Lindorff - Bardags

Ir tā, ka biju paņēmusi E-lats kredītu 60.00 LVL, mēnesi nesamaksāju, tad E-lats parādu nodeva parādu piedzinējiem Lindorff. Godīgi maksāju uz Lindorff pēc maksājuma grafika summu. Šodien uzzzinu, ka man jau kopā ir jāmaksā vairāk 326.89 LVL no 60.00 LVL Sazinājos Ar E-lats, šie nesniegs nekādu komentāru, jo lieta ir nodota Lindorffam, Sazinājos ar šiem, ka man tipa katru dienu augot procenti, ja nemaksāšu tādu summu, kādu grib paši lindorff, un Lindorrf saka ka soda naudu 300.45 LVL uzlika paši E-lats, Elats pretēji, ka Lindorff, skaidrības nav vispār! Šodien arī maksāju parādu uz E-lats kontu, pl. 9.00, zvanu 13.00 operātore saka, ka nauda vēl nav ienākusi, ko var muldēt, ja maksāju no Swedbank un Swedbanku. Vispār Elatā ir bardags!

; ;jgi;ygv v 07.09.2012

Turpini maksāt lindorfam talāk. Viņiem šādi luņi ir īsts saldēdiens.

Likumsargs 08.09.2012

Pirmā muļķība bija tā, ka maksājāt Lindorff!
Uz kāda pamata jūs maksājāt Lindorff? Jums ir noslēgts līgums ar Lindorff, vai Lindorff ir cedējis parādu no E Lata? Domāju, ka nē!
Man diviem klientiem ir tieši šāda pati situācija. Viens maksā E-Latam, neskatoties uz to, ka parāds nodots Lindorff, jo kad es Lindorff pajautāju uz kāda dokumenta pamata manam klientam ir jāmaksā tieši viņiem, nesaņēmu puslīdz argumentētu atbildi. Lindorff izmanto cilvēku nezināšanu un iedzīvojās uz to. Tā ir krimināli sodāma darbība!
Otrs mans klients iesniegs prasību tiesā pret Lindorff par izspiešanu un krāpšanu! Lindorff ir ļoti vāji juristi un ja lieta nonāks līdz iztiesāšanai, tad Lindorff 100% zaudēs. Tā jau ir bijis!

PALASIET MANUS KOMENTĀRUS ZEM CITĀM LINDORFF SŪDZĪBĀM UN TAD JŪS SAPRATĪSIET, KA ESAT UZĶĒRUŠIES UZ PAMATĪGA ĀĶA!

VĒLREIZ IZSKAIDROJU VISIEM!
1- ja parāds nav cedēts, jums nav jāmaksā parādu piedzinējam, bet gan kreditoram. Nav neviena juridiska pamatojuma maksāt piedzinējam!
2- ja parāds ir cedēts, tad kreditoram ir jānosūta jums cedēšanas līgums, kurā ir norādīta parāda summa. Piedzinējam nav tiesības pasliktināt jūsu stāvokli. (Civillikuma 2304.pants);
3- Civillikuma 2304.pants arī nosaka, ka piedzinējs nedrīkst jūsu parādam pieskaitīt kaut kādus savus izdevumus, jo tos sedz kreditors (Civillikuma 2307.pants);
4- parasti piedzinēji atsaucās uz Civillikuma 1662.pantu, ko šis pants nosaka? Šis pants nosaka, ka jums kā parādniekam ir pienākums pilnā mērā atlīdzināt kreditoram visus zaudējumus. Ja jāatdod priekšmeta vērtība, tad tā aprēķināma pēc viņa augstākās cenas kopš nokavējuma laika. Tikai piedzinēji noklusē vienu būtisku lietu= piedzinējs nav kreditors. Tātad jūsu pienākumos neietilpst atlīdzināt kaut kādus piedzinēja izdevumus.
5- Lindorff parasti uz prasību argumentēt no kā veidojas piedziņas izdevumi vai nu neatbild vispār, vai arī atbilde ir " parāda administrēšana, juritu darbs, datu bāzes uzturēšana, telefonu rēķini u.c. Šeit paskaidroju, ka šie apgalvojumi nevar būt par iemeslu piedziņas izdevumiem, jo: kreditors pasūtot šo pakalpojumu ir jau norēķinājies par pakalpojumu, kādas metodes vai darba rīkus izmanto piedzinējs ir paša piedzinēja ziņā un parādniekam nav jākompensē izdevumi. Civillikuma 2304.pants to tieši arī nosaka. Diemžēl visi Latvijā strādājošie parādu piedzinēji ignorē šo Civillikuma prasību.

