www.sudzibas.lv Ligita Kalniņa Skropstu pieaudzesana

Ligita Kalniņa - Skropstu pieaudzesana

Ligita Kalniņa pieaudze skropstas Kengaragā par 5 Ls. Kad pieaudzē skropstas līmē zem acim nevis specialo leikoplastu bet gan skoču. Skropstas nožāvē ar fēnu. Kā arī strādā ar līmi kas ļoooti kož acīs un arī to līmi izmanto pārāk daudz tā ka uz skropstam līme visa saķep kopā. Man viņa žāvējot ar fēnu skropstas un ta pavisam maz nozaveja līmi, acis uzreiz kluva sarkanas un asaroja, bet vina tikai piedavaja panemt lidzi vairakas salvetes, lai ir kur asaras slaucit, kā rezultata izejot ārā knapi vareju atvert acis - drausmigi koda acīs un taa rezultata acis visas bija loooti sarkanas, sāpec vienai acis pargaja aptuveni pec 5 stundam bet otrai acij taa ari nepargaja un asaroja. Tā dabuju nakamaja diena nemt skropstas nost.

Z

V Viva 06.09.2010

Apmierināta Kliente nolaidies uz zemes, kas te visi kas stasta savu negativo pieredzi pasi uzreiz liek skropstas!? Tie ir bijusie Ligitas klienti kuriem ar vienu reizi ir pieticis un bridina citus neuzkerties uz so amatieri!!!

Mamma 06.09.2010

Visām kas raksta ar gramatiskām kļūdām iesaku steidzami apmeklēt pareizrakstības kursus . Jums nevis skropstas jāpieaudzē bet jasēžas skolas solā un jāpabeidz kaut vai obligātais izglītības kurss. Mazgadīgās daunes!

A apmierinatakliente2 06.09.2010

es esmu ari apmierinata ar Ligitas darbu. ka te teica tik tiesam zelta rokas es eju un iesu. jums te patik visus apd... un tas darbs ir gruts darbs un smalks.
un ta ir cena laba sajos laikos citas pat liek pa 4ls un 3ls tas ari ir laba cena. jus ari ta liktu ja vajadzetu ticiet man.
man jus te nestastiet ka slikta vnk vina ir burviga.
un vinai ir sertifikats un cilveks tik tiesam strada loti labi un censas, citiem nav un slikti liek un tadas ir daudzas un skropstas uzliek pa 30min tas nav normali bet vina liek ka vajag.
teiksu ta kuram nepatik nenakat pie vinas. :)
p.s. es esmu vinas modele uz konkursiem un tiesam tas ir un tagad ari piedalisies. :)

J JaaZaņuk 06.09.2010

Apmierinata Kliente un zini kapec labs meisters neliek pa 5 Ls, jo tad vins pats neko vispar nenopelnitu, pasi materiali jau vien maksa ap 5 Ls uz cilveku, protams ja ir kvalitativi un vispar skropstu pieaudzesanai piemeroti...

Mamma 06.09.2010

Kā man riebjas tie kas paši neko nemāk bet citus apdirš pi tam publiski internetā. 100% kaut kādas puņķainas skuķes kam vecāki nav devuši ne mīlestību ne pienācīgu audzināšanu. Kad vienreiz pieleks, ka nekas nepaliek nesodīts. Arī anonīma aplikšana vēlāk pašām gazīsies pāri desmitkārtīgi. Attopieties sīkās, dzīvē ir arī skaistākas lietas par aprunāšanu. Skataties ka nepaliekat vecmeitās pumpainās.Kam gan tādas var patikt...

Z Zane 06.09.2010

Lielās aizstāves man tikai interesetu, cik jūs būtu laimīgas, ja jums kāds tik nemakulīgi pieaudzētu skropstas, ka gandriz vai pie ārsta pēc tam jaiet... :(

V Viva 06.09.2010

ooo Ligita jau uzskruvejusi cenu :D tagad liek pa 8 Ls.
Neuzkeraties uz vinas sludinajumiem - dzivo Ķengaragaa, Aglonas ielaaa

J Janis 06.09.2010

Sis portals ir apsaluta cuciba!Tagad viens cilveks iespejams vadits personigu iemeslu del, izkenga cilveku pa internetu, saboja vina labo slavu, un paliek anonims.Ticamibas moments sim portalam, un seit rakstitam ir nule! vaig rakstit prezidentam un uzdot jautajumu cik tas vis ir pamatoti un likumigi.''rakstiet prezidentam''

T Toonami 07.09.2010

Jūs esat vnk neglītas pīles un diršat virsū meistariem. :D:D:D Pieaudzē smadzenes autor, jo pēc taviem tekstiem var spriest ka tev ir problēmas un tu esi izlutināta maita. Nolaidies no debesīm un izaudzē sev normālas uzacis nevis pieaudzē klāt, un vēl sūdzies. Kā cilvēki var tik zemu krist un sūdzēties ? ? ?? Tev prāta nav? Tu esi varde !

