J JJ 07.03.2008

"Blezhu kantoris" pilniigi piekriitu!

K KARLIS 07.04.2009

PILNIGI PIEKRIITU!!! SITIE SHAKAALI-ZAGLI!!!KURI NEPAARTRAUKTI MAINA DARBINIEKUS, NESAMAXAAJOT NE GRASI!!! PASHU MANI APZAGA!!!APLOKSNEES VINI MAKSAA, UN JA EJ PROM-PROTAMS, TO DALU, NESAMAXAA!!PASKATIETIES, CIK DAUDZ UN CIK BIEZI VINIEM MAINAAS SLUDINAJUMI, KA KAADU MEKLEE!!!PASAKIET, KURAA NORMAALAA UZNEEMUMAA NOTEIK TIK BIEZHA KADRU MAINJA UN MEKLEESANA????????????????NE-VIEN--AA!!! KRUUGALAUZHA VISPAAR NEKO NEJEEDZ, VINJA VIETAA IR NEKUR NEDERIIGAS, TOTAALI APROBEZOTAS, TUVREDZIIGAS, NEPROFESIONAALAS, STULBAS UN TIZLAS VADITAJAS!!! LIVLAND PROJEKTU KVALITAATE IR LOOOTI ZEMA...TOTALITAARS DARBA STILS, JO KR. CITU NEJEEDZ PIEKOPT...BRIINOS, KAA SITIK ZEMA LIMENJA KANTORIS VEEL NAV NOGRIMIS...BET GAN JAU...

B bijušaisdarbinieks 16.01.2010

Aicinu bijušos Livlad grupas darbiniekus kuri ir apmānīti un nav saņēmuši darba algas noteiktā kārtībā griezties valsts darba inspekcijā kā to dara šobrīd daži bijušie darbinieki kuri nav saņēmuši solītās darba algas bet ir saņēmuši tās vietā draudus !
Es personīgi esmu pametis šo kompāniju pēc paša vēlēšanās ka vairums normālu cilvēku kuri ir bijuši saistīti ar šo kompāniju.

I Ieva Kalna 27.04.2016

To ka viņi nemaksā algas var redzēt šeit: https://www.firmas.lv/profile/livland-group-sia/010375479
2015. g. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis 4.99 (tūkst. EUR)

T Tong Po 27.04.2016

Pat ja ir tā, kā te raksta sūdzību komentos, tad šā vai tā nekas nenotiks, jo cilvēki parūc, parūc, nospļaujas un dzīvo tālāk. Neviens nevēlas cīnīties. Da kaut vai tāpēc, lai nav tā, ka tevi viens apd**sa, un dzīvo tālāk, a tu neko šai sakarā, tā tik staigā apd**sts tālāk, līdz nākamajai reizei, kad nākamais izdarīs to pašu!