Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Ka tas nākas, ka šoferiem nekad nau mainas nauda līdzi un viņš pat 5 eiro nevar izmainit?
Katru dienu braucu uz darbu, un jāklausās pārmetumi, ka nau precīza nauda. Šis šoferis vispār nekaunīgs, teica ka nākamreiz dabusu skriet Skrunda līdz DUS lai samainītu naudu , jo viņam nau ko mainit. A DUS atrodas kādus 3 km no autoostas. Braucu no Skrundas un Saldu 28.08.19/4:45 Vadītājs-24962 Autobuss 121
Uzņēmumam vajadzētu apsvērt ideju iebert kādu sīknaudu viniem..

28.08.2019

A aicis24 28.08.2019

Un kā tas nākas,ka tev nekad nav kapeikas,vai tad autobusa šoferis ir kāds naidas maiņas punkts.Kas tev traucē,nedēļas nogalē samainīt papīra naudu,lai tev vienmēr būtu kapeikas.

J Jānis Gaudiešus 28.08.2019

Tiesi ta. Un sito jau daudzi saka, ka soferi atsakoties mainit, jo neesot mainas nauda.

O Otis 28.08.2019

Var izmantot arī Mobilly aplikāciju. Nebūs rindās jāgaida, ne par sīceni jādomā.

Interesanti, kāpēc tev, šķiet, ka tu vari uzdrīkstēties kādam diktēt savus noteikumus: kāda nauda šoferim jāmaina, u.t.t. Tu esi 0, un ja tev kaut kas nepatīk - staigā ar saviem kruķiem tālāk!