www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Nevēlās dot biļetes, lai varētu naudu ielikt sev kabata!

Liepājas Autobusu Parks - Nevēlās dot biļetes, lai varētu naudu ielikt sev kabata!

Maršrutā Kalniņi-Sloka-Spuņupe-Bulduri šoferis nevēlas izsniegt biļetes! Kad tiek uzstājīgi prasīts lai izsniedz braukšanas biļeti viņu rupjā veidā un vēl piebilstot vai tad papīrus vajag viņu negribīgi izsniedz.. Tā jau dēļ visa šā šajā maršruta ir samazināts braucienu skaits un brīvdienas vispār autobusu nav tikai dēļ šoferu mantkārības!

29.07.2020

Likumsargs 29.07.2020

Jo mazāk pasažieri ņems biļetes, jo ātrāk maršrutu slēgs.
Šoferi arī neiedziļinās, ka to dažu eiro dēļ, ko viņi pa dienu nopelna, var pazaudēt darbu. Latvijā ir daudz piemēru, it sevišķi Latgalē, kad maršrutu slēdz pateicoties šoferu alkatībai.

Ar vilcieniem ir tieši tas pats, jo vairāk būs bezbiļetnieku, jo ātrāk vilciena reiss tiks noņemts vai pietura slēgta. Dendrāriju jau slēdza, tikai tāpēc, ka tur pasažieri nekad nepirka biļetes, nākamā pietura ir Kūdra, kur arī daudzi pasažieri neuzskata par vajadzīgu pirkt biļeti.

ATCERATIES pasažieru skaitu nosaka pēc pārdoto biļešu skaita no konkrētas pieturas un jo mazāk pirks biļetes, jo ātrāk to pieturu slēgs! Padomājiet, vai ir vērts zaudēt transportu dēļ pāris eiro ekonomijas!?

Vagons Komā 30.07.2020

Vismaz tam autobusam nav dzelkšńu un tev mebūs jāmokas šausmīgā agonija, kamer par koku paliec.

н НеКариньш 30.07.2020

Normalā latviesu mentalitāte: pec mums kaut zales neaug vai pec mums kaut plēdi!...

н НеКариньш 30.07.2020

*plūdi