www.sudzibas.lv Ling-org Paldies Dievam, ka atbraucam majas

Ling-org - Paldies Dievam, ka atbraucam majas

Aizbraucas ar Ling-org palidzibu uz Somiju vakt mellenes, paldies dievam ka atbraucam majas. Firma loti skaiti visu aprakstija, gan pelnu, gan darba apstaklus, apgalvoja ka nodarbojas saja sfera vairak par 6 gadiem, kad atbraucam uz vietas izradijas ar tiek cilvekiem kuri parveda ogu un vaca ar mums firma darbojas sogad tikai pirmo reizi, izradijas ka ogu sogad gandriz nav, ne ilgak par 2 nedelam uz visiem cilvekiem kurus vini aizsutija, otra problema izradijas ka nav ne spainu kur vakt un nav kastets kuraas nodot, 3 problema nebija kur vinas pardot vispar, cilveki saka karot par kastem un spainiem jau no pasa rita, apsolija masinas bet ka izradijas masina ir uz 5-6 cilvekiem.mums 2 reizes aizmirsi meza lidz naktim, beigu beigas sanaca ta na stradajam tikai lai atdot navdu par istabinu.vajadzeja aizdot naudu celam lai noklutu majas.

N

E Eva 27.08.2009

Labdien !

Pastāv divas iespējas, kā Jūs varētu realizēt savas tiesības, viena civiltiesiskā kārtībā, otra administratīvā kārtībā.
Kā visefektīvākais veids būtu administratīvā kārtībā, jo jau sākot ar patērētāja prasījuma iesniegšanu firmai, maksimālais laiks kāds varētu būt, lai Jūs realizētu savas patērētāja tiesības ir divi līdz trīs mēneši, tomēr ir jāpiezīmē, ka, tajā gadījumā, ja firma nepildīs Jūsu patērētāja prasījumu un attiecīgi, lai tādā gadījumā vērstos Patērēju tiesību aizsardzības centrā Jums ir nepieciešams ievērot noteiktu procedūru, jau pat sākot ar patērētāja prasījuma sastādīšanu firmai un iesnieguma sastādīšanu Patērētāju tiesību aizsardzības centram.
Patērētāju tiesību aizsardzības likums Jums dod tiesības prasīt vai nu firmai attiecīgi samazina pakalpojuma cenu; vai nu bez atlīdzības novērst sniegtā pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem vai atlīdzina izdevumus par neatbilstības novēršanu; vai nu sniegt līguma noteikumiem atbilstošu pakalpojumu; vai nu atcelt līgumu un atmaksāt par pakalpojumu samaksāto naudas summu.
Kā alternatīva ir civiltiesiskais ceļš, tomēr ir jāpiezīmē, ka tiesu lielās pārslodzes dēļ šis ceļš varētu būt ļoti ilgs, tādējādi līdz tam brīdim kamēr nebūs nozīmēta lietas izskatīšana tiesā šāda situācija eventuāli var pasliktināt Jūsu kā prasītāja pozīcijas (pagājušais laiks, u.t.t.).
Nevajadzētu aizmirst arī to, ka firmai ir arī visas tiesības sevi aizstāvēt un arī sniegt dažāda veida savus pierādījumus un/vai paskaidrojumus neatkarīgi no tā vai tas būs administratīvais process vai civilproces, tādēļ jau sākotnēji ir nepieciešams profesionāli izvērtēt situāciju un jau sākot ar patērētāja prasījuma sastādīšanu firmai un iesnieguma sastādīšanas Patērētāju tiesību aizsardzības centram šiem dokumentiem ir jāatbilst normatīvo aktu prasībām, pretējā gadījumā tie var būt sastādīti ne vien tikai nekvalitatīvi, kas vēlāk var nospēlēt par labu firmai.

Papildus visam iepriekš minētajam iesakām! Ņemot vēra to apstākli, ka pilnībā nav iespējams atainot visas tās darbības, kuras nākotnē ir nepieciešamas veikt, lai realizētu Jūsu kā patērētāja tiesības, jo Jūsu situāciju var analizēt, no ļoti daudziem un dažādiem aspektiem, tad, pirms veikt jebkāda rakstura darbības attiecībā uz to, lai Jūs realizētu savas patērēja tiesības, vispirms griežaties pie speciālistiem, lai izslēgtu kaut kādu procesuālo (juridisko) darbību neesamību vai sliktu izpildījumu no Jūsu puses, kas tādējādi firmai var labvēlīgi ietekmēt iznākumu.

