www.sudzibas.lv LKF - kucēnu ražotāju asociācija Briesmīgākais, ko esmu kādreizs redzējusi!

LKF - kucēnu ražotāju asociācija - Briesmīgākais, ko esmu kādreizs redzējusi!

Kā jau esam pamanijuši regulāri LKF brūk virsū LKA, apvainojot LKA kucēnu vairošanā un to ka LKA suņuki esot slimi. Tādā veidā slēpjot savu melno pusi.

Tad nu reāls fakts, par LKF suņu vairošanu.

http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=14705 - pamatinfo

http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php?f=21&t=13629 - vairāk info tieši par šo sunīti

D Dana 12.01.2010

A. man suncis sen jau kastrēts. Tā kā vaislai nesanāks. Taču te iet runa par attieksmi, ka jau Lasmane rakstija. pat no dogs.lv viņu izdzēsa, bet paši LKF darboņi viņai parot suņuku atļāva lai gan zināja ka suņuku nav vēlams pārot. Un rezultāts kāds?

Es Lasmanei ar šo gadijumu ieteiktu griezties pie preses un uztaisit sižetu tv, būtu interesanti.

H Harmonija 13.01.2010

Dana, jā jā ideāli!Kropls, pet klases suns nu ir čempions un vairo tādus pašus kropļus, kas neatbilst šķirnes prasībām tālāk.Defekti iedzimst kucēniem neatkarīgi no tā, ka vecākiem tie ir salaboti.
Ja tavs suns būtu nācis no LKF viņam neviens šķībs zobs nebūtu bijis

D Dana 15.01.2010

Trusi izlasi kārtīgi manus komentus, es taču rakstiju, ka man suns kastrets, atšķirībā no LKF suņa kurš ticis mocīts, lai tikai to vien darītu kā ražotu suņus, un ja palasīsi arī citus komentārus tad atradīsi vel A rakstīto kometāru, kur LKF atļāva pārot suņuku, un pēc tam piedzima divi kroplīgi suņuki, un tad pēkšņi LKF negrib uzņemties atbildību. Un tas ka manam sunim šķibs zobs un LKF suņiem viss vienmēr ir ok, muļķibas, pilnīgas, man kaimiņos baltais terjers dzīvo, kas arī nācis no KLF pirkts kā izstādes suna no Perfektiem vecākiem un cilcrakstiem, bet diemžēl nevienā izstādē nerādās... tikai tapēc, ka kājas par garu un vispār neatbilstot standartiem... un te atkal LKF neko nezinot, ne viņu vaina.. Pretīgi.

H Harmonija 16.01.2010

Katrā organizācijā un katrā metienā ir Pet klases kucēni, kuri ir obligāti jāsterilizē/jākastrē, LKFam tas ir noteikt līgumā.Katrā klubā ir kāda melnā avs, bet diemžēl LKAam šo melno avju ir stipri vairāk par baltajam.Turptī LKFā melnās avis uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt.Un par šo konkrēto kucīti-viņa netika pārota caur klubu un pašam LKFam tika paziņots, ka gājusi bojā.

Ā starp citu tas ka LKA pārdod haskomutus(haskijs+malamuts) un uzdod tos par tīršķirnes haskijiem nav pretīgi?

L lilita 17.01.2010

Уважаемые коллеги!

