Linda Pinčuka - Krāpšana

Linda Pinčuka, Facebook var atrast kā Linda Doreen. Itkā sola daudz, bet nedara neko. :)
Ja kādam gadījumā vajag palīdzību sakarā ar kādu no darbiem- zpd,kursa darbu, bakalaura darbu, maģistra darbu- ja ir vēlme pazaudēt laiku, pacietību un mazliet naudas tad droši uzticaties šajai personai.
Linda ir tik ļoti apdāvināta ar prātu, ka pati mēdz iegriezties šajā mājaslapa un pakomentēt arī par sevi, proti,- malacis Linda, neklausies ko citi runā, viņa man maģistru uzrakstīja...
vai arī stāsta ka varot vērsties policijā tieši viņa par apmelošanu utt. Katrā ziņā, meitene ar dzīves problēmām.
Lai Tev dzīve Linda viss izdodas.
Ceru ka tie pārdesmit eiro izmainīja Tavu dzīvi līdz nepazīšanai.

Vairāk sūdzības par Linda Pinčuka

Sardele 14.01.2018

Un kā jūs savā personā atšķiraties no Lindas? To nesauc par krāpšanu, kad kāds cits jūsu vietā uzraksta diplomdarbu? Tā jums arī vajag, haha.

Den91 14.01.2018

Ja vajag es varu jums iedot vienas meitenes kontaktus, viņa man ļoti labi uztaisija studiju darbu

Sardele 14.01.2018

Nepūlies, Linda. Zini kā pateikt, ka izliecies par citiem cilvēkiem? Pēc izvēlētajiem nikiem - visiem galā ir cipari. :P

Ты дол*аеб? Я не Линда

А кто же ты тогда? Дайна-байба?

А ты подруга дол*аеба?