www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Šofera attieksme pret pasažieriem

Liepājas Autobusu Parks - Šofera attieksme pret pasažieriem

Šodien kārtējo reizi tika sabojāts rīts mikroautobusā, kas pieder Liepājas autobusu parkam. Mikroautobus 7020, maršrutā Jaunķemeri - Rīga. Es visu saprotu, ka šis nav viegls darbs, bet ja gandrīz katru reizi ir kādas problēmas, sāk jau apnikt. Tik nelaipns, neapmierināts šoferis sen nebija redzēts. 08: 11 šim mikroautobusam ir jābūt Kauguros (pieturā tirgus) kārtējo reizi tika atbraukts ar nokavēšanos. Biļetes Cena ir 2,15€. Maksāju par biļeti skaidrā naudā, ar 2€ monētu un atlikušos 0.15€ iedevu sīknaudā. Un tad man bija jāklausās murmināšana paa o, ka šī nav nauda un tādu jāmet pa logu arā. Kā arī šoferi nevarēja atraut galvu no telefona

26.07.2020

н НеКариньш 26.07.2020

A ko viņš gribēja? Samaksāt ar seksu? Firmai par to pilnigi līkumigi jaanulē licunzi!

Vagons Komā 27.07.2020

Skan nostasti, ka jocigaja tramvaja ir daudz seksa ar aboliem.
Bet nu ta ir legenda, kura ir parak briesmiga, lai butu taisniba.

V vitols 26.07.2020

Lai Liepājas parks vadā pasažierus Liepājā!
Kāpēc viņi ir ielīduši Jūrmalā, nav saprotams!

Vagons Komā 27.07.2020

Laikam soferim galva pielipa pie telefona. Nu vismaz brauciens bija labaks neka man. Kad mani par buratino super parverta, ar apleja un v redzeju, ka kontrolieri nesa gazmaskas maitas.