Livland - sūdzības

Jā, šinī portālā ne tikai par Livland var salasīties visādus brīnumus - ko tik katrs neizdomā uzrakstīt...
Cilvēki pat ir gatavi risināt savas personīgās problēmas ar šī portā palīdzību...godīgi sakot, laikam jau šādas mājas lapas ir radītas priekš latviešiem.
Mums taču patīk vienam par otru "paklačoties" un pateikt kaut ko sliktu - un ja vēl kāds "pakomentē" un piekrīt, tad vispār SUPER!
Tas jau nekas, ka katrs nākamias komentārs ir ar lielākiem un lielākiem pārspīlējumiem...beigās uzņēmums tiek pārvērsts par TIK šausmīgu, ka pat "zosāda" metās.
Tikai dažkārt mēs aizmirstam, ka cilvēki mēdz pārspīlēt un it sevišķi par negatīvām lietām - tikai žēl, ka lasītājs nezin vai komentētājs patiešām pārzin patieso situāciju, vai arī gluži vienkārši izsaka savus subjektīvos pieņēmumus...jo kā redzam, tad gandrīz visi komentētāji ir ar kaut kādiem mistiskiem nikiem...
Mans ierosinājums - varbūt uzrakstiet arī telefonu, lai varam piezvanīt un pajautāt sīkāku izklāstu par konkrēto situāciju uzņēmumos!!!
Palasot tās šausmas sūdzības.lv iznāk, ka ne Livland, ne arī visi pārējie uzņēmumi, par kuriem tiek rakstīts, nav tiesīgi pastāvēt un pasarg Die's neejiet uz turieni strādāt.
Piekrītu vienam komentētājam, ka katrā uzņēmumā ir savas problēmas un nesakārtotības, bet, ja tas būtu tik traki kā citi raksta, domāju, ka uzņēmumā nestrādātu neviens darbinieks.
Lai nu kā, bet godīgi sakot man šis portāls liekas kā vieta, kur cilvēkiem izgāst "žulti". Tā jau apkārt ir tik daudz nēgāciju...bet nu katram savs!
Tikai žēl bezdarbniekus, kuri šobrīd meklē darbu un lasa šīs šausmas!

Mamma 05.05.2009

Labi teikts. Pilniibaa piekriitu.

D D 05.05.2009

Protams, ka katrs cilvēks izsaka savu subjektīvo viedokli, bet lieki arī piebilst- nekad nekas no tukša gaisa nerodas. Un daļa taisnības jau ir katrā tik "subjektīvajā"viedoklī arī par konkrēti minēto uzņēmumu. Ja būtu savādāk- nebūtu vajadzības pēc šāda portāla, tad sakam, lai ver ciet. Un pozitīvas atsauksmes arī šeit dažreiz lasāmas- reti, bet ir.

M Madara2 07.06.2009

JA, es ari negribeju ticet visam teiktajam iepriekš, bet nu es ari esmu starp tiem cilveciniem kurus ši jauka kompanija ir piekrapusi. Un viss kas ir teikts par firmas ipašnieku un vina atteiksmi pret darbiniekiem ir pilnigaka taisniba. Loti gribas saprast ka tads cilveks var mierigi gulet naktis, ja vina del tik daudzi cilveki ir cietuši. Un kapec pastav tada netaisniba ka vinš paliek nesodits, vai patiešam neviens nav uzņiemies tomer cinities pret šo "jauko" un tik "lojalo" darbiniekiem darba deveju un vai patiešam tadas instances kuras regule dabdeveja un darbinieka attiecibas joprojam nav informetas?

C cilvēksnoTurienes 16.11.2009

Pilnībā piekrītu, ka šis uzņemums tikai vizuāli ceļ savu kompetenci, bet iekšēji -bardaks. Priekšnieks priekšnieka galā, bet melna darba darītājs ir nulle, bet kādas prasības no tā darbinieka.Iesaku, ja gribas saglabat veselu nervu sistēmu un pašcieņu, meklējat citu darba vietu!

B bijušaisdarbinieks 16.01.2010

Aicinu bijušos Livlad grupas darbiniekus kuri ir apmānīti un nav saņēmuši darba algas noteiktā kārtībā griezties valsts darba inspekcijā kā to dara šobrīd daži bijušie darbinieki kuri nav saņēmuši solītās darba algas bet ir saņēmuši tās vietā draudus !
Es personīgi esmu pametis šo kompāniju pēc paša vēlēšanās ka vairums normālu cilvēku kuri ir bijuši saistīti ar šo kompāniju.

A Aiga 25.01.2010

Es arī esmu bijusī darbiniece... piekrītu, ka daudzas pozīcijas, kas šeit ir minetas ir taisnība... nesakārtotība, agresivitate utt. Tomēr šī laikam ir pirmā un vienīgā darba vieta, kuru atceros ar smaidu... jauks kolektīvs, joki, kopīgas pusdienošanas, sapulces ar tikko ceptu picu, darba diena paiet tik ātri, kā nekur citur. Vadībai, protams ir savi mīnusi, bet viņi noteikti rūpējas par darbiniekiem, gada laikā (tik ilgi nostrādāju) saņēmu arī labus vārdus, R.K, R.P saprot, ka nevar piedāvāt to pašu LIELĀKO atalgojumu, bet to kompensē ar dažadiem bonusiem. Es, kura nebiju, ne tuvu stavošās administracijas darbiniece, ne ko īpašu nopelnījusies, saņēmu tādu bonusu kā kino biļetes u.c, un tas nav kukulis, uzpirksana utt.

Sanaca nedaudz izplūst, bet secinājumā - esmu neitrāli noskaņota, ir visādi mīnusiņi, bet kur gan tā nav?

Tie, kas ir darba meklēšanas procesā.. ne vienmēr velns ir tik melns kā viņu māle :)