Liepājas Autobusu Parks - neievēro grafiku

25. Novembrī autobusa šoferis reisā Rucava-Sikšņi-Bārta-Liepāja pieturā Skaistkalni ieradās 13minūtes pirms laika, kaut gan dažreiz pat pieturā sanāk vēl kādas 3-5 minūtes pastāvēt, jo mikriņš kavē atkarībā kādā stāvoklī ir grantētais cēļš, šoferis redzēja, ka cilvēks skrien uz pieturu vēl uzdeva pa gāzi un mierīgi aizbrauca garām pat nepagaidot. No cilvēcīgā viedokļa šoferis varēja piebremzēt un uzgaidīt lai cilvēks aizskrien līdz ceļgalam ja jau nolēma ātrāk izbraukt no rucavas.

28.11.2018

S Samanta Šulce 05.01.2019

05.01.2019 mikroautobusa reisā Nīca-Otaņķu pasts-Liepāja pieturā ''Arāji'' ieradās 12 min ātrāk,lai gan autobus pieturā uzturējās viņaprāt šīs 12 min. no pieturas aizbrauca 5 min. ātrāk.Nav patīkami, jo nākamais mikroautobus ir tikai 16:10 un visi plāni jāatceļ.

S Samanta Šulce 05.01.2019

*Sajaucu,ne turieliku.

S Samanta Šulce 06.01.2019

Atkal Jūs,ja neko nezinat tad lūdzu labāk stāviet klusu.