Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Kādu laiku notiek remontdarbi uz Ventspils Kuldīgas ceļu. Līdz ar to, tiek apgrūtina satiksme. Luksoforu dēļ arī autobusi kavējas. Šoferi steidzās, steidzina arī cilvēkus kuri brauc ar autobusu. Neatdos naudu par biļeti, citreiz pat nedod biļetes, lai brauktu pa velti, lai tik ātrāk sakāpj autobusā. Lielā nervozēšana. Pats sliktākais ir tas, ka neapstājas pieturās, brauc garām cilvēkiem. Piektdien bērni netika mājās no skolas, jo divi autobusi aizbrauca garām pieturai, kurāb bija arī citi cilvēki. 12.30 saldus autobuss un 14.20 Liepājas. Tā nav pirmā reize. No 12.00 - 15.30 bērni sēdēja pieturā! Vai tā drīkst darīt?

07.09.2019

A aicis24 07.09.2019

Man liekas tas ir tāpēc,ka ja viņi galapunktā iebrauc ar nokevēšanos,tad viņus soda un novelk naudu no algas.Bet algas viņiem tā jau ir mazas.