www.sudzibas.lv LMT / Tele2 / Triatel Melo par bez ierobežojuma internetu

LMT / Tele2 / Triatel - Melo par bez ierobežojuma internetu

Lmt, Bite, Tele-2 un Triatel-Melo par bez ierobežojuma internetu!!!

Ko slepj sevi hsdpa un hscda bezvadu internets no mobilajiem operatoriem?!!

Ja velaties nesamerigi dargu bezvadu internetu caur siem operatoreim, tad noteikti iekritiet vinu slazdos!!!

Kurs izdevigaks?? Neveins!

Triatel- nelauj izmantot DC++, nevaresiet klausities muziku interneta, skatities tv raidiijumus, jo liguma tas nav paredzets!!! 3Gb menesi pec tam internets atsledzas!

Teel2 internets- 1,5Gb menesi, pec tam internets atsledzas atsledzas!

Bite- 3Gb menesi, pec tam papildus jamaksa par katru nakamo 1MB! Bites limits 100Mb internetam diena!

LMT- viens no dargakajiem risinajumie, Jusu rekins menesi var sasniegt pat 1500Ls/menesi, ja internetu izmantojat intensivi( skataties filmas, lietojat DC++)

Secinajums: mobilo operatoru piedavajumi latvijas lietotajam nav pa kabatai un tie nelauj patiesi izbaudit brivibu ko sniedz internets!!

V viktors 13.05.2007

Noslēdzu līgumu ar Triatel, normāli darbojās 1. mēnesi, pēc tam palika aizvien lēnāks, tagad vispār karas augšā vai ik pēc pusstundas, smieklīgs pakalpojums. Sūdzēšu tiesā!

A Alise 06.01.2008

Un plus vēl varu pateikt, ka tiesā nav vērts sūdzēt... "JO, viņiem līgumi ir tik perfekti uzštellēti, ka tu gribēdams nepierādīsi savu taisnību, būsi tikai velti naudu izmetis!!!' - cilveks, kas par to zina ... Tur juristi strādā perfekti...

G Guntis 26.02.2008

Bite interneta aatrums 236,8 kbit sekundee, telefonam pat aatraaks, neiesaku nevienam, 3 GB par briivu peec tam par katru MB jaamaksaa. Meenesi jaamaksaa 22Ls, man liekas ka tas ir par daudz par tik leenu internetu.

J JANIS 26.02.2008

Bezvadu internets, tas ir viss lielākais murgs kas vien var būt. Nav ne ātruma ne kvalitāte. Vienīgais kas domāts priekš jums ir tikai zelta kalni un liela sūdu bedre kurā iekritīsiet!!! Rīgā ieteicams būtu MPE!!! Tas pagaidām ir pats labākais ar ko esmu saskāries!! Aizmirstiet tādus LMT TELE UN BITES -tur atbrīvosiet tikai savus makus un sajāsiet tikai kompjus, zinu pēc savas pieredzes!!!

M Madara 27.02.2008

Triatelam ir arī otrs tarifa plāns, kurš mēnesī izmaksā 23,60 par 5GB! Kā arī bezvadu i - nets nav domāts tā sauktai "kačāšanai", tas ir vairāk paredzēts tam, lai i-nets būtu pieejams tajās vietās, kur parastā i - neta nav.

S seene 02.06.2008

Vajag lasīt līgumus ko parakstat!!!

V Vadim 02.06.2008

Melo par bez ierobežojuma internetu
Lmt, Bite, Tele-2 un Triatel-MELO PAR BEZ IEROBEŽOJUMA INTERNETU!!!

Ko slepj SEVI HSDPA UN HSCDA BEZVADU INTERNETS NO MOBILAJIEM OPERATORIEM?!!

Ja velaties NESAMERIGI DARGU BEZVADU INTERNETU CAUR SIEM OPERATOREIM, TAD NOTEIKTI IEKRITIET VINU SLAZDOS!!!

Kurs izdevigaks?? Neveins!

Teel2 internets- 1, 5Gb menesi, pec tam internets atsledzas atsledzas!

SECINAJUMS: MOBILO OPERATORU PIEDAVAJUMI LATVIJAS LIETOTAJAM NAV PA KABATAI UN TIE NELAUJ PATIESI IZBAUDIT BRIVIBU KO SNIEDZ INTERNETS!!

P princessa 22.07.2008

Mjaa.. man arī ir Bite - dzīvoju Siguldā. Katru mēnesi 31LVL, bet kvalitāte - pilnīgā d..ā :( nezinat, kādi ir līgumsodi, ja slēdz līgumu?

I inese 18.10.2008

Dzivoju dzili laukos meza ielokaa, un vieniigi varu pateikties Triatel par internetu manaas maajaas.Vieniigi, ka runaa pa skype ar arzemeem dazreiz gruutaak sarunaat.Bet tas ir retu reizi.Esu apmierinaata.