D Dagnis 08.09.2010

Par uzacīm te vispar neiet runa analfabēte.

S saule 10.09.2010

Piemēram es izlasot kaut ko sliktu par kādu cilvēku, nekad neizmantošu viņas pakalpojumus.

Mamma 10.09.2010

Piemēram es izlasot par kādu cilvēku kaut ko sliktu anonīmā lapelē, noteikti aiziešu intereses pēc ievērtēt kas tik labs un īpašs ir šī aprunātā cilvēkā sniegtajos pakalpojumos ka konkurenti tā besījas ārā maz ticamus apmelojumus drukājot.

A AAAAA 10.09.2010

Izplūkājiet viena otrai matus un ejiet draudzīgi kopā pieaudzēt

F Fila 12.09.2010

.. ne pa tēmu, bet tas "skaistules" un "gudrītes" kuras te kaut ko di*š par izskatu ir vai nu galīgi mazas meitenes, vai arī pašas aprakstījušas sevi un komplekso.
99% esmu parliecinata ka pieaugušas un sapratīgas sievietes tā nerakstītu.

A ainars 12.09.2010

ieteikums ligitai Fizisku personu vardu uzvardu nedriks ievietot sudzibas lv.vaig rakstit administracijaj lai nem ara! Bij raidijums beztabu tiesi pa so temu ko un ka darit! http://www.youtube.com/watch?v=gfhqqefiXIE

A Agnesse 12.09.2010

SKOLOTĀJA, ja jau esi tik gudra, tad definē man vārdu "daunis". Ar kādām tiesībām Tu šādos vārdos sauc cilvēkus? Tu, stulbā šļura!

M mellene 21.09.2010

Bet tu agnesse man lūdzu definē vārdu stulbā šļura????

M Melodrāma 13.10.2010

Šonedēļ iešu pie viņas - tad arī ievērtēšu kas un kā... Padalīšos! ;)

E Ess 20.10.2010

Labs meistars, kas braukā pa izstādēm un konkursiem, tiešām nestrādās par Ls 5. Pat ja mājās piepelnās - darīt nav ko, brīvo laiku nav kur likt? Par tik lētu naudu??? Kā tad apmaksā visas braukšanas uz izstādēm un konkursiem? No tiem 5 Ls?

Pati esmu skropstu meistare, par 5 Ls nelieku un nekad nelikšu, jo šis darbs ir tiešām grūts, bojā veselību un man tiešām pietiek ko darīt - ja tik slikti laiki pienākuši, ka par 5 Ls jāliek, tad tiešām kaut kas nav ar kvalitāti kārtībā, jo pie laba meistara cilvēki rindā stāv, attiecīgi par 5 Ls nav vajadzības strādāt. Man ir pieraksts 5-10 cilvēki katru dienu, visus nevaru nemaz pieņemt, kur nu vēl, ja nolaistu cenu... Domājiet meitenes pirms ejat par tādu naudu - jo ar cenu var pievilināt, bet parasti tikai vienu reizi, jo pāri paliek tikai vilšanās, zaudēta nauda un sabojātas skropstas. Diemžēl tā ir, nemeklēju sev klientus, bet domāju par loģiku - ja normāla pieaudzēšana 10-15 Ls mājas apstākļos (salonos dārgāk, protams), tad kāpēc daži liek par 3-5 Ls? Ne jau tāpēc, ka daudz cilvēku nāktu. Tieši otrādi - tāpēc, ka nenāk. Un kāpēc nenāk? Tas ir jautājums, par kuru vajag padomāt.

Jo ar labdarību neviens nenodarbojas - ja būtu tādi laiki, kad par 5 Ls jāliek, es meklētu citu darbu, tas neatmaksājas un nav tā vērts!

A agnese 20.11.2010

ha ha super uzjautrinaja sis stasts...ta smejos...kurs gudrs cilveks par pieciti ies ko darit tadu acim????materiali, pelna...tas nemaz neienak prata?????ah, ha ha skopais maksa divreiz...labi ka pa 5ls iedeva vel salvetes lidz nevis lupatu no naktskrekla noplestu...salvetes ar tak maksa/////////haaaaaaaaaaaaaa