www.sudzibas.lv Livonia Print SIA Atlaiž smieklīgu iemeslu dēļ

Livonia Print SIA - Atlaiž smieklīgu iemeslu dēļ

Nostrādāju 7 mēnešus un pēkšņi mani izdomāja atlaist. Iemesli bija - slimošana, un pàris maiņas dienu izmaiņas. Paziņoja to man 8 dienas pirms jābeidz stradat, jo, šeit nav parbaudes laiks kā citos darbos, šeit vini Tev var pagarināt līgumus cik grib, lai nebūtu vairāk jāmaksā! Briesmīga vieta. Nenovēlu nevienam šeit strādāt!

Работяга 24.02.2018

Оккупант 24.02.2018

значит подвели коллег или коллегу. не ищите причину в работодателе. сфера вашей деятельности в коллективе, а не с руководством. если конечно руководство не является вашим коллективом в проектах.

A AG13 24.02.2018

Nevienu nepievīlu, bet visdrīzāk nostrādāja antipātijas no kādas meistares puses, bez iemesla, tad arī lūk ar viņas palīdzību priekšniece izlēma, ka darbs nav priekš manis.

Оккупант 20.03.2018

"Nostrādāju 7 mēnešus" - visdrīzāk kā ļoti liela simpātija