www.sudzibas.lv Linforff interesantas metodes

Linforff - interesantas metodes

Ļoti interesantas metodes parāda piedziņā izmanto krievu kantoris "Lindorff" - zvana jau no paša rīta, sūta SMS, e-pastus, taču pašu problēmu izprast un atrisināt vai vismaz palīdze't atrisināt "nav viņu darīšana". It īpaši mani fascinē krieviete Olga Virlane, kura knapi šlupst latviēsu valodā, nespējot konstruktīvi sarunāties. (Būtu jāpalūdz latviesū valodas inspekcijai aiziet uz to kantori un pārbaudīt - latviešu valodas zināšanas darbiniekiem). es nemaz nerunāju, kādā ģeometriskajā progresijā aug "parāda piedziņas izmaksas", kuras tiek piestādītas pie pamatsummas (kas sastāda 11.00 LVL)!!! Kā man mācēja paskaidrot krieviete Olga, izmaksas sastāda viņas alga+ telefona izmaksas + pasta izdevumi un t.t. un t.t... vai nav lielisks veids, kā var "likumīgi" pelnīt naudu?? pretējā gadījumā vai nu vajās līdz nemaņai, vai arī ieliks parādnieku sarakstā.. Katrā gadījumā, no šīs situācijas varētu vienkārši izvairīties, ja kaut viens suns no kantora "Lindorff" uzreiz, pēc kārtējā maksājuma nesaņemšanas, būtu atsūtījuši e-pastu!!! Lai Jums visiem Jauks Jaunais gads un neiepinaties darīšanās ar LINDORFF!!!

E Eseseseseseseses 15.12.2009

mees jau neiepinamies, jo visu kaartiigi un laikaa maksaajam...Intereses peec - cik liela bija aizdevuma summa, kaadam meerkjim un cik liels uz doto briidi ir paraads?

D ded 15.12.2009

samaksaa tos 11 ls tam, kam esi paraadaa un lindorff pasuuti d...t un aizmirsti

V Valodasinspekcija 15.12.2009

Ha! Jus esat tik sausmigi gudra, kapec tad nevarat laikus maksat par rekiniem, ka ar jums strada paradu piedzinu firma??? A? Varbut tai krievietei Olgai bisku vairak smadzenu? Bet latviesu kalpi tikai mak sudzeties... Fiu

H Hugo Djego 15.12.2009

Tā lindrorf ir tāda mafija. Te jau iekriekš n-tās temas par to bijušas.Tāpēc jāizraugās tādi pārdevēji, kas lindorf nemaz nezin. Viens veikals, kas ar lindorf strādā ir quelle. esmu dzirdējis gadijumu, ka cilvēks kaut ko pircis pat bez nomaksas quellē, bet tad pec laika saņem no lindorf brīdinajuma vēstuli, ka būs ziepes-neesot līzings nomaksāts :(

B Baņkieris 16.12.2009

Pirmkārt šim autoram vajadzētu pašam latviešu valodu pamācīties!
Otrkārt, ja jau zini cik un kam esi parādā, tad samaksā kreditoram un Lindorff noinformē, ka saistības esi dzēsusi! Pārējos viņu rakstu darbus ignorē!
******************************************************************************************************
Starp citu - Latvijā nav tādas iestādes, kā "Latviesū valodas inspekcija", bet gan "Valodas inspekcija" un pat šo teikumu jūs rakstat ar kļūdām!
Nu bet ja jau pat no MK atnāk dokuments uz 2 lapām, kurā ir 231 gramatiska kļūda, par literāro valodu nemaz nerunājot, tad ko brīnīties te!

X x 16.12.2009

Lindorff Oy ir skandināvu uzņēmums, ar Krieviju tam nav nekāda sakara.