www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks šoferim pilnīgs pofigs

Liepājas Autobusu Parks - šoferim pilnīgs pofigs

Šodien sanāca brukt ar sabiedrisko autobusu, Laumas rajonā autobuss neizlaida pieturā mammu ar ratiņiem, rezultātā sievietei nācās uzbļaut šoferim lai otreiz atver durvis. Tad viņam bija diskusija ar kotlolieri,cik pasažieri tizli. Nākamā pietura mana, pretīm Laumai, autobus apstājas, durvis neatver un uzreiz ciet,pat nepagaida vai pasažieri izkaps vai nē, sāk braukt tālāk, bomzis uzbļauj-atver durvis, bomzi izlaiž, kā es gribu kāpt laukā, tā durvis deguna priekšā ciet. Nu ko, nebļaušu lai durvis ver vaļā, dabuju vienu pieturu iet atpakaļ un arī tad pa fikso izlecu no busa lai nesanāktu vel vienu pieturu braukt. Forši ne? ungalvenais,ka nodirš mūs, bet pats pats durvis atver un uzreiz ciet katrā otrajā pieturā.Šoferim noveicās,ka es tāda tizla un nozaudēju biļeti ar viņa id.

S stekers 04.01.2015

bļeģ jūs āksti vajag iet pie priekšējām durvīm lai šoferis jūs redz ka taisaties izkāpt nevis pieceļatiets tad kad autobus jau garām pieturai vai nostājaties pie pakaļējām durvīm ka jūs neredz un pēc tam brīnaties ka neapstājās

A autoskola 21.05.2016

Nav kustības laikā nevienam nekur jāskrien, aprīkojiet savus autobusus ar signālpogām vai arī pieturiet visās pieturās!

M mandy 02.05.2015

tu idiot, ees jau stāvēju pie durvīm kad viņš apstājās, otrkārt priekšējās durvis domātas iekapšanai tu cirvi.

A autoskola 21.05.2016

Viss atkarīgs no vadītāja, ir labi vadītāji, laipni un pretēji, pieturas tam arī domātas lai tajās autobus apstātos un kustības laikā nav pasažieriem jāskrien pie durvīm. Aprīkojiet savus autobusus ar pogām, lai nebūtu tādas situācijas, nu jūs taču servisu sniedzat, ņemat naudu par to - kur kvalitāte?

M Mashuljka 28.11.2016

mikrinja Riga-Sloka 7023.srada dazhi reali forshi shoferishi,ir neitrali shoferi a ir tadi riebigi un pretigi...man ir viena shoferisha (mikrinja)nummurs.un vinjsh ir baigi forsh..tad ir veel reals Janis nezinu uzvardu,,,tad ari Saulvedis Pundurs virietis baigi labais.parejie ir tadi,neitrali...neka slikta nevaru par vinjiem pateik...bet ir tadi ar kuriem es negribu braukt,dazhreiz pat nesezhos mikrinja ja es nesteidzos un ja redzu ka bus jabrauc ar vinju.Ceru ka mana atsauksme palidzes kadam)