www.sudzibas.lv Livland saistību nepildītāji

Livland Būve - saistību nepildītāji

Šai firmai nevar uzticēties! Savas saistības nepilda, mētājas ar solījumiem, maksājumus neveic. Ja nepatīk uz zvaniem arī neatbild, vienmēr ar kaut ko aizņemti, tikai ne ar saviem pienākumiem. Sapulces, tikšanās, projekti u.t.t. Uzmanieties ar līgumu slēgšanu, apdomājiet ko parakstāt. Grib nopelnīt uz citu rēķinu un par to vēl nemaksāt.

30.10.2023

P

H hrbuve 12.07.2013

Mēs arī esam iekrituši uz, šo firmu(www.livland.lv) un cik zinu tad ļoti daudzi ! Mums arī tādas pašas atbildes visi tik aizņemti, ka nav sasniedzami .Pats stulbākais, ka mūsu uzņēmuma darbinieki strādāja algas tad jāmaksā, nodokļi jāmaksā, komandējumi un t.t nemaksāsi būsi blēdis un t.t, kam interesē vai mums samaksāja vai nē, tiesāties kā juristi pasaka tas var aizņemt līdz 5 gadiem un līdz tam laikam jau varam bankrotēt . Reiz mums trāpījās sastapt pašu Krūgaļaužs kungu no viņa mutes saņēmām tikai draudus . Uz e-pastiem neatbild, telefoniski visi aizņemti vai sūta viens pie otra vai nu vispār neatbilda uz ierakstītām vēstulēm arī nav atbildes !
Tā, kā mūsu dārgie Pilsoņi, Darbinieki, Firmas esat ļoti uzmanīgi vai vēlaties sadarboties ar šādu uzņēmumu, Spriediet Paši !?

E ernests & hermīne 25.07.2013

Labdien!
Es arī esmu Livland afēru upuris un žēl, ka nebiju iepazinies ar šajā portālā pieejamo informāciju par šo uzņēmumu pirms sadarbības uzsākšanas (manas kontaktpersonas bija Renārs Krūgalaužs ar izdarīgo asistenti Mairitu Motivāni). Uzticēšanās - nulle, melošana, izvairīšanās, atrunāšanās, vienkārši atstrādāta shēma kā beigās izrādās. Parunājot ar nozares darbiniekiem, jau savā paziņu lokā vien ir 3 (!!!) apkrāpti cilvēki/uzņēmumi (arhitektūra, detalplānojumi Jūrmalā, nekustamie īpašumi Rīgā, + bijušais darbinieks, kas naudu par darbu nebija saņēmis un labu laiku sēdējis uz medikamentiem nervu ārstēšanai, jo bija iedzīvojies zināmā diskomfortā mēģinot atgriezt savu nopelnīto naudu. Lieki piebilst - tā arī nesaņēma).

Lūdzu, protaties, cilvēki! Ja nebūs aitu, ko cirpt, gan jau arī šim uzņēmumam mainīsies attieksme (vismaz būs spiesti mainīt), varbūt arī beigs pastāvēt.

L Lisij_gpc 17.09.2013

Viņi ir pidarasi.Tauta, nekad nesienas ar viņiem-bus tikai problemas.Kādas tieši?Tiek minēts iepriekšējos komentāros.Man nav ko piebilt, esmu noguris-piekrāpts unaizskarts.Dēļ viņiem man nav līdzekļu kredītu apmaksai, deļ viņiem pat nevaru nopirkt pamperus meiti.Lai tiek nolādēta Sia Livland Būve

A Amidoperins 22.10.2013

Ja Jums šis uzņēmums ir parādā - rakstiet!

C celojums laikā 05.12.2014

Tas jau aizsākās 2009.-2010. gadā. Šī firma izbojāja 2 stāviem ārsienu siltinājuma materiālus ekai kurā jāapmetas vairākiem bērniem, apmetumam nobīdes 10 cm visos stūros un taisnas sienas vidū- vilnis. Kompensēt atsacījās. Varot samaksāt 300 LVL, lai varu aiziet uz kafejnīcu noslīcināt bēdas - tā man novēlēja. Pēc tam izdomāja, ka tie neesot bijuši viņi, kāds cits atnācis un sataisījis - viņi tikai vienu sienu esot taisījuši.Nestrīdējos, domāju, laiks visu noliks pa vietām. Neskumstiet! Kad parādnieks meklēs kam parādu atdot, priekš viņa laiks jau būs iztecējis.

B Brivibas 28.01.2016

Neizmaksa.cilvekiem visu solito.metajas ar solijumiem.mekle veidus.ka novilkt.no stradnieka algas!!!patstavigi.mekle stradniekus!!!! Uzmetejs Krissts un andris