Lindorff - Lindorff

Sveiki!Esmu nepilgadīga persona un pirms kāda laika saņēmu vēstuli no Lindorff. Uzreiz nobijos vēstuli izdzēsu un karti kuru kā balvu ieguvu ZZ čempionātā izmetu un salauzu. Es neko neesmu pirkusi internetā un nezinu pat par ko man ir parāds. Lūdzu palīdziet rast atbildi?!

P

R rojs2 28.05.2015

tak nevajadzēja vēstuli izdzēst, bet izlasīt, tad zinātu par ko parāds.

Latviešu tautas 28.05.2015

Tev piesauks par to, ka tavi dzimumorgani nav nodoti ekspluatacija!

DEBILA TAUTA!

M mja 28.05.2015

Sveiks sifilisa upuri, Vladlat! Atkal savejos reklame? :DDD Ar katru tavu komentaru parliecinamies, ka imigrantu pecteci nav ta inteligentaka Latvijas iedzivotaju dala.

Latviešu tautas 28.05.2015

А я убеждаюсь что латыши - нация вырожденцев и дебилов! потому что новой крови нет! Раньше ваших баб ебали солдаты из Средней Азии и Кавказа, а теперь... Ну подождите: скоро более 700 мужиков из Африки приедут, будут ваших байб ебать. Надеюсь что не в жопу...

Latviešu tautas 28.05.2015

Коренная нация Латвийских вымирантов!

P Paulux 29.05.2015

Rojs2 nebija pat rakstīts par ko!!

P Paulux 29.05.2015

Vienkārši saņēmu īzziņu un viss. Ja es zinātu par ko tad ta ču es nerakstītu.

M mikīī 29.05.2015

Īsziņu uz telefonu? Vai vēstuli epastā?

M mikīī 29.05.2015

Ja epasts ar saiti, tad tas varētu būt vnk kriptēšanas vīruss.
Te piemērs...
_____________________________________________
Temats:* Fwd: Juliānus Inkasso notice
Datums:* Thu, 12 Feb 2015 10:29:37 +0100 (CET)
No:* Ilze Sile
Kam:*

Labdien,
PIRMSTIESAS BRĪDINĀJUMS!
Informēju, ka pret Jums ir sagatavots pieteikums tiesā (par parādu piedziņu). Lūdzam veikt parāda atmaksu līdz lietā norādītajam termiņam.
Pretējā gadījumā tiks nosūtīts pieteikums tiesai par saistību piespiedu izpildi.

Lieta: http://links uz vīrusu

Ar cieņu,
Ilze Sile
Julianus Inkasso Latvija SIA
6778 31 36, 26511364

G ggggggggg 30.05.2015

Īsti nav skaidrs, kāpēc uzreiz bija jāmet ārā sim karte? Normāli cilvēki šādos gadījumos piezvanītu un noskaidrotu, kas tas par parādu un no kurienes uzradies. Ja 100% zini, ka nekādu parādu nav un nevar būt tad nav arī par ko satraukties.
Sūdzībā minēts, ka esi nepilngadīga persona, drīkst pajautāt cik tad īsti tev gadu, ja uzreiz ir tāda panika par kļūdainu sms vai vēstuli?

Latviešu tautas 30.05.2015

Drošivien kaut ko sastradajies, nav tīrs! Sirdsapziņa netīra!

P Paulux 31.05.2015

Kā tad! Neko neesmu pirkusi. Pat nemāku jo man ir 11.

Tas bija sms.

P Paulux 31.05.2015

Panika jo pirmo reizi ko tādu saņemu.

M mikīī 31.05.2015

Vai īsziņā tieši Tu (Vārds Uzvārds, personas kods) biji minēts kā parādnieks?

Nē!:(

G ggggggggg 02.06.2015

Nu, ko mēs te vispār apspriežam? Viņai ir 11 gadi. Tā vietā, lai pieietu pie vecākiem un ļautu noskaidrot visu, tas bērns sēž sūdzībās un raud. Sāk likties, ka šim portālam būtu jāliek vecuma ierobežojumi.

Latviešu tautas 02.06.2015

Un pec ta viņi vel abižojas ka viņu tautu nosauc par debilo...

P Paulux 02.06.2015

AKD! Es pati neticu ka tas bija domāts man jo sms nebija norādīts kam, par ko un vēl pie tam es to numuru neesmu nekur vadījusi. Pietam viņš bija ļoti vienkāršs
un viegli sajaucams.

P Paulux 02.06.2015

Un jā es neko neesmu pirkusi un saņēmusi ja man nav pat sava bankas konta.