www.sudzibas.lv Liellopu izsoļu nams Krāpšana ar dzīvnieku svaru

Liellopu izsoļu nams - Krāpšana ar dzīvnieku svaru

Līdz šim domāju,ka šis uzņēmums ir viens no dažiem,kas nekrāpj zemniekus ar dzīvnieku svaru. Visu laiku nodevu gaļas šķirnes jaunlopus ar vidēju barojumu un svars bija no 240-260kg, tomēr pēdējā reizē jaunlops bija augstākā barojuma. Pat vetārste teica,ka izcils eksemplārs un barojums.
Kad zvanīju un interesējos par izsoles rezultātiem,biju šokā... Svars esot 270kg! Kad iebildu par svaru, sieviete saka, tas jau normāls svars 5 mēnešu vecumā! Pēc sarunas sapratu, ka svēršana notiek tikai tad,ja ir zems vai vidējs barojums, bet ja ir labs barojums,tad paņem pēc vidējā tajā vecumā un starpība paliek viņiem. Viņi ir tādi paši krāpnieki kā daudzi citi. Esmu dziļi vīlies! Sveriet paši vai brauciet līdzi uz izsoli...

G

S SiA "Baga_klīnika 24.04.2017

Pierādījumi kur?
Nevajag fantazēt.

K Kristīna Rubina 13.06.2017

Pilnīgi piekrītu rakstītajam. Es šomēnes atdevu gaļas bulli. Pirmo un pēdējo reizi. Cenas zemākās Latvijā BIO lopiem.

B biruta2002 04.12.2017

Katram saimniekam ir izvēle kur un kam atdot savus lopus...nekas nav piespiedu kārtā. es pilnībā paļaujos uz labāko rezultātu un samaksāts ir vienmēr un solītajā laikā.

K Komatsu 06.04.2018

Ja nodod 1 lopiņu tad varbūt samaksā laikā bet kad summa sāk grozīties vairākos tūkstošos tad tai naudiņai patīk kavēties un kad zvani tad gràmatvede pat melo ka esot pārskaitīts domā kad tas lopu audzētājs ir galīgais muļķis un no pārskaitijumiem neko nesaprot.

D Daiga123 03.10.2018

Sūdzība ir ļoti nepamatota, pati esmu redzējusi kā katru dzīvnieku nosver (pilnīgi visus!), ja tam netic tad jābrauc līdz savam dzīvniekam kur aizvedot uzreiz varēs uzzināt svaru! Es uzskatu, ka Liellopu izsoļu nams ir labākais kas noticis gaļas liellopu audzēšanas nozarē, vienmēr atbilstošas cenas dzīvnieka kvalitātei un šķirnībai, kā arī ar naudām viss ir kārtībā, cilvēki ir ļoti pretimnākoši, ja ir nepieciešams saņemt naudu ātrāk tad to var sarunāt! Manuprāt viss atkarīgs no pašu attieksmes, ja zvana un uzreiz ir dusmīgi tad protams tādu pretim nākšanu nevar sagaidīt pretim!