Хочу немного прояснить ситуацию, поскольку история с этой несчасной английской бульдожкой уже гуляет по форумам и обрастает мистическими подробностями.
Речь идет о суке английского бульдога Villdang Flossy Foff, приобретенной в 2004 году у заводчика и члена нашего клуба А.Мизельского. Естественно щенок был привит и татуирован, и естественно в ветеринарной книжке указан владельцем А.Мизельский - как этого требуют правила при первичной вакцинации. Через несколько дней после приобретения данного щенка новые владельцы обратились к А.Мизелькому и сообщили, что щенок погиб и они хотят приобрести у него еще одного щенка из этого помета по минимальной цене. Второго щенка им не продали, поскольку они вразумительно не могли объснить от чего и при каких обстоятельствах в столь короткие сроки погибла их собака. Эти владельцы более не обращались ни к Мизельскому, ни в клуб. Когда подавались документы на оформление родословных в ЛКФ в общепометной карточке были указаны и данные на умершего щенка с пометкой, что он умер. В таких случаях далее собаке не присваивается номер племенной книги и не распечатывается родословная. Но как видно сечас - собака не умерла, а попала в руки аферистов, которые использовали ее для размножения и получения доходов, а по ненадобности просто отдали ее непонятно кому.
Если в руках приюта имеется ветеринарная книжка, то можно по ежегодным прививкам (если таковые вообще когда-либо ей делались после той первичной вакцинации) можно попытаться определить данные владельцев, приводивших собаку на прививку. В журнале регистрации обязательно фиксируется адрес владельцев. Не думаю, что те покупатели так и указывали в качестве владельца А.Мизельского. Хотя, по правилам, ветеринар, производивший вакцинацию, должен был вписать в ветеринарную книжку данные новых владельцев.
К сожалению, наличие у собаки документов ЛКФ не гарантирует ее дальнейшей благополучной судьбы... Что есть родословная - это лишь сертификат происхождения собаки. Приобретать щенка могут одни люди, потом его могут передать другим, и к сожалению, ни заводчик, ни клуб, ни тем более ЛКФ не будут иметь ни малейшего представления об этом. Давайте не перекладывать вины за издевательство над животным конкретными подонками на заводчика, клуб и на другие питомники. Ну почему мы так любим смешивать все в одну кучу???
На собственном опыте владельца питомника и заводчика могу сказать, что за мою жизнь тоже было два случая, когда я пожалела, что продала щенка в казалось бы достойные руки... В первом случае все было замечательно до момента, когда вдруг мне сообщили, что щенок погиб в возрасте 7 месяцев от якобы сердечного приступа и требовали вернуть стоимость щенка. Я попросила предоставить акт вскрытия с указанием причин смерти или хотя бы справку от ветеринарного врача - только после этого могла идти речь об истиных причинах смерти и возврате денег. Люди больше не появлялись и на мои звонки не отвечали...
Во втором случае - очень приятная семья купила щенка (первую собаку в их жизни), потом категорически отказывались от каких-либо контактов и помощи в выращивании, заявляя, что они сами все знают и могут прочитать в книгах... Хотя я видела, что они не справляются с характером собаки... Через 1, 5 года собака погибла под колесами машины, бросившись на гулявшую маленькую собачку... И каково было мое удивление, когда еще через пол-года раздался звонок с просьбой продать им нового щенка...
К сожалению, никто из нас не в силах проконтролировать и предотвратить все неприятные ситуации. Но это вовсе не значит, что мы равнодушны к этим ситуациям.

С уважением,
Председатель Совета клуба бульдогов и бостон-терьеров ЛКФ
И.Паблака

G gron 17.01.2010

Šo konkrēto suņu "pavairotāju" noteikti vajag sodīt!!!

H Harmonija 17.01.2010

Gron, šo cilvēku jau cenšas noskaidrot, bet pagaidām bez rezultātiem, jo "saimniece" suni pēc tam, kad vetārsts veicot ķeizargriezienu pateicis, ka kucīte kucēnus iznēsāt vairs nedrīkstēs atdeva bomžiem, kur tā GADU tika turēta pagrabā un barota, kaut kad ik pa laikam.Sunim ir kaut kāds acu iekaisums, ādas problēmas un kā redzat arī nokarājusies āda.
Kaut kur bija konts, kur varēja sūtīt ziedojumu, jo lai šo konkrēto suni dabūtu uz pekām nepieciešami, ja nemaldos, 400ls, kuru patversmei nav, bet midzināt suni, kuram ir tikai 4 gadi un visas iespējas dzīvot nebūtu ētiski.
Žēl suņa, jācer, ka "saimnieku" atradīs un pienācīgi sodīs.

M mierīgais 17.01.2010

To gan jādara ātrāk...

