Liepājas Autobusu Parks - neievēro grafiku

05.01.2019 mikroautobusa reisā Nīca-Otaņķu pasts-Liepāja pieturā ''Arāji'' ieradās 13 min ātrāk,tas ir 8:37,lai gan autobus pieturā uzturējās viņaprāt šīs 13 min. no pieturas aizbrauca 6 min. ātrāk.Nav patīkami, jo nākamais mikroautobus ir tikai 16:10 un visi plāni jāatceļ.

05.01.2019

S Samanta Šulce 06.01.2019

Tas ka neticat tā jau nav mana vaina,pašlaik pirmajā vietā izglītība,vīra meklējumiem nav laika.

S Samanta Šulce 06.01.2019

Tātad,pirmkārt,lv valodā vārds-neskaista nepastāv,otrkārt Jums gribas vemt,tad tik uz priekšu man Jūsu zarnu sieniņas nav žēl,treškārt.Latvijas izglītība pilnīgi un noteikti nav arābu rokās,jūs teicat ka arābiem galvenais caurumi starp kājām,man tāda sajūta ka jūs so visu pēc savas pieredzes,un nekādus arābus negaidu.

S Samanta Šulce 06.01.2019

Kas jūs tāds esat lai mainītu latviešu valodu?

C Cilvekberna 06.01.2019

Nu ziniet ko mani mīļie?Visi nav tik sekli ,un savu nākotni redz spožu.Mūsdienās ir cilvēki ,kuriem ir svarīga izglītība,bet to jau nesapratīs akā dzimušie un pa spundi barotie.Prieks,ka meitene redz sev nākotni,nekā TU ,kas komentē tik.

C Cilvekberna 06.01.2019

Un kas tad tu savos 16 esi apprecējies?Ieguvis maģistra grādu ,kad šitā vari muti brūķēt?

Paldies!

V Vietējais laucinieks 06.01.2019

ej tak atļekatā savu sasutušo ādas strēmeli,brauc te ar savu jēlo muti jaunai meitenei virsū.Tev kādas problēmas vai kas ar tevi? slimais caurums...