Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme

Par jaundzimušo un intensīvās terapijas nodaļu. Bērns piedzima ātrāk, tāpēc bija šajā nodaļā, kas man kā mammai bija tīrākā elle. Es uzskatu, ka attieksme no medmàsu pusēm bija vienkārši graujoša. Tas ir mans pirmais bērns. Būtu tikai normāli, ja tiktu parādīts kā bērns jākopj, jāceļ u. Tt. Bet, kad bērns bija nolikts uz vēdera, un es nezināju kā pareizi pacelt, pajautājot māsinai, atbilde bija - man nav laika, pašai jāiemācàs. Kur tad to var iemācīties, ja tevi atšuj ik reizi, kad kaut ko pajautā? Beigàs man pat bija bail kaut ko vaicāt. Man pat tika aizrādits, ka bērnu pārāk ilgi ģērbju, pogāju ilgi bodiju ciet. Man gan šķiet, ka maza bērna aprūpei nepieciešamas lēnas un mierīgas kustības. Kāds gan miers, ja tev aiz muguras stāv, skatās kā visu dari, jūties kā eksāmenā - nokārtosi vai nē. Katru dienu skaitīju stundas līdz dienai, kad ar mazo tiksim ārā no šīs elles!

05.06.2019

Saivii 05.06.2019

Vardus un uzvaardus veelams studijaa.

really? 06.06.2019

Jaa tads sikums bija jau elle,tad veelu veiksmi,kad majas berns naktis raudas un negules, augs, tagad tikai saksies visa jautriba, to sauc- kluusana par vecaakiem! bija ta kaa jabut skaidrs pirms "metaaties pie darba"

A anonima123 06.06.2019

,bet ja tev apkārt ir negatîva gaisotne,tas ietekmē mammas psihi,viņa paliek nervoza un līdz ar to arī bērns ir nemierīgs. Nesaprotu,par ko tagad tiek pārmests man? Ar bērnu lieliski tieku galā. Nezināju,ka piedzimstot 1.bērnam vecāki 1000% visu māk un prot,vienmēr ir jautājumi un neskaidrības! Tàpēc ir domāts personāls,kas palīdz

N Nav vārda 06.06.2019

Diemžēl piekrītu katram vārdam. Pati biju Liepājas slimnīcas jaundzimušo intensīvajā nodaļā.
Ne visas protams, bet daudzas no māsiņām bija ļoti nepatīkamas. Viņām derētu laiku pa laikam apmeklēt psiholoģijas kursus, kur pamācītu pieklājīgu attieksmi pret māmiņām, kuras jau tā knapi var nervus savākt kopā no uztraukuma par savu mazulīšu veselību.

A anonima123 06.06.2019

Nu es atvainojos,ja tā ir bērnu nodaļa,tiešām grūti noveltīt 2 min?

L Laika smiltis 06.06.2019

Vnk iespārda lielākā daļa no komentāriem. Tik daudz ļauna prieka par to, ka var kādam uzbraukt! Bija iespēja arī paklusēt. Ceru, ka jaunā māmiņa nu jau būs apguvusi nepieciešamo. Veselību Jums un mazulim!

A anonima123 06.06.2019

Cik cilvèki ir aprobeźoti. 100% tas,kas raksta šos bērnišķīgos komentārus pats nav vecāka lomā.
Laika smiltis- vismaz 1 pozitīvs komentārs

A anonima123 06.06.2019

Cik labi,ka jūs visu màkat un zināt. Vairāk gan izskatās,ka pamācīt un gudri runāt-to vien mākat

P Pif 07.06.2019

Bez_vārda Lūdzu turpini nevairoties.

davfreim 06.06.2019

Stāsts no tā, ka man ir tiesības, bet pienākumu nav nekādu un visi slikti tikai ne es.

A anonima123 06.06.2019

Oi nu kādi gudrinieki. Es šeit nejautāju jūsu viedokli,tikai pateicu kā tas viss izskatījās no manas puses. Un runājot ar citām mammām,arī viņām nepatika māsiņu attieksme. Ta jau neviena neko neprot?

