www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Attieksme pret pasažieru bagāžu

Lidosta Rīga - Attieksme pret pasažieru bagāžu

10.12.2010. ielidojām Rīgas debilajā lidostā no Tenerifes. Kamēr 15 minūtes gaidījām kamēr pieliks trapu, pa lidmašīnas logu varēja paskatīties uz ainu, kā viens mudaks nežēlīgi mētā mūsu bagāžu ārā no lidmašīnas. Kad tikām ārā, nebija absolūti nekādas norādes kur ir jāiet - gājām kur acis rāda un kur citi iet. Atnācām pie konveijera lentas, kur jāgaida bagāža un gaidījām 50 (!) minūtes kamēr bagāža nonāca uz lentas. Pienākot pie lodziņa kur sēdēja meitene kaut kāda, viņa paskaidroja ka esot četras lidmašīnas jāizkrauj tāpēc tik lēni. Pirms mums tur stāvēja bariņš jauniešu, kuri arī savu bagāžu līdz mums arī kādu stundu atgaidīja. Tenerifes lidostā tiklīdz izkāpām no lidmašīnas - bagāža jau gaidīja mūs, a te redziet veselas četras lidmašīnas jāizkrauj, tenerifē jākrauj pa četrām katras 30 minūtes un tur nezin kāpēc visi tiek galā ar visu. Arī bagāžas izkrāvēji tenerifē čemodānus nesvieda kā sūdu maisus, bet kārtīgi krāmēja ratos.Loģiski, ka pēc rīgas mudaku lidostas visi krēmi un citi iepakojumi bija sapisti un iztecējuši pa visu čemodānu.

B Barons 11.12.2010

Tu laikam dikti steidzies iesmērēt ar tiem krēmiem savas olas.

M Mamuts 11.12.2010

salīdzini laikapstākļus Rīgā un Tenerifē, pāķis.

ž žipata 11.12.2010

Varbūt vajadzēja palikt Tenerifē?! Tiešām pāķis! Tenerifē... Tenerifē ...duraks

E Eseseseseseseses 11.12.2010

Nu, nu, ne tikai Rigas lidostaa pasazieru bagaza tiek meetaata un ar to tiek speeleets futbols. Pasai ir gadiijies dazaadaas pasaules lidostaas neskaitaamas reizes noveerot raupju apiesanos ar pasazieru bagazu.
Tiesam izskatas, ka cilveeks nekur daudz nav bijis un redzejis, tapec aarzemes skiet ideaals un pret tur notiekoso attieksme ir ljoti nekritiska.
P.S. Kurs vispaar decembrii uz Tenerifi brauc? Ir leeti, jaa, bet lai saulotos un juuraa peldeetos, ir par aukstu, un nekaadu ieveeriibas cieniigu kultuuras un veestures piemineklju tur arii nav...

N noreply 11.12.2010

Nabadziņš pēdējo naudu iztērējis uz ceļojumu un krēmiem, mājās no dusmām piekaus savu suni!

H hugo 11.12.2010

Nākamreiz brauc ar autobusu :) neviens tavu bagāžu neaiztiks

R rigassatiksme 11.12.2010

Uz Tenerifi tikko aizg'aja trolejbuss

I Ilona 11.12.2010

Te komentāri no vieniem idiotiem tiešām, nožēlojami !

I ivo 11.12.2010

pilnībā piekrītu!paši arī lidojām no Tenerifes-Latvija liels FUI!

S Santa 11.12.2010

Man trūkst vārdu, par komentētāju aprobežotību un ļaunumu.
Neiet runa Rīga, Tenerife, vai Bauska.
Iet runa arī par attieksmi kā tādu...
Tiek mētāta un ir cūciska attieksme pret cilvēku mantām-čemodāniem
Nevienam nepatiktos, ja tādu skatu redzētu... Pretīgi... Tādiem nav vietas strādāt lidostā

H ha 12.12.2010

Ak vai Santa Santa, Tu ar no pāķiem, ka tik cimperlīga lauku neaizmirstule? Un ko te dara Ilona ar Ivo, kam Latvija liels fui? Neesat taču šeit piesieti, lai arī rejat kā lauku kranči?

O Objektīvs 04.08.2016

Tu deb īli ķi "ha" uzskati, ka Lv serviss ir līmenī un cilvēki ir laipni, smaidīgi un izpalīdzīgi, jo sevišķi, kas attiecas uz VISIEM lidostas darbiniekiem?? Jeb tēlo pamuļķi? Ja cilvēks netiek pienācīgi apkalpots un izsaka sūdzību, tad viņam tamdēļ tavuprāt valsts jāpamet? Tu laikam esi tik aprobežots, ka tevi pašu no valsts jāizsviež!!!

A atkal 12.12.2010

Atkal jau apņirdzat lauciniekus?!!! Viņi taču tik jūtīgi, cilvēki ceļo lai, krēmi pagalam, bet Jūs rēcat! Tiešām FUI!

J Jānis 12.12.2010

Izskatās, ka tie aprobežotie komentētāji par lauciniekiem paši nav tikuši tālāk pa aizkrāsni.Man personīgi arī patīk, ja es savu bagāžu varu saņemt nesaplēstu un nenosmērētu.Bet tie, kas aizkrāsnē dzīvo jau to noteikti nezinās.Jānis

H hajah 12.12.2010

Nu a tu pamēģini savu 20-30 kg smagocemodānu pacelt uz rociņām un tā 40-50 reizes...mudaks

O Objektīvs 04.08.2016

Vēl viens "hajah" extra aprobežotais. A tu tad nestrādā tādu darbu, kas tev nav pa spēkam. Tupi suņa būrī pie ķēdes un žvadzini to.

K kravejs 15.12.2010

kad tu piekrauj ar visadiem mesliem savu somu un vinju nepacelt lodiski vinju neerti ielik

K kravejs 15.12.2010

tu redzeji kas ara notiek Riga un kas tenarifos ... nesalidzini 2 dadzadas lietas tenarifos ir lielaka lidosta nau tik sliktu laika apstaklu lielas stafs un ir laiks sagatavoties reisam.Labi ka vispar tada laika atlidoji un lidmasina vareja piezemeties. pasaki paldies pilotiem .. citadi tu varetu to pasu skatities un ta patas gaidit kaut kur vilnja. un pectam kratities 5 stundas ar autobusu.

O Objektīvs 04.08.2016

Vēl vien pri du raks. Diez ko tad norvēģu krāvējiem teikt., bet tur nez kāpēc viss regulāri laikā un adekvāti notiek