www.sudzibas.lv Livas Krāpšana, nekvalitatīvs pakalpojums

Livas - Krāpšana, nekvalitatīvs pakalpojums

Neticiet livas ktv sia aģentiem, kuri saka, ka pārceļoties uz citu dzīvesvietas adresi jums nebūs soda sankcijas, ja livas tur nevar nodrošināt savu pakalpojumu!Livas ktv aģents didzis dzenis apgalvoja, ka akcijas piedāvājumiem ir īpašie nosacījumi, ja jaunajā dzīvesvietā sia „livas ktv” savu pakalpojumu nevar nodrošināt, tad nav nekādas soda sankcijas. Turklāt aģents sia „livas ktv” pakalpojuma līgumu neparādīja. Tā nav taisnība un livas ktv sia piemēro soda sankcijas arī gadījumā, ja pārceļaties no rīgas uz dziļiem latgales laukiem, kur pakalpojums nav pieejams. Turklāt livas ktv internetam ir ļoti slikta kvalitāte un slikts serviss.

K

J jaunnais 25.08.2014

nu ja, ja brauksi uz ārzemēm dzīvot, tad arī nebūs soda nauda jāmaksā. Un ja telefonu paņemsi kredītā un brauksi dzīvot uz laukiem, kur operatoram nav zonas, arī varēsi atteikties neko nemaksājot :D

M Mierinsh 17.06.2015

un uz beigām vēl iekomentē pilnīgas muļķības :D