www.sudzibas.lv LITAUR SIA Nemaksā algu

LITAUR SIA - Nemaksā algu

Vēlējos pabrīdināt tikai tos, kuri būs potenciālie darbinieki šajā firmā. Esiet uzmanīgi, jautājiet līgumu ar darba uzsākšanu. Ir liela iespēja ka neizmaksās algu.
Pēc manis nostrādāta mēneša uz pilndu darbadienas slodzi saņēmu tikai 50ls. Un izskatāš ka nesaņemšu atlikušo daļu no minemalās algas. Protams ar lielu dīgšanu mēneša beigāš iedeva darba līgumu ar atpakaļ ejošu datumu. Bet nesakatoties uz to, vienalga alga nav izmaksāta pilnā apmērā!

H

L Līga 16.03.2011

šodien 22:35
Gati, Tu strādāt māki, lai nopelnītu nevis tikai saņemtu algu? Vai tu noformēji darba atskaites un aizpildīji darba apmeklējuma grafika kalendāru? Uzdotos darba uzdevumus pēc saraksta tu neizpīldīji, reklāmas bukletu taisīji vairāk kā pusotru nedēļu - beigās pabeidza pats Uldis. Reālu klientu uz esošo uzņēmuma pakalpojumu "PAT" nedabūji. Piedevām neviens priekšnieks avansā ik pa brīdim pirmajās nedēļās nemaksa, lai līdz darbam brauktu, kā tev maksāja Uldis, priecājies, ka tevi no darba neatlaida ar pantu par darba nekvalitatīvu un paviršu izpildi. Tu doma ka tu tads balts un pūkains, visi darba devēji tā un sapņo par tādu darbinieku kā tu, kas tikai grib saņemt nevis nopelnīt. Un Tava darba vēsture ne par ko labu neleicina. Ar tevi neviens cūciski neizrīkojās, tā ka tev nav sliktākais variants, tu pats sev nenopelnīji algu, ko tagad pieprasi, bet gan jau tu to saņemsi.

H hey 17.03.2011

Paldies par komentāru Līga. Es nevēlos bojāt "Labo" firmas slavu. Bet algu ir jāmaksā, es ar labdarību nēsmu gatavs nodarboties, vēlos tikai saņemt to naudu ko esmu iztērējis degvielā. Ja nezini, tad nerunā jo klientu man bija daudz, tai skaitā vairumnieki. Nav mana problēma ka Čainīzeri piečakarēja un nesaņēmāt preci. Jebkurā gadījumā mājas lapas kvalitāte ir tik zemā limenī, cik vien tas ir iespējams. Līdz ar to potenciālo klientu piesaiste ir vienāda ar 0, kā arī ofisa atrašanās vieta majas "Garāžā", tas nekam neder. Ir 100 faktori ar ko būtu jāsāk lai attīstītu firmu, bet tam vajadzīgi līdzekļi ( kuru Jums diemžēl nav.), secinājums ir tāds- neņemiet darbā menedžeri- ja ziniet ka liksiet viņam- kurināt krāsni, veidot abstraktus piedāvājumus, darboties ar web lapas apkopi, remontēt datorus, braukāt bezjedzīgi pa lietotu mantu plačiem. Pārdosanas menedžera darbs ir pārdot preci, meklēt klientus, a nu ja, es piemirsu-- nav tak naudas par ko nopirkt to preci- lai viņu varētu pārdot. !!! Sorry pliku gaisu sēžot aukstā garāžā es NEPROTU.
Nevelos vairāk piesārņot šo vietni, jo lietas būtība tā pat visiem ir skaidrs.

K kaamis 21.03.2011

Tu aazis esi vai? Kursh sleedz liigumu ar atpakaljejoshu datumu? Par to vajadzeja padomat pirms saaki darba attieciibas! Pats vien esi vniigs ka tevi appisa!

Z Zinu 22.03.2011

Vaaa, kāmis lohs, kāda dirsā starpība- ar atpakaļ ejošu vai nē?! Iemācies rakstiiiiit. aaaa

G Gatis 26.03.2011

Nu jā, es arī domaju ka nav starpības kad tas līgums parakstīts. Galvenais kad ir tas līgums.