ĪSI SAKOT:
Jūsu pienākums ir segt visus izdevumus KREDITORAM. Tas ir pamatparāds, procenti par kredīta izmantošanu un kavējuma procenti. Naudu jāpārskaita ir uz kreditora kontu, nevis piedzinēja kontu, jo pārskaitot naudu piedzinējam, jūs "barojat" šos kantorus, kas izmanto jūsu likumu nezināšanu un saņem par kreditoram sniegto pakalpojumu dubultu apmaksu (kreditora un jūsu), bet to aizliedz Civillikums! Pēc loģikas: kāpēc jums ir jāapmaksā pakalpojums, ko neesat pasūtījis un līgumatiecības jums ir ar kreditoru, nevis piedzinēju! JUMS NAV NEVIENA JURIDISKA DOKUMENTA, KAS LIKTU JUMS MAKSĀT PIEDZINĒJAM, TĀPAT KĀ PIEDZINĒJAM NAV NEVIENA JURIDISKA DOKUMENTA, KAS ĻAUTU NO JUMS KAUT KO PIEPRASĪT!

Iesaku izlasīt šo: http://www.sudzibas.lv/kadel-likumigi-drikst-nemaksat-paradu-piedzinejiem-c23444.html

NEBAROJIET ŠOS KANTORUS!
ŠIE KANTORI IZMANTO TO, KA:
- jūs nezināt likumus;
- jūs negriezīsities tiesā.
Lai arī šajos kantoros strādā juristi, kuru kvalifikāciju es stipri apšaubu, viņi "lasa" likumus tā kā viņiem ir izdevīgi un nezinošam cilvēkam piestāsta pilnu galvu!

ATCERIETIES!
Inkasso darbības piespiedu kārtā Latvijā drīkst veikt:
- Valsts ienākumu dienests (VID);
- Zvērināti tiesu izpildītāji pēc tiesas nolēmuma.
VISS! Vairāk piespiedu kārtā neviens neko no jums neko nedrīkst pieprasīt!

T terjers 08.09.2012

Kur aitas tur cirpēji!!!Lai tik maksā, ja dura. No šitādiem jau tādi Lindorfi barojas.

Likumsargs 08.09.2012

Pārskatīju vecos TV ierakstus. Interesanta lieta sanāk. Panorāmas sižetā viena dāmīte no Lindorff stāsta, ka viņi tikai informē parādnieku par parāda esamību un viss! Nekādus maksājumus viņi neprasot, bet tikai prasa lai parādnieks norēķinās ar kreditoru.
Kur tad taisnība? Kāpēc Lindorff vadība masu saziņas līdzekļos saka vienu, bet dzīvē rīkojas pavisam pretēji! Vispār labi, ka "uzraku" šo sižetu. Varēšu izmantot to tiesā!

E E Lats 11.09.2012

Labdien Ruta,
Lai noskaidrotu situāciju sazinājāmies ar parādu piedzīšanas uzņēmumu. Pēc mūsu lūguma janvārī Lindorff Jums sastādīja atvieglotu maksāšanas grafiku, kurā maksājamā summa mēnesī bija 5Ls. Jūs būtiski neievērojāt atmaksas grafiku, kā arī neizrādījāt interesi sadarbībai ar Lindorff OY Latvijas filiāli. Diemžēl mūsu palīdzības iespējas nav neierobežotas un šajā gadījumā ir izsmeltas.
Iepriekš minētā summa parāda dzēšanai tika ieskaitīta nevis no Jūsu, bet no citas privātpersonas konta, tādēļ sistēma to automātiski neatpazina. Par saņemto summu esam informējuši Lindorff un tā ir ieskaitīta, kā saņemta.
Ne vienmēr visi darījumi sanāk veksmīgi, bet tas nav iemesls, lai nesadarbotos ar Jums turpmāk. Jums ir pieejami maksājumu, IIN atgūšanas, apdrošināšanas, kredīts pret ķīlu u.c pakalpojumi.
Cerībā uz turpmāku sadarbību, ar laba vēlējumiem Jūsu www.e-Lats.lv.

likumuzraugs 13.09.2012

Patīkami, ka minētās juridiskās personas arī piedalās šeit diskusijās! Visu cieņu šādiem uzņēmumiem!
Ļoti ceru, ka arī parādu piedzinēji varētu piebiedroties šādām diskusijām. Saprotu, ka viņi vērtē ļoti augsti sevi lai nolaistos tik zemu, bet ar publiku ir jāstrādā un jāskaidro.
Mans pienākums ir skaidrot sabiedrībai viņu tiesības un pienākumus! Ceru, ka arī tie uz kuriem šādas sūdzības ir arī to darīs! Tad mums mazāk būs jātiekas ar šādiem uzņēmumiem tiesas zālēs!