www.sudzibas.lv Liepājas Bariņtiesa nekompetenstnost, podkup

Liepājas Bariņtiesa - nekompetenstnost, podkup

Сиротский суд г.Лиепаи выносит свои решения о месте жительства ребенка не беря во внимание доводы матери, а только состоятельность отца и его адвоката. Сир.суд даже не считает отвечать на заявления поданные матерью о ее незаконном лишении материнских прав со стороны ОТЦА ребенка до какого то решения в суде. А на заседании в суде даже не рассматриваються доказатешльства матери и не следует ответов на ее вопросы. О конвенциях ES в отношении матери и ребенка они даже не слышали. Скажите, как могут работать такие люди и решать жизнь ребенка только потому что наверняка "не чистые руки", ну а если еще и адвокат который считаеться "бантитским" то как мать может отстоять самое дорогое что у нее есть - ребенка.

Mamma 22.04.2009

O, te nu bus ista vieta kas tevi sapratis un pazeelos.

B BaDžOo ® 23.04.2009

tas vēl sīkums, Jelgavas bāriņtiesa bērnus uz ārzemēm TIRGO

Mamma 23.04.2009

Fakts Latvijai tak siikie nav vajadzigi. Bernu pabalstos taada nauda aiziet no valsts kases. A tad vel obligata izglitiba janodrosina. Vopsem kiiniesu darbaspeks leetaks.

A Alina 24.04.2009

ЛЮДИ, помогите! Подскажите что надо делать чтобы вернуть ребенка. Денег нет, АД продолжается.

. ....kl 24.04.2009

Ja jau tev, Alīna, nav naaudas, tad kā tu to bērnu uzturēsi?

A Alina 24.04.2009

у меня есть работа на которой я получаю зарплату и могу содержать себя и ребенка, у меня нет денег чтобы переплюнуть адвоката второй стороны.

. ....kl 24.04.2009

Tiesas spriedumu taču noteiktā laikā var pārsūdzēt! Aizņemies naudu! Tu domā, ka mēs tagad te visi sametīsimies pa piecītim, lai tev būtu nauda labam advokātam!?!?!

N ninja 28.04.2009

ta ir ari citas barintiesas. darbinieki jeb "specialisti" subjektivi spriez, kam atstat bernu. lemj sos butiskos jautajumus bez jebkadas pamatotibas. ta bija pirms 25 gadiem, ta ir vel sodien (saku, jo tiesam zinu). sapigi, protams.
ir jaatdzivina ieksejas rezerves un jacinas dieviskiem spekiem!
jadabu liecibas, izzinas, jaruna ar bernu. jaraksta iesniegums uz augstakam instancem.
veiksmi!=)

š šeherezade 29.04.2009

Mjāāā, kurš maksā, tas pasūta mūziku...tā bijis un būs visos laikos...

E Erika 10.08.2009

Alina, poprobui napisatj v Strasburgskij sud v Brussel.
Ingoda pomogaet.

R Rasma 25.05.2010

Bāriņtiesas Zemgalē uzrauga Inese Kapača- VBTA inspekcijas Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta vecākajai inspektorei.

Viņa ir tas cilvēks, kas šajā reģionā kontrolē un sniedz metodisko palīdzību bāriņtiesām. Šajā jautājumā un, ja arī turpmāk Jums radīsies jautājumi vai problēmas, kas skar bāriņtiesu, tad droši varat sazināties ar viņu.

Uzjautājiet viņai, kas Jums var palīdzēt. Ir pozitīva pieredze

Ineses Kapačas kontakti: t. 64623389