Liepa/ sociālās aprūpes pansionāts - Slikts serviss

Pāris mēnešus atpakaļ ievietojām mūsu pensionāri pansionātā "liepa", nebija daudz laika, vajadzēja ātri visu darīt un nebija iespējas pirms iestāšanās pārbaudīt dzīvošanas apstākļus. Sāksim ar to, ka, ieejot iekšā, smaka gāž no kājām vien. Par personāla attieksmi sūdzēties nevaru, palīdzēja, savu darbu pildīja, viss kārtībā. Vienīgais kas radīja bažas - netīrība. Istabiņā grīda netīra un arī bija manīti prusaki. It kā reizi nedēļā ir dezinfekcija, bet kaut kā labumu no tās manīt nevar. Uzturēšanās maksa nav zema, ir taču jānodrošina atbilstoša kvalitāte. Kā arī pašiem radiniekiem jāseko līdzi kādas zāles personāls dod (kādas tiek izrakstītas) pansionāta iedzīvotājiem! Neviens ārsts mums nebija izrakstījis pret depresijas zāles un ar to problēmas nekad nav bijušas, bet e-receptē tās bija izrakstītas un visticamāk arī dotas, no kā cilvēks lielāko dienas daļu pavadīja guļot.

C critical thinker 17.09.2018

no antidepresantiem nemaz tā neguļ. guļ no trankviļiem. es arī, nonākot tādā vietā, kļūtu depresīvs.

M MarijaDz 17.09.2018

No antidepresantiem cilvēks kļūst mierīgs un viņam nav vēlmes/ enerģijas piepūlēties un kaut ko darīt. Ja vecs cilvēks pārstāj kustēties, tad ilga dzīve vēl viņam nespīd. Un LABS pansionāts ir labāk nekā atstāt cilvēku vienu (ja viņš pats par sevi parūpēties nevar). Komentārs ir pievienots, lai cilvēki, kuri nonākuši tādā pašā situācijā izvērtē vai ir gatavi atstāt savus radus tādos apstākļos. Paldies par viedokli! ;)

A Antra D. 24.09.2018

Labie ļaudis , nevediet savus mīļos uz turieni , iedzīvosieties blaktīs un raudādami firmām maksāsiet , lai savu māju/dzīvokli atkal tīru dabūtu !