D Dana 02.02.2010

DRUSKU VA RU PIBILST PAR LKA, MAITAS, KURI TAISA BIZNESU AR DZIVAM RADIBA.Esiet uzmanigi, kad perkat sev suniti pie sievietes varda MARA JARMAKOVICA, dzivo JAUNCIEMA, vina pardod slimus kucenus, kur veselibas stavokli slepj no pircejiem, pati saskaros ar so problemu, manam sunim ir displazija 5 men.vecuma, ir 2 vetarstu sledzieni un rengena uznemumi, protams savu vainu vina neatzist un saka ka ta ir mana vaina, bet ka cilveks var taisit biznesu nezinot, ka DISPLAZIJA ir iedzimta slimiba.Esiet uzmanigi, perkot suni ir jabut pirkuma un pardosanas ligumam, ko man ari si saimniece neiedeva, pat par tadu nepateica.Manu suniti sauc TEFFI GRACE OF FORTIS esiet uzmanigi, neperkiet sunus ar so uzvardu.NEVIENS NO KLUBA VADIBAS NEUZNEMAS NE PAR KO ATBILDIBU, SEZ UN IEKASE NAUDU PAR SLIMIEM DZIVNIECINIEM, BUTU LIKUMI MUMS KARTIGI, PUSE NO SUNU AUDZETAJIEM SEDETU SEN JAU AIZ RESTEM.

A Anta 02.02.2010

Jau sen vajadzētu izveidot no šiem LKF un LKA neatkarīgu institūciju, kura kontrolētu to darbu, jo tas, ka suņi tiek pāroti un pavairoti nenormālos apmēros ir fakts. Arī par suņu veselību klubi neatbild, jo pārdod "kucēnu ar labiem ciltsrakstiem, kura mātei un tēvam ir n-tie apbalvojumi un super laba veselība un stabila psihe". Man arī ir suns ar problēmām pirkts no kluba, tikai klubs uzskata, ka visas suņa veselības problēmas ir mans nopelns. Lai jau tas paliek uz kluba sirdsapziņas. Bet es ļoti ceru, ka šiem suņu mocītājiem reiz nāks apgaismība par viņu grēka darbiem. Suņu audzēšanai ir jabūt kā HOBIJAM nevis BIZNESAM. Diemžēl pie mums tas ir nenormāls bizness, kurā kuces ir kā dzemdēšanas iekārtas.

L Lulu 03.02.2010

Nesaprotu, kāpēc neviens LKF fans, kas tik kaislīgi apd...rš LKA, nekomentē šeit redzamās LKF angļu buldogu audzētavas fotogrāfijas. VAI TĀ IR NORMĀLA SUŅU TURĒŠANA???? Man gan izskatās, ka tā ir tipiska SUŅU FABRIKA.

S Santa 05.02.2010

Gribēju ņemt kucēnu un daudzi saka, ka jāņem tikai no latv.kinoloģ.federācijas jeb lkf, biju tam gatava, lai gan kucēni tur ir stipri dārgāki nekā citos klubos, kur reizēm ir daudz skaistāki kucēni, bet dokumenti nav tik prestiži.
un tagad sapratu, ko ar šiem prestižajiem dokumentiem piesedz- suņu turēšanu kā vistas sprostiņos un tikai izmanto kā vaislas mašīnas. un tik štancē, štancē, štancē... kucēnus.
nemūžam es vairs neņemšu no šāda kluba, kur šitā izmanto suņus. kā var šitā ņirgāties par dzīvniekiem. pašus vajadzētu salikt tādos mazos sprostiņos pa 2 vai 3.

ž Žū 05.02.2010

Nabaga buldodziņi tajos būros, šausmīgi skumjām acīm, nelaimīgi, kā notiesāti uz mūžu. Apraudājos, kā tā var.

C cede 10.02.2010

Santa! Iegādājoties kucēnu, neatkarīgi no kluba, noteikti novērtējiet suņu turēšanas apstākļus, apciemojiet audzētājus, uzdodiet jautājumus... Godprātīgi audzētāji ļoti labprāt Jūs iepazīstinās gan ar savu suņu turēšanas apstākļiem, gan izstāžu un veselības pārbaužu rezultātiem, gan iepazīstinās ar iepriekšējo metienu kucēnu saimniekiem, lai Jūs varētu kontaktēties un uzzināt viņu viedokli par šīs audzētavas suņiem. Lai veicas lieliska kucēna atrašanā!

