www.sudzibas.lv Livland KRĀPNIEKI NEKUSTAMO ĪPAŠUMU TIRGŪ

LIVLAND GRUPA - KRĀPNIEKI NEKUSTAMO ĪPAŠUMU TIRGŪ

Uzmanību!
Krāpnieki Nekustamo Īpašumu tirgū!
Rolands Zvaneris
67289873 26359194
Neiesaku veikt jebkāda veida sadarbību ar šīm personām, jo ir novērojama krāpnieciska rīcība Nekustamo Īpašumu tirgū, tādējādi veidojot negodīgu konkurenci un sava veida krāpnieciskās mahinācijas!
Tiek apvārdoti dzīvokļu Īpašnieki, tiek ņemta visa veida informācija no interneta neizvērtējot un nenoskaidrojot to patiesumu un piederību!
Esiet uzmanīgi.

30.10.2023

V

R Raivo 07.02.2011

Par LIVLAND tiešām visādi briesmu stāsti ir dzirdēti. Tagad jau NI jomā grūti laiki, katrs pelna, kā māk :)

V vilis 08.02.2011

Ir bijusi darīsana ar so kungu vis bija ok!
Pilnigi nepamatota sūdzība, Likam konkurents sudzas, ka pats nemak darboties šaja īpašumu tirgu! un tad bļauj ka visi citi ir slikti!

R ritvars 08.02.2011

Konkurentu kari! Drīz visu nospamos! Jebkurā gadījumā, Vilnis ir pilnīgs Lohs, ja viņš tā dara! Izskaitļos un noraus olas! Garantēju!!!

D D 13.02.2011

ar Livland varbūt isādi, bet sūdzība kaut kāda tiešām- nekas konkrēts nav pateikts, kādas darbības, kāda informācija, laikam tiešām konkurents gribēja "iegriezt", bet ticami nesanāca!

A Aleksandrs 15.02.2011

Esmu strādājis tajā uzņēmumā, viss sūdzībā aprakstītais attiecināms uz priekšniecību, bet ne Rolandu. Rolands nav nekāds krāpnieks, savu uzdevumu pilda godprātīgi. Uzņēmuma vadība ir gan, bet tas nav saistīts ar NĪ.

L Laila 16.03.2011

Pirms iestāšanās darbā Livland nebiju lasījusi atsauksmes/sūdzības. Kad izlasīju-biju šausmās par to, kur esmu iekūlusies. Tagad apgalvoju - nekas no lasītā neatbilst patiesībai! Vismaz attiecībā uz mani. Sākot ar atalgojumu - saņēmu tādu, par kuru bija vienošanās un laikā. Vadības attieksme - ļoti laba! Iespaids par īpašniekiem - ļoti nosvērti, laipni, pieklājīgi un pedantiski kārtīgi. Parasti šādiem cilvēkiem likumsakarīgas ir domstarpības ar augstprātīgiem nevīžām. Kāds esi sadzīvē, tāds arī darbā!
Esmu pārliecināta - ja esi nevīžīgs un darba vietā aiz sevis atstāj cūcības, tad pildot arī tiešos pienākumus esi tieši tāds pats nevīža. Un tad nevajag brīnīties, ka netiekat novērtēti!

S ssss 26.03.2011

Es aeī esmu strādājusi Livlandā. Rolands ir ļoto godIgs un labs cilvēks.

K Kurmjkopis 27.07.2011

Livlands protams ir vēl tas kantoris, pats esmu tur strādājis un zinu ļoti daudz par to visu, nu nav paradīze zemes virsū.

Bet nu lai kāds sūdzētos par Rolandu un NĪ daļu, nezinu vai varētu izdomāt iemeslu.