AtrisinātaLinda Kokina - Krāpšana

Lūdzu uzmanieties no šīs sievietes. Viņa iepazīšanās internetā. Tad stāsta par grūto dzīvi. Vajagot tad spa, jūru.. Beigās paprasa naudu. Un tad pazūd. Nav jau žēl to naudu. Bet tas kā čakarē cilvēkus.. Tajā pašā laikā izkrāpjot naudu no citiem interneta upuriem. Vēl cik dzirdēju ir problēmas ar alkoholu.. Biju muļķis.. Uzmanieties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janis Janis 04.07.2016

Sveiki. Visas problēma ar Linda Kokina finansiāli ir atrisinātas.Vienojāmies par parāda atmaksu un man vairāk pretenziju nav.

Ar cieņu
Jānis

J

Te nu ir...

E Evelina655 13.02.2017

Jā, nu tad pasaki skaidri un gaiši savu īsto vārdu. Protams, ja nēesi gļēvulis.

I Ilze mazaa 13.02.2017

Ilze ari esmu. Uzvards lai izpaliek. Jo paziistu sho padauzu no ieprieksheejiem darbiem jau sen. Kur vinju par dzershanaam un mauciibu arii biezhi vien atlaida. Bet nu katram savs.

E Evelina655 17.02.2017

Linda nezin nevienu Ilzi. Kkādi gļēvuļi, domājat ka rakstot sūdus par citiem esat labāki? Nu tad nolaidieties uz zemes. ?Un Lindu totāli ir kādreiz atlaiduši no darba,vne? Jo jūs jau totāli pazīstat viņu labāk par mani, vai tad ne?

I Ilze mazaa 20.02.2017

Un mani vinja zin ljoti labi. Un uzrakstiishu arii par darbiem no kuriem atlaista dzeeruma un reibuma deelj.

Trakums ar tām skaudīgajām mau , kuras gatavas savu veiksmīgāko sāncensi dzīvu no zemes noēst.

I Ilze mazaa 13.02.2017

Nekaadas skaudibas. Lai jau nodzeras utt.

E Evelina655 17.02.2017

Pasaki, kā sauc tevi? Ja nēesi gļēvulis.

I Ilze mazaa 18.02.2017

Jau teicu. Esmu Ilze. Un uzvaards lai nu shoreiz paliek.

E Evelina655 17.02.2017

Ļauj tač dzīvot cilvēkam. Nekas nedod tam, ka tagad par viņu runājat.

I Ilze mazaa 18.02.2017

Neviens viņai netraucee dziivot. Bet lai cilveeki zin kas viņa par palaistuvi un chakareetaaju..

E Evelina655 18.02.2017

Jocīgi, tu saki, ka lai citi zin viņu, bet viņa pat tevi nezin.

I Ilze mazaa 18.02.2017

Es arii tik zemu netaisos nolaisties.

I Ilze mazaa 18.02.2017

Un taa pati Linda Gedāne,ka FB vien ir..

I Ilze mazaa 20.02.2017

Es pat zinu cilveekus ar ko vinja par naudu ir guleejusi. Lindai nav robezhu. Tikai naida.

K Kaspars riga 04.03.2017

Taisnība. Arī man šī sieviete piedāvāja atpūsties un izdaršot visu. Tikai vajagot naudu. Dzirdējis par viņu jau biju no paziņām. Viņa ir ar reputāciju jau ar vairāku gadu vēsturi. Žēl cilvēkus kas viņai tic un ticēja. Bet nu katram savs.

A Aija1979 25.03.2017

Beidzot kāds par šo draiskuli ir uzrakstījis. Piekrītu visam. Par naudu gatava uz visu. Pēdējā palaistuve un vīriešu apčekarētāja. Staigā kā appīpējusies visu laiku...stiklainām acīm. Un liekas,ka galīgi neprognozējama. Uzmanieties!Ko lieto..nezinu. Bet nu lai jau cīnās. Zeme ir apaļa.

J Joriks1975 12.05.2017

Nepiekrītu nevienam vārdam. Zinu šo cilvēku.

J Juris Buris 18.05.2017

O jāāā. Te nu ir jāpiekrīt visam. Šitā ir baigā pašlabuma meklētāja. Zinu viņu jau vairākus gadus. Nauda,nauda,nauda. Par to gatava uz visu. Saspraudīs tādus batonus,ka tikai turies. Īsta ma..a. Jāuzmanās nenormāli. Piečakarēs tikai tā.

J Joriks1975 18.05.2017

Nu,nu...

J Juris Buris 18.05.2017

Točna. Facebook jau kā Linda Geidāne
:))

Z Zane SSS 22.05.2017

Jāpiekrīt visam. Labi,ka raksta par šito ma... Īsta čakarētāja un mele. Sastāstīs tādas lietas lai tikai izvilinātu naudu un tad piečakarēs un piekrāps. Un tas jau velkas gadiem. Jāuzmanās no šīs Lindas Kokinas.

J Joriks1975 22.05.2017

Varbūt uzraksti konkrētus faktus? Savādak visi te tikai bla,bla,bla. Es arī ļoti labi zinu šo sievieti... Bet neko sliktu pateikt nevaru.

Z Zane SSS 22.05.2017

Ar tevi arī par naudu gulēja? To zinu ka to darīja un meklē sev izdevīgumu arī tagad. Īsta palaistuve un mele.

K Karina37 23.05.2017

Piekrītu! Šitā ir baigā palaistuve un mele. Apčakarēs līdz ko sajutīs naudu. Par to gatava uz visu. Sastāstīs visu ko un sasolīs un čuš,ar galiem. Un dzer! FB kā Linda Geidāne(laikam ir no kā slēpties,ka tā jāmaskējās:)) Strādā,cik zinu,ESPA Riga,par manikīri. Esiet uzmanīgi ar šo lēdiju!

J Joriks1975 23.05.2017

Pilnīgs sviests...

S Sintijazzz 05.06.2017

Precīzi. Šī sieviete,ja tā var vēl teikt,ir īsta ster... Izvairieties ja iespējams. Pilnīgi neprognozējama un uz apkrāpšanu tendēta.

O Orimus 23.07.2017

Pilnīgi piekrītu . Tā ir krāpniece uz urrā . Jau labu laiku Linda Kokin meklē upurus kam izkrāpt naudu ! Narkotikas un alkahols viņai patīk ..tā ir viņas dzīves sastāvdaļa ! Arī es iekritu un mazliet noticēju ..aizdevu naudu bet šī būtne pēc tam ignorēja zvanus un beidzot pazuda !

L Lepnā Lavīze 23.07.2017

Uzspiediet uz lietotājvārda, viņi visi reģistrējušies vienam ierakstam un raksta vienādā stilā. Viens cilvēks cenšas, lai visi domā, ka viņi ir daudzi, vecs un lēts triks. Lindai Kokinai būtu jāraksta iesniegums policijā. lai noskaidro varoņu IP, un tad labu advokātu un uz priekšu par neslavas celšanu.

J Jaukaa chiepa 13.10.2017

Linda Kokina nu vai Geidāne(viena un tā pati persona). Ir īsta mau..a,narkomāne un alkaholiķe. Izkrāpj naudu,pārsvarā no vīriešiem.Tādēļ uzmanieties. Uzticēties viņai nevar vispār.Dzīve sastāv no vieniem meliem lai tikai tiktu pie naudas. Brīnos kā par viņu vēl nav ientiresējušās valsts iestādes. Laikam cilvēkiem tomēr žēl šo nožēlojamo personu.