www.sudzibas.lv Liva Baumane Naudas izkrapsana

Liva Baumane - Naudas izkrapsana

Meitene no draugiem.lv varda Liva Baumane piedava visadas preces.Nauda tiek parskaitita uz kontu ieprieks un tad vina pasuta preci itka pasuta un jagaida kad atnaks,bet prece netiek atsutita.Uzmanieties un neko no vinas nepasutiet,jo vina neatsuta preci.Uz vestulem ari reti atbild un ar visadiem iebildumiem.

E erickinjsh;) 22.06.2012

nnn

E erickinjsh;) 22.06.2012

oi sorrry ;)))
kad tad tu to naudu parskaitiji?nu respektivi cik ilgs laiks ir pagajs?

T tuttifrutti 26.06.2012

Nu gan skats pabriesmigs :)

B BUTE 16.11.2012

Tā ir tiesa!Arī man šobrīd tā ir gadījies!Rakstīju draugiem.lv administrācijai, bet tiem arī ir galīgais pofig!Viņi visu šo pieļauj un nenobloķē šo krāpnieku kantori!

K Kristīne Šulce 04.12.2012

Un man arī! :((
Kā lai tagad atgūst naudu?
Uz vēstulēm viņa neatbild

B Balta_Puma 04.12.2012

Meitenes par šo personu var sniegt iesniegumu policijā!
daram to kopā!

P ppppp 04.12.2012

Izskatās, ka arī es esmu tikusi viņas tīklos!!

L līga mūrniece 04.12.2012

Sveiki! Arī es esmu kļuvusi par šīs krāpnieces upuri! pirms 6 nedēļām pārskaitīju naudu par preci un pasta pakalpojumiem, kuru, protams, neesmu saņēmusi!
Draugiem.lv lapa ir dzēsta!
Lieta tāda, ka sazinājos ar Liepājas policijas izmeklētāju, pēc pieejamiem datiem tiks noskaidrota informācija par dzīvesvietu, kā arī ieteica obligāti rakstīt iesniegumu, lai var ierosināt lietu, jo izskatās, ka tas ir diezgan lielos apmēros!
Publicēšu šīs nekauņas datus, varbūt kādam vēl noderēs!

Līva Baumane
P.k.-300389-11510
Konta numurs LV61UNLA0050017935441

Neatstājiet šo lietu malā, kaut vai principu dēļ, lai krāpniece tiktu sodīta!!!

K Kristīne Šulce 05.12.2012

Meitenes, sakiet, lūdzu, kas jāraksta iesniegumā policijai?

K Kristīne... 05.12.2012

Sveiki!

:( arī mani viņa ir piekrāpusi. ja zinātu viņas dzīvesvietas adresi, tad aizbrauktu un parunātu uz aci.
Sakiet kas jāraksta policijas iesniegumā un vai šie iesniegumi kaut kā savienojas, jo esmu no Kuldīgas. Vai ir kādam arī no policijas ko uzzināt?

K Kristīne... 05.12.2012

un man bija tieši tāda pati informācija, kas Līgas komentārā...

D dizzy 05.12.2012

Meitenes, kas tai iesniegumā jāraksta? Tikko uzzināju ka arī mani viņa ir apčakarējusi, bet es to tā negribu atstat. Vai varam kaut kā sazināties personīgi, lai to maitu atrastu? Vai vismaz kaut kā saorganizētos????

L liiga_m 05.12.2012

Meitenes, kuras ir apkrāpusi Līva Baumane- sazinamies personīgi. Mans e-pasts: [slēpt]@inbox.lv, noorganizēsimies kā rīkoties tālāk!

D Daila 06.12.2012

[slēpt]@ es ar rakstīšu iesniegumu, lai tai "Jaukajai meitenei"'tagad tik sākas prieki!

K ksenjka7 06.12.2012

Privet vsem.vot i ja popala v etu zapadnju.zakaz sdelan bil na kruglenjkuju summu, teperj ne deneg ne vesej.neznaju 4to i delatj, tak kak zivu za granicej.podskazite pozalusto

porcelain-princess 06.12.2012

Sveikas ari es esmu apkrapta! mums ir jariikojas un nauda atpakal ari jadabuj!!!

porcelain-princess 07.12.2012

luk vina tik un ta turpina!!!

K Kristīne Šulce 07.12.2012

sakiet, lūdzu, vai kādai no Jums ir jau izdevies dabūt atpakaļ savu naudiņu?

B Balta_Puma 07.12.2012

Porcelain-princess esat pārliecināta, ka tā ir viņa?

B Balta_Puma 07.12.2012

rakstiet uz e-pastu [slēpt]@mail.lv