H hihi 18.10.2008

Piesleedzu bites internetu savam portatiivajam datoram.. un neticeesit, bet suudziibu pilniigi nekaadu.. maksaaju 20 latus meenesi, bet internetam nav ne vainas, pat ja es velku kaadu filmu no dc++.. kaa man paskaidroja puisis pie kaa es nosleedzu liigumu, tad ja gadiijumaa internetam nebuus viss kaartiibaa, man modems ir jaaiznes uz kaadu no bites servisa veikaliem un modemu uz vietas paarbaudiis un ja tam buus kaada vaina, tiks samazinaats reekjins un vietaa iedots cits modeems..

D Dass 24.10.2008

Man ir līdzīgi kā Inesei- Triatel ir kā glābšanas riņķis, savādāk es savos laukos vispār nevarētu sazināties ar ārpasauli!

J JANIS 13.12.2008

Ibirojam tāds ātrums nekad nav bijis kāds pieminēts rakstā-tas ir tikai tirgus triks!!!Man ibirojam ātrums ikdienā nepārsniedz 20kb, samaksa 19 ls būs tikai tad ja neiztērēsiet limitu, ja pārtērēsiet tad jau sāpīgi jutīsiet uz savu maciņu!!!

T tupiks 13.12.2008

manupraat lmt ir arii i birojs open kur vari lietot internetu cik aada lien vieniigi tas aatrums ir patieshaam "GRAUJOS" pat riigaa...

V V 26.12.2008

Dzivoju Francija, tur ari slikts internets caur GSM...

S stop 26.12.2008

---
kāpēc gan nelietot LMT iBorojs Open pa 19 latiem mēnesi ar neierobežotu traffiku?

B BITEsuck 11.12.2009

Tas ir vienkārši p..., atvainojos par rupjību. Es atrodos Rīgas centrā. Un man ir BITE mobīlais internets. Man liekas, ka tas ir noziegums, neizskaidrot klientiem tehniskās lietas pirms ielaižas ar viņiem. Kā man nespeciālistam saprast, cik ātrs vai lēns ir tas internets. Cipari man neko neizsaka. Vienīgais kā varu noteikt ir salīdzinot dažādus interneta sniedzējus. Iepriekš bija man Lattelecom internets mājās, nekādas sūdzības nebija. Tagad pamainījās dzīvesveids un vajadzīgs mobīlais internets. Man liekas, ka esmu nokļuvis 18. gs. Tik lēns man nekad vēl nav bijis. Piebildīšu, ka nelādēju ne filmas, ne mūziku, ne youtubi ar to skatos. Vienkārši ziņas lasīt un epastu skatīt. Vienreiz lasīju, ka LATNET kad palaida internetu 90. gados, viņi teica ka viena lapa atverās viņiem, ka tik ne pus dienu. Man vienkārša ziņu lapa veras vairākas minūtes vaļā dažreiz. Nevienam neiesaku BITE mobīlo internetu. Nezinu vispār vai Rīgā ir mobīla interneta risinājums kāds. Laikam kā province bijām, ta arī paliksim un strādāsim ar akmens laikmeta metodēm. Labi, ka man ir beztermiņa līgums. Tiklīdz atradīšu risinājumu, tā lai tā BITE ieskrienas no kurienas nakusi ... Un vēl deviže viņiem - par godīgumu. Smiekls nāk ...

S silvija 20.01.2010

BITE-KRAAPNIEKI!Man truukst vaardu par netaisniibu.40 ls meenesii par NEKO.NESMUKI!

D Dairis 01.08.2010

Es lietoju triatel internetu vairāk kā gadu. Šajā ziemā aizsūtīju īsziņu pāriet no flu-9 uz flu-10. Otrajā dienā sazinājās operators un mainīja tarifu plānu. Marta beigās aizsūtīju īsziņu ka gribu atslēgt internetu jo gribu pāriet pie cita operatora. Operatore piezvanīja nākošajā mēnesī par nemaksātu rēķinu. Tagad jau 10 latu vietā jāmaksā 20 lati credireformam.

M Marcis 29.01.2011

tu esi mulkis!! :D
ja tev pa mazu ar to apjomu ko tev piedavaa tad panjem lielaku! un mulkibas ka bitei dienaa ir limits 100mb!!!
:D

R reinis199 18.07.2012

Man ir TELE2 bezvadu internets tas ir tik lēns ka praktiski es eju ar kājam 4km un atnāku mājā un vēl lādējas aptuveni 40 min un es par to maksāju 9, 99LS/men 5GB nu protams ka modēms uztver 3G tīklu 3G turbo tad iet uz 200KB/S bet vienreiz pat gāja uz 445KB/S bet šis 3G tikls ir ļoti nestabils es prat gaidu filmas ko ielādēt datorā 2ned. ir tākā par ilgu
Es personiski iesaku kādu vadaino nevis lēnu divplāksni.