www.sudzibas.lv Livas Interneta kvalitāte

Livas - Interneta kvalitāte

Livas nenodrošina labu Internet pakalpojumu. Nebrīdina klientus par to kad veic remonta darbus, vienkārši atslēdz tīklu. Lūdzu viņiem brīdināt, jo dažreiz strādāju no mājām un tāds Livas gājiens un nepadarīšanas man atstāj bez dienas algas. Bet livas atbildēja, ka sūtīt tāda veida ziņām viņam ir dārgi. Pareizi, labāk apčakarēt klientu !

K

J jaunnais 07.04.2015

kautk'a joc'igi tas viss skan. man e-past'a atnak vienm'er zi'na kad tiek pl'anoti k'adi remotdarbi jau laic'igi. t'ap'ec iesaku m'e'gin'at skat'ities vair'ak e-past'a nevis s'udz'ib'as

M Mango12345 11.08.2015

nav ko muldet!!! Pats sez interneta un saka, ka nav interneta. Mūsdienu jaunatnes galvenā problēma ir sudzeties par nesvarīgiem sikumiem bez jebkada iemesla un tas visus mūs novedīs pie pasaules gala