www.sudzibas.lv Lingua+ Riga Nemaksā par izdarīto darbu

Lingua+Riga - Nemaksā par izdarīto darbu

Šis birojs nemaksā par veikatjiem tulkošanas pakalpojumiem.
Pēc testa tulkojuma veikšanas, teica, ka vēlas noslēgt līgumu, lai aiznesot dokumentus un tagad jau varot sākt strādāt.
Pēc vairāku reižu iešanas uz biroju, vienmēr vadība dažādu iemeslu dēļ nebija uz vietas, kaut visās reizēs paši mani uzaicināja nākt konkrētajā laikā. Vienreiz administratore vispār pateica, ka esot aizmirsusi, ka es nākšot.
Pēdējā reizē, kad pa velti tur aizgāju, sacīja, ka nākamajā dienā došot ziņu, kad būs vadība un kad varēs parakst'ti līgumu. Tas bija pirms pāris nedēļām un līdz šodienai nav nekādu ziņu.
Uz e pastiem vairāk neviens neatbild.
Tā kā esmu pati vainīga, ka pati uzķēros uz šī āķa un piekritu ko darīt bez līguma (jo viss izskatījās godīgi), tad vienkārši gribu brīdināt citus tulkotājus nesākt šim birojam neko darīt bez līguma, tikai uz sarunu un e pastu pamata.
Tā jau var visus darbus iztulkot pa velti, ja katram ko apsola un tad "nozūd".
Veiksmi!

G

; ;jgi;ygv v 26.04.2012

Gunita, saskaņā ar LR likumdošanu arī mutiska vienošanās ir uzskatāma par līgumu likuma izpratnē, nemaz nerunājot par e-pasta saraksti, ko jebkurā laikā var izkopēt un izmantot kā pierādījumu.

Ja nesamaksātā summa nav liela, metiet ar roku un turpmāk esiet uzmanīgāka ar jauniem klientiem. Pretējā gadījumā cīnieties.

G Gunita 27.04.2012

Paldies par informāciju!
Summa tiešām nav pārāk liela, un atklāti sakot, nav vairāk vēlēšanās ar viņiem vispār runāt, tāpēc vienkārši likšos mierā.
Tikai gribēju brīdināt citus, lai ir uzmanīgi ar šo firmu, jo kā saprotu, tur diezgan daudz kas notiek ne tā kā pienāktos.
Ceru, ka citi būs uzmanīgāki un piesardzīgāki par mani.

K KaRo 28.08.2019

Man ir precīzi tieši tāds pats stāsts un vēl joprojām nav samaksājusi tā vecene.