www.sudzibas.lv Lindex Cenu atšķirība

Lindex - Cenu atšķirība

Sveiki! Man bišku tāda neliela "Škrobe" ieeju veikalā 70% ooo forši, sapirkos sīkajam skuķim drēbes "Dominā". Un aiz gara laika aizbraucu uz "Azur" un tur ar 70% - līdzīga, tāda pati prece, bet te skat cenas kleitai 3Ls starpība.

I

A Anete 17.02.2008

Njaam, dziivoju tuvu Azuram, lindexaa tur atlaides nav. Labaak aiziet uz New Yorker-tur vienmeer ir atlaidas ;)

M Māmiņa 29.02.2008

Es arī dzīvoju pie Azūra, un esmu ļoti apmierināta ar LINDEX, jo tik lēti un labi iepirkties, reti kur ir iespējams!

S Sabīne 10.03.2008

jā, es arī parasti iepērkos Lindexā, un man patīk. Lētas naudiņas, visādi izmēri un, un izvēle paliela :)

D DianaS. 02.05.2008

Man nepatiik Lindex, jo es tur neredzu normaalas dreebes, bet New Yorker ir IDIALAS dreebes! :;D

M mmm 27.05.2008

Lindex ir labs. Cenas gan labas tikai uz atlaidem, bet tad uz kaadaam! New Yorkera vienas vienigas lupatas.

X xxx 13.06.2008

Lindexa esmu nopirkusi uz atlaidem visvairak drebju, kuras ari visbiezhak valkaju un ir ar ko kombinet. Tapat istiem modes miletajiem ar uztrenetu aci tur vareja atrast a la Marlenas bikses, kuras nav nekur citur un vel daudzas lietas ka no catwalkiem. New Yorkera drebes ir slikti piegrieztas un ne vienmer labi sezh uz auguma, domaju, ka vairak patik tadiem klubinju apmekletajiem.

L Lilija 13.06.2008

Es ar vienmēr iepērkos Lindexa... tur ir apģērbi visiem izmēriem un visām gaumēm. Un pats galvenais, ka tur tie nav simtos eksemplāros.

V Viņa 07.01.2009

Veikals ir forš, dažreiz tur ir kaut kas labs, dažreiz nē.
New Yorker arī ir foršas drēbes un lētas, bet tās, kas uzskata to veikalu par Ideālu u.tt iespējams ir mazliet "saspiedušās"..veikals kā veikals, tad jau Jūs meitenes neesat redzējušas tādus veikalus kurus tiešām varētu saukt par Ideāliem.
New Yorkerā iepērkas daudz, daudz cilvēku un tas nozīmē, ka ir lielāka iespēja, ka tavai draudzenei/draugam/klasesbiedrenei/paziņai būs tādas pašas drēbes (un tas nu ir stūlbi) un jā, tur ļoti biežos gadijumos iepērkas arī tie mazie Poke Poke, kuri vnk nespēj atrast citus veikalus un domā, ka tas ir -kruti- nēsāt visiem vienādas drēbes.
Nožēlojami, bet nu tā jau abi veikali ir tīri normāli. :)