E Eduards 29.08.2009

Viss ir pareizi! Kāmēr tieksieties pēc skaistajiem vārdiem par to cik ES ir laba un cik krievi mums te trauce, būsim šādos sūdos!

D Demjan 27.11.2009

Link-Org - konkrēts meļu kantoris = licenzes nav, bet CV.LV nepārtraukti piedāvā vakances ārpus LV, dod informāciju, ka intervijas notiks LV, bet īstenībā tās ir telefonintervijas ar velns sazin ko.
Cilvēki, esiet modri !!!

R Roberts 06.01.2010

No Link-Org vajag patiesi turēties pa gabalu. Es pats pieteicos uz divām cv.lv publicētajām vakancēm Tecso noliktavās UK. Aizsūtīju savu CV un pieteikuma vēstuli angļu valodā. Starp citu pieminēju, ka esmu bijis darba meklējumos Īrijā, bet šobrīd esmu atgriezies Latvijā, lai iegūtu vēl vienu sertifikātu, kas man dotu lielāku iespēju sameklēt darbu ārzemēs.
Nosūtīju savu pieteikumu 28.12.2009. Pirmdien, 04.01.2010 atsāku interesēties par tālākajiem soļiem sakarā ar piedāvātajām vakancēm... uzreiz saskāros ar meliem. Pirmkārt man tika stāstīts, ka viņi it kā esot nosūtījuši man anketu, otrkārt viņi paši īsti nebija sarunājuši cik tad galu galā maksās viņu pakalpojumi - dāmīte teica 200Ls, bet viņas kolēģis - 400Ls.
Kad es nesagaidīju no viņiem solīto anketu, nolēmu pameklēt informācīju par Link-Org internetā - lūk ko es atradu: http://antireklama.lv/ru/karjera-rabota/
Dabiski, ka es pa e-pastu aizrakastīju viņiem ziņu:

"Tā kā jūs pilnībā ignorējat manus ziņojumus, tad nedadz pameklējot internetā es atradu šo: http://antireklama.lv/ru/link-org/comments/

Apsveicu! Tā turpiniet!"

Uz ko es BEIDZOT neticami ātri saņēmu šo:

"Labdien, Roberts!

Man liekas ka Jums vienkarsi darit nav ko, tapec Jums ir negativs pret visu. Izradas, ka Latvia dzivo vel viens Roberts L******, tapec mes ari pateicam Jusu sievai, ka aizsutijam anketi, ko ari izdarijam. Ir vel viens Roberts L****** bet ar citu e-pastu. Bet Jums, protams, ir ertak domat tikai par to negativo. Par ko Jus domājat, to ari pievelkat sava dzive un nav brinums, ka Jusu dzive ir tikai apkart negativs.

Ar cienu,

LV -1010, Latvia
T. +371 67282159; +371 26337778
F. +371 67282153
www.link-org.lv"

Piezīmēšu, ka man patiesi šobrīd "nav ko darīt", jo esmu bezdarbnieks, kas meklē darbu. :)

Pieņemu, ka viņi manu kandidatūru ignorē, jo nobijās, ka man ir augstākā izglītība, plus esmu izgājis cauri ellei Īrijā - tāpēc es noteikti rūpīgi izlasīšu līgumu, bet krāpšanas vai saistību nepildīšanas gadījumā viņi varētu "ieķēpāties" diezgan lielās nepatikšanās.
Tā ka VISIEM silti iesaku ĻOTI UZMANĪTIES no LINK-ORG RECRUITMENT!

B Barca 07.01.2010

Paldies Roberts, tiko sodien no viniem sanemu tadu anketi! Domaju ka nev verts pat risket ar vinem!

U UKz 14.01.2010

Uzmanību!
Sia Link- Org nav licences darbā iekārtošanai ne Latvijā, ne UK!

O Onka 14.01.2010

oi, es jau sapriecājos

A Artis 08.02.2010

Sia Link-org tagad mainījis nosaukumu uz Alteya.Uzmanieties no šiem krāpniekiem.Viņi tagad piedāvā darbu pie Londonas noliktavās.Izbraukšana ar busu, par ko jāmaksā 155 Ls.Kad jautāju, kāpēc ar busu, ja ar lidmašīnu lētāk?Tad saruna pārtrūka...

A Artis 08.02.2010

Un Alteya strādā tā pati menedžere Jeļena, kas bija Link-Org kantorī.

M Mellene 15.02.2010

Alteya.lv (2010) = Link-Org.lv (2009) = Prec.lv (2008)

Sejas visur vienas tās pašas!!!