www.sudzibas.lv Limuzīns Jāņu nakts krāsā Notur cits citu par viesstrādnieku.

Limuzīns Jāņu nakts krāsā - Notur cits citu par viesstrādnieku.

Nezin kāpēc mākslas filmā Limuzīns Jāņu nakts krāsā Viktors (tas, kurš pēc Olitas vārdiem prot visu) labprāt piekrītot pavest ar busiņu Ēriku, Dagniju un Uģi, piestājot pa logu uzsauca šiem braukt gribētājiem krievu valodā: : "Jums uz kurieni?"
Kādu iemeslu dēļ Viktors noturēja šos par viesstrādniekiem, tas skatītājam ir palicis neizzināts.
Tāpat arī vēlāk, kad Ēriks ar to pašu Viktoru nesadalīja ceļu, kad viens no viņiem ar Ladu brauca, bet otrs-ar moci, uzsauca Viktoram arī krieviski: "Kā brauc, ciems!?!?"
Ne Viktoram, kurš prata visu, ne arī Ērikam, kurš Lāsmai pa zemeņu lauku galopā pieleca, nav uzskatāmas aziātu vai citu viesstrādnieku iezīmes sejā, taču tie vienalga viens otru noturēja par parazītiem. Kāpēc tas tā, nav skaidrs.

O

V Vineta 22.06.2010

nu ja, ja nav dzīvots padomju laikā, tad tādi stulbi jautājumi rodas.Kautkā pasprucis, ka Mirtas tante Cēsīs ar milici arī runāja krieviski...nez kāpēc...:-)))

A aivarsk 22.06.2010

Vinetai prjaņiks par komentāru :)

H harijs 22.06.2010

Tāpēc jau arī runāja krieviski, ka padomijā tā bija pieņemts, - latvietis ar latvieti runāja krieviski, Kad viss bija izrunāts, noskaidrojās, ka varēja runāt arī latviski.
Krievu jūgā dzīvodams jāatzīst, ka man krieviski labāk sanāk kontaktēties nekā latviski.

K KAS 22.07.2010

Cik cilvēks var būt stulbs! Laikam vispār nav ne personīgās dzīves, ne draugu, ne darba, ka jādomā par tādiem sīkumiem.

Z zzz 22.07.2010

Ja cilvēkam tik vien tās problēmas. Tikai esi mazliet nokavējusi, laikam lēni pieleca.