www.sudzibas.lv Venspili tirgo ziedus Pat krematorija nevarejat ierasties lai atvaditos?

Venspili tirgo ziedus - Pat krematorija nevarejat ierasties lai atvaditos?

Skaisti melo. Savu mi ruso masu riga taka vajadzetu izvadit un apglabat pasai? Nevis atstat to draugu un kaiminu zina. Tad jums nav ne laika ne naudas? Tagad iztaisaties par mantieci? Rodas ir laiks un nauda lai braukatu uz rigu kartot mantojuma dokumentus? Pat krematorija nevarejat ierasties lai atvaditos? Visu finansialo un papira darisanas un masas izvadisanu atstajat uz draugu un kaiminu pleciem. Tad nav ne laika ne naudas? Vienkarsi gribam pazinot ka tika riga pie mantojuma. Neizdodot ne santima. Melojot un krapjoties. Nauda jau nesmird? Latvija jau maza. Dievs nav mazais puika. Lai vinai veicas ziedu biznesa. Venspili tirgo ziedus.

W w 01.10.2011

Nu ko zigmaarinj, , , , neizdevaas tev apkraapt vecus cilveekus taapeec tagad cuuciibas par visiem raksti...smiekli jau naak par tavu krancha vaukskjeeshanu...jelgavas psihene buus tavas naakamaas maajas labaakaa gadiijumaa...

D Dzintra 02.10.2011

Cik zinu viss atbilst istenibai.

K kaimini 02.10.2011

Pieradiet pretejo. Labi zinam kurs kuru piekrapa.

A advokats 02.10.2011

Cik saprotam draudat???

P Psihopats 02.10.2011

W kadel Jelgavas psihene? vai jums tur kadi blati, vai pati arstejaties? W iekartojiet ari mani.

I inese 02.10.2011

APGAZAT AR FAKTIEM W PAR JUMS RAKSTITO, UN MIERS. VAI NEVARAT?

P pirats 02.10.2011

JAUTAJUMS W. CILVEKS APMAKSA JUSU TANTES, MASAS APBEDISANAS IZDEVUMUS... KUR SEIT KRAPSANA? ?? DIVAINS KRAPSANAS VEIDS.

B bezpajumnieks 02.10.2011

Varetu mani kads piekrapt un apmaksat manu kreditu banka un dzivokla ires paradu.

I Idille 05.06.2012

Lai Dievs palīdz!