www.sudzibas.lv Liene Greifāne Candy vēstule Lienei Candy no dedzīgas atbalstītājas

Liene Greifāne Candy - vēstule Lienei Candy no dedzīgas atbalstītājas

Līdz iepriekšējā mēneša notikumiem vienmēr (jau gadiem) esmu sekojusi līdzi Lienes Candy darbībām, uzskatīju sevi par vienu no cītīgākajām atbalstītītājām, centos apmeklēt pēc iespējas vairāk koncertu un pasākumu, kuros piedalās Liene. Man pat bija žēl , ka tieši Candy nebija Latvijas pārstāve Eirovīzijā, ticēju, ka viņa spētu atstāt lielāku iespaidu un varbūt tieši dēļ viņas šogad Eirovīzija būtu tieši pie mums, tāpēc arī cerēju, ka 2014 gada atlasē atkal varēs redzēt Lieni. Mani priekštati vinemēr bija paši labākie un pozitīvākie. Jebkurš no maniem draugiem varētu apstiprināt, ka esmu bījusi kaisliga atbalstītāja. Diemžēl to nevaru teikt arī tagad. Manas domas izmainījās pēc manas drausmīgās pieredzes ar pirkumu no KILO.LV, kur tieši Liene ir vadītāja. Man bija doma, ka vajadzētu nedaudz uzlabot savu izskatu un, kad uzzināju, ka Liene ir kļuvusi par KILO.LV vadītāju (ko sākumā uzksatiju par lielisku iespēju, kur Liene varēs paplašināt savu pieredzi, šobrīd esmu pārliecināta, ka tas ir ideālas veids, kā pazaudēt cilvēku uzticību) izvelējos tieši kilo piedāvato diētu. Galu galā mani gaidīja vilšanās un aizvainojums. Vairs nespēju pat noticēt, ka iepriekš tik akli biju ticējusi Lienes godīgumam. Mana uzticība ir zaudēta un vilšanās bija pārāk liela, lai es arī turpmāk spētu atbalstīt Lieni un viņas darbības. Varu teikt, ka mani, kā savu atbalsītāju Liene Greifāne noteikti ir pazaudējusi.

H

T Tre 10.07.2014

kaut kas par pašu sūdzības būtību arī būs, vai tikai eseja par to, ka pie visa vainīga iepriekš dievinātā Liene?

E egija94 14.07.2014

Jā man arī kauns, ka liene candy šādi izrīkojās, vai tad nav pietiekoši daudz godīgi strādājošu latviešu uzņēmumu pie kā varētu strādāt!!

V villcina 15.07.2014

kilo.lv vēljoptojām turpina mānīt cilvēkus jau menesiem! Iegādajos viņu programmu pirms vairāk kā nedēļas un nekas nav mainījies no šeit aprakstītā(http://www.sudzibas.lv/?search=kilo.lv&x=0&y=0), vēljoprojām ir daudz gramatikas kļūdu (daudz tekstu vēl jo projām Lietuviski), ievērojot diētu arī man nesanāca neko diži nokristies svarā pa nedēļu zaudēju 0. Line kā KILO vaditāja noteikti piesaitīs daudz pircējus (lieākā daļa no viņiem noteikti tā pat kā arī mēs ir viņas atbalstītāji), tikai pašai Lienei šī situācija ir gaužām neizdevīga, jo pazaudēto atbalstītāju skaits noteikti pieaugs.

A allka 22.07.2014

Ticu, ka pati Liene neko nezin par kilo KRĀPNIECISKAJĀM darbībām savādak viņa jau sen būtu aizgājusi prom no šiem meļiem

BondsBonds 22.07.2014

Darvina balvu? Šo sauc par personas nomelnošanu. Es domāju Liene te no tevis mierīgi varētu paņemt 10 000 tūkstošus
LVL.

Z zelme 28.07.2014

ne jau Line pie visa vainiga, viņa jau ne pro com te. KILO jau ir tie kas mana un smauc cilvekus, gan jau visai driz ari vina to sapratis un daris kaut ko lietas laba. jo sis galigi nav lienes stila.

un par nomelnosanu so diez vai var nosaukt, drizak bijusie atbalstitaji ir vilusies, ka sadi ar viniem ir noticis