A anonima123 06.06.2019

Ak dievs,nu varbūt varat pārstāt vislaik pārmest par to,ko neesmu pelnijusi? Neesmu no tām mātēm,kas bērnu taisīja neapzināti,to negribot. Bērns tika ļoti gaidīts,un tā ka bija sarežgījumi visas gr laikā,vismaz pēc dzemdibām vēlējos sagaidit attieksmi,kas liek justies labi un komfortabli,nevis stresā. Ja neizjūtat šo situāciju,jo pats/i tādā neesat bijis/usi (vairāk gan liekas,ka komentārus raksta dzīvesgudrs vīrietis,jo vini jau pae sieviešu lietam zina vislabāk),tas varbūt vismaz vienu reizi paklusejiet un izgàz savu žulti un negācijas citur. Es apmeklēju kursus,kur no attāluma tika parādīts kā bērns jābaro un citas lietas. Bet es uzskatu,ka,kamēr ar to nesaskaras dzivē,viss liekas tik vienkārši. Kuros kursos,vismaz Liepājā,katrai māmiņai ir iespēja pacelt īstu zīdaini un apmainīt pamperu? Kā var iemācīties barot bèrnu ar kruti,lasot grāmatas? Katrs bērns ir individuāls!

A anonima123 07.06.2019

Nejauciet vārdus individuāls un patstāvīgs!

A anonima123 22.02.2020

Nesaprotu,kur tik pretīgi un zemiski cilvēki rodas! Varbūt tiešām labāk nevairojies un neradi sev pēcnācējus,lai nepiedzimst tādi kà tu- gudri žvankst bet pats noteikti nemāk pat savu pakaļu atslaucīt! Un uzliec sev brilles,ja neproti lasīt.jo rakstiju ka tas ir pirmais bērns. Nezināju,ka tagad daudzbērnu ģimene ir viens bērns. Un,ko tu vari tik gudri spriedelēt? Biji man blakus tajā intensīvajā nodaļā,ka vari tā savas domas izteikt par notikušo? Ja neesi dabūjis/usi,tad varbūt neizgāz savu žulti uz citiem! Ir bijušas mammas,kurām tajā pašā liep slimnīcā ir veltīta pat stunda,lai mazo piedabūtu pabarot no krūts.

RAMONA👀 07.06.2019

Nesaprotu nosodīšanu. Es dzemdēju Stradiņos. Nezinu kā citur, bet tur ir mammu ārsti un bērnu ārsti. Man atnāca bērna ārsts (vai masiņa, bet nu tas lomu nemaina) pastāstīja, parādija kā vajag kā nē. Es biju gan kursos, gan grāmatas lasījusi, taču tāpat klausījos, jo reālajā dzīvē viss ir savādāk. Protams, arī bail bij kko ne tā, rūpīgi ģērbu un neviens neatļāvās pateikt, ka par ilgu. Pat pie pirmās barošanas stāvēja blakus un skatījas vai pareizi daru. Vai visas to nav pelnījušas? Īpaši pirmo bērnu mammas...

P.s. ja kāds/kāda nav dabūjis/-usi nav mana problēma, ar savu negāciju var iet ieskrieties;)

A anonima123 07.06.2019

Bez_vārda- nav brīnums,ka jums nav bērnu. Ar tik lielu negatīvismu bērnus neaudzina! Es jums vēlreiz jautāju,ja pirms tam neizlasījat (varbūt esat tāds/a ego,ka filtrējat un uztverat tikai savu sakāmo)- kur PIRMS dzemdîbām var trenēties apģēbt un apkopt DZĪVU mazulii,nevis lelli? Kur es pirms dzemdībām varu pabarot bērnu ar krūti? Izlasīt grāmatā teoriju ir viens,bet bērs ir dzīva būtne,nevis nedzīva lieta,kam ie lietošanas instrukcija. Varbūt lieciet lietā savu gudrību un rīkojiet kursus jauaniem vecākiem? Un kādas tiesības jums ir mani te pazemot,ka bez maz liekos gultā ,nepadomājot pa sekām? Varbūt man tagad jau savam mazulim no maza vecuma jāmāca kā apieties ar mazuli,lai viņš vēlāk to prastu un tàdi kà jūs viņu nepamācītu? Izklausieties pēc īgna pensionara,kas vienmēr visu zina labāk un visus pamāca!

A anonima123 22.02.2020

Nevēlos lai mani māca tādi pamuļķi kā jūs! Jums laikam bērnibā mammas mīlestība trūkusi,ka tādi komentāri nāk ārā ?

X Xxxx 24.02.2020
slikts servis

Ārstu un medmāsu attieksme šausmīga, sadursta rokas kājas lai uztaisītu anasteziju, un nekā 11 reizes, operācija tiek atlikta, operācijas zāle ir auksts, loģiski ka vēnas sašaurinās.

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020