Lingua+ Riga - Krāpšana

Lūgums visiem pasniedzējiem uzmanīties/izvairīties no šī uzņēmuma. Nepatīkama un neprofesionāla attieksme no Ninas Andrejevas Puses (Sia Niko 4 U). Nesamaksāja par novadītajām norvēģu valodas stundām un beigās neatbildēja ne uz e-pastiem, ne sūtītajām ziņām.

Ar cieņu,
Oskars Barkovskis

02.08.2019

V vitols 02.08.2019

Ej meklē palīdzību valsts darba inspekcijā!
Skatos, ka te par šo firmu ļoti daudz sūdzību par algu neizmaksāšanu.

N Neuzvarama 05.08.2019

Visu, ko uzrakstījis Oskars Barkovskis, pēc mūsu domām, ir meli. Jai saņemtu samaksu par nostrādātajām
stundām, Oskars Barkovskis uzrādīja pienemšanas- nodošanas aktu ar 10 nodarbībām.Tajā pašā laikā students ziņo, ka saņēmis tikai 8 nodarbības. Pēc katras nodarbības students parakstās par saņemtajām nodarbībām.Diemžēl Oskars Barkovskis atsakās uzrādīt žurnālu, kur parādītos studentu nodarbības ar visiem tā parakstiem.SIA "NIKO 4 U" vēlas ieraudzīt žurnālu, lai varētu saprast, kur ir kļuda.

T TheChessPlayer 24.09.2019

Kādi meli? Jūs vispāŗ apzināties savu rīcību?

Situācija bija sekojoša:
Pirmās divas nodarbības notika bez problēmām un ir parakstītas (žurnāls un līgums man stāv plauktā)
3. nodarbība, kas bija paredzēta kā pārceltā nodarbība nenotika telpās, bet gan parkā. (par šo Nina bija informēta un atvainojās) Tā kā nodarbība notika parkā, nebija piederumu ar ko parakstīt žurnālu, bet nodarbība notika, to var apliecināt students.
4. nodarbība tika atcelta svētdienā 30min pirms nodarbības sākuma, par ko Nina arī nevēlas samaksāt un prasa parakstu par nodarbību uz kuru cilvēks nemaz nebija ieradies, ļoti neprofesionāli.

Rezultāta esmu izdarījis savu darbu un mani vēl apsūdz par melošanu, absurds.
Kad prasīju kur jānosūta skenēts žurnāls, Nina sāka pa telefonu bļaut un beigās nometa telefonu.

Ar cieņu,
Oskars Barkovskis

pargodu 04.03.2021

Viss viņa uzrakstītais ir patiesība.

Jūs apkrāpāt vinu, mani un vēl daudzus citus, TIEŠI tādā pašā veidā.