B Best 12.02.2010

nu tā, paši LKA neapzinās, ka neviena eiropas organizācija viņus neatzīst.Slimi, neglīti suņi ir turienes realitāte.Man pašai ir vairāki suņi no LKF, par izstādēm, audzētājiem un biedriem varu teikt tikai pašu labāko!Bet netaisos LKF celt kalna galā.Man arī nepatīk audzētava Fantastic Dog(angļu buldogi), lai gan patiesībā tos suņus tur ved regulāri ārā, pastaigājās ar viņiem, spēlējās utt.Tur nekas slikts nebūtu, ja vien to suņu nebūtu par DAUDZ, kas man nedaudz atgādina "Ķekavas" vistu fermu.Daži cilvēki nevar veltīt tiem suņiem pietiekami daudz uzmanības, jo suņi nav kaķi, kas var būt vienpatņi.Suņiem vajag regulāru uzmanību.Tas tāds liels mīnuss, bet vairāk morāli, jo suņi tur ir veseli un kopti, bet bez saimnieka :( Un ko tagad Lkf darīt?Nošaut audzētāju par tik lielu suņu skaitu, kas dzīvo sprostos?Manuprāt LKf nemaz nekur nevar piesieties, jo nav tāda likuma, kas to aizliegt.BET tas nenozīmē, ka visam LKF ir vienalga, viņiem vnk nav varas pār to.
Un šī slimā kucīte, kas ir īsta vaislas mašīna nav LKF rokudarbs.šo suni nopirka "labais" saimnieks, kas beigās izrādījās naudas gribošs liekulis.Pats audzētājs neko nezināja, jo saimnieks nedeva nekādas ziņas un še tev pēc tāda laika suns parādās šāds un ko tagad darīt?Nošaut audzētāju?Par to vajag aizdomāties.
Arī par to pašu gadījumu LKF, kad uzbruka tas hendleris, vai tad LKF viņu speciāli sūtija?UN tagad, lai tas neatkārtotos visiem hendleriem pirms izstādes veikt alkhokola un narkotiku testus?Un katrā ringā pa pašvaldības policistam?KO jūs cilvēki gaidat?Nu nav viss tik skaisti un rožaini.
Diemžēl visi suņi ko pazīstu no LKA ir galīgi ne pēc šķirnes un arī pat slimi ar IEDZIMTĀM slimībām.
Mani 4 suņi ir LKF, dažādas šķirnes, no dažādām audzētavām.Visi veselīgi, atbilstoši standartam un suņus nepavairoju, jo tas ir nopietns darbs, kam vajadzīgas zināšanas.UN suņi ir paši mīļākie un labākie.Un nenožēloju, ka par tiem suņiem samaksāju vairākus tūkstošus.Tie ir mani labākie suņi.

Z zigis 17.02.2010

jācer, ka drīz visiem dirsējiem atslēgs netu, jo par to ir jāmaksā, bet visiem bezdarbniekiem un dīgdieņiem, kuri te tusē drīz tā beigsiessss

K katja 25.02.2010

beidziet vaislotaji iedzīvoties uz suņu reķina un mocīt būros, parojaties paši uz čakenes un pelniet, aiz restem tadus dzīvnieku mocītajus!

K katja 25.02.2010

suņu pārprodukcija -rezulat pamesti suņi, pārpilditas patversmes!

E ElinaR. 17.04.2010

man jau patik tie LKF noniecinataji un LKA slavetaji ta tik turpiniet :D:D:D:D
nekad neesmu teikusi ka LKF labi kuni ka LKA, bet Favarotiam, negodigo audzetaju sastava ir super slikta, kas grauj visu labos kas var but ir LKA. ( tadi ka Adazi un VUK)

š šoks 22.09.2010

ārprāts, es tak visiem jums atņemtu licenci audzēt un par 500m tuvoties jebkurai dzīvai būtnei - ceru, ka reinkarnācija pastāv un jūs nākamajā dzīvē būsiet mēslu vaboles!!! P.S - tas ir vēlējums no sirds