Liepājas Reģionālā Slimnīca - ārstēšana

Ārstē tikai mirstošos. Citādi veic tikai standarta procedūras, kas tiek pārbaudītas vairākkārt, ik pa 3 dienām, tādējādi atkārtojot vienus un tos pašus izmeklējumus, lai gan novirzes no normas tajos parametros netiek atklātas. Tas, laikam, lai netērētu slimie pārāk daudz slimnīcas naudu. Jo pacienta sūdzības māsiņas smīdina. Kamēr nemirsti- nopietnas, dārgākas pārbaudes par asinsanalīzēm un USG neviens netaisa.Pie kam- arī neinformē pacientu par pārbaužu rezultātiem. Gadījumā, kad ārsts nespēj noteikt kas par vainu, citus speciālistus nepiesaista, ar ģimenes ārstu neviens nesazinās.Pie kam- pārsteidzoši, ka slimnīca domāta tam, lai ārstētu, bet pasniedzot ēdienreizē produktu, ko, itkā lietot nedrīkst, tas nav nekas- to var, bet to pašu produktu lietojot pacientam ienestu no malas- par visu vainu cēloni top tieši tas.Atliek vien cerēt, ka tas tā notiek tikai iekšķīgo slimību nodaļā.