruudis) 09.01.2018

Sāksim ar to , ka tas IR tikai beta versijas , kā jau teicu sūdzībā. Esmu pieslēdzies 4G , nevis 3G. Tas ir jaunākais un jaudīgākais ko viņi varēja piedāvāt , bonusā vel iedeva anteni , kas ārā stāv piemontēta. Protams , mājās ir 5 Cilvēki , ar 5 telefoniem un 2 Datoriem. LMT rūteri nav domāti vairākām personām vismaz tā izskatās.. 0.09MBs. Man acis bija kantainas , eju prom .. un atpakaļ uz TELE 2 , esmu vīlies LMT.

5 cilvēki - tā arī ir problēma. 20Mbps sadali uz 5 būs 1 patērētāja ātrums. Labrīt. Tas vidējais ātrums tiek rēķināts, ja pieslēdzas 1 cilvēks. + rūterim cik max Mbps ir?
piemeram TP link 150 = 150Mbps, kas nozīmē ja vadā internets (tiem kas ņem vada netu ar ātrumu 250Mbps) no 250 kas reāli ir ja pieslēdz pie vada datoru ar šo rūteri tu dabūsi 150 (pārejos 100 viņš apēdīs) un tālāk rūteris tos max 150 sadala pa visiem, kas ir pieslēgušies. 150 / 5 = 30 Mbps ir vidēji max ko tu dabūsi vienā ierīcē ar šādu rūteri, ja pie rūtera ir pieslēgtas 5 ierīces.
Tev Vidējais ir 20Mbps... nu tālāk vari izrēķināt pats

Un tavs "Beta" :D Tu lasīt māki? Viņi standartu ieviesīs tikai 2020 gadā.
Tas nozīmē, ka viņi pateiks kādā frekvencē un ar kādu ātrumu viņš darbosies tikai pēc 2 gadiem un nejau LMT, to teiks. Viņi tagad to sauc par betu, bet kad 2020 standartu pateiks letiņu betas pat tuvu tādam nestāvēs :D
Es arī varu nokrāsot zirgu zaļā krāsā un teikt, ka tas ir beta versijas citplanētietis, tas viņu par tādu nepataisa.
Cilvēki, ja jums saka, ka 5G - jūs čakarē. Viss - punkts.

O Oskars p 05.01.2019

jo tu gan jau dzīvo tālu no rīgas

B Bens24 03.02.2018

Izskatās pēc kārtējā kapeikas taupītāja - uz baru cilvēku un iekārtu sacerējās atvērt teju mājas kinozāli. Ievelc mājās optiku un būs ok ar internetu.

T Twinty905 16.02.2018

Man ari ir šis lmt internets, un nepavelk pat divus cilvēkus.

K koks13 03.07.2019

Iedod man piecas štukas lai optiku varu atvilkt līdz mājai, ievilkšu. Ģēnijs mlin.