www.sudzibas.lv Lindorff maksāt viņiem?

Lindorff - maksāt viņiem?

Sveiki!
man ir nemaksāts parāds Vivus.lv, taču tagad ar mani sazinas firmma Lindorff. es gribu samaksat to parādu taču lasu ka te daudzi sūdzās. tagad man bail viņiem maksāt. ko lai iesāk? šodien atsūtija vestuli lai vismaz kautko minimali maksāju lai nesaņemtu tiesas vēstuli!

Likumsargs 21.08.2013

Tev ar Lindorff ir jāvienojās par atmaksas grafiku un šis grafiks ir jāievēro. Naudu gan jāmaksā ir Vivus, nevis Lindorff. Lindorff Tev jāsamaksā tikai 5, 00Ls piedziņas izdevumi un ne santīma vairāk. Pārējais viss jāmaksā ir Vivus!

adiabo 22.08.2013

Pameklē informāciju par "Balto bruņinieku" man viņi palīdzēja tik ar problēmām kuras bija radušās ar 4finance smscredit.lv

I Igors Bauritis 14.09.2013

5 lati biju paradā traumatoloģijas institūtam, tad pēc paris gadiem atnāca no lindorfa vestule par 16 latiem!! Sazinājos ar Traumatoloģijas institūta finašu nodaļu un tos 5 latus nomaksaju viņiem !! Lindorfs tagad var tikai atpūsties!!