www.sudzibas.lv lietotu auto tirgotāji lietotu auto tirgotāji

lietotu auto tirgotāji - lietotu auto tirgotāji

Iekš www.ss.lv gandrīz vai katru dienu parādās sludinājumi: xxx 2.0 benzīns, labas M+S riepas, lūka, āķis, FM. Atrodas starp Rīgu un Ķekavu. ir pieejami vēl 15-25 auto cenā no 450-1500ls. Iespējama maiņa, līzings, noņemts no uzskaites. Nav norādijuši nedz firmu, nedz adresi. Bet šādi pat uzpircēji iepērk lietotus lūžņus. Mēs pārdevām audi 100 par metāla cenu, ejošu. Labošanas izdevumi neatmaksājās. Mašīnas korpuss bija sabojāts, un motors ar jau cauri bija. Vienreiz pats aizbraucu apskatīt auto pie šādiem tirgotājiem. Cena bija ap 800. Mašīnai vizuālais sakopts. Bet ja apskatās uzmanīgāk tad var pamanīt, ka tā mašīna nošpaktelēta un korozija slēpta ar kaut kādu darvu. Apskatot kādus 5 autiņus, devāmies prom jo katrai bija kāds defekts: motors, ātrumkārba, vienai no motora nāca dīvaina skaņa laukā. Iegādājoties auto ņēmām palīgā auto pazinēju, kas mūs izglāba no neveiksmīga pirkuma. Iegādājoties pie šādiem pārdevējiem esiet uzmanīgi, jo ieguldīt aut vajadzēs 2x vairāk. Kā nu kā viņi iepērk beigtas un nobrauktas mašīnas.

F

Dannii Disaster 23.04.2013

Es zinu... pashai arii bija gadiijies iegraabties.

Rumbulaa jau arii nav labaak. Viens paziistams cilveeks bija nodevis savu veco grabazhu uz luuzhnjiem, bet, peec kaada laika, taa atkal staaveeja Rumbulaa -- bez numura un it kaa "tikko no Vaacijas".

Ja peerk lietotu mashiinu ss.lv, tad jaaskataas, lai paardeveejam nebuutu vairaak par vienu sludinaajumu. Ja viens un tas pats paardod vairaakas mashiinas - paarpirceejs (uzticeeties nevar). Un vienmeer jaaparbauda, vai iipashnieka vaards teh. pasee sakriit ar to, kas ir paardeveeja vaditaaja aplieciibaa. Ja saka, ka mashiina pieder sievai/maasai/braalim, utt. - kraapnieks.

S stekers 24.04.2013

Pēdējam komentāram nepiekrītu, es arī tirgoju muterītes iepriekšējo auto, un kā tev patiktu pazvanīt sievietei kas ir tikai braukusi un neko sakarīgu nevarētu pateikt par to kas kāds vizuālais kāds tehniskais kas dārīts un kas nē, kura uz visiem jautājumiem atbildētu es nezinu ir labāks variants? Vai kāds kas zin par to auto visu un var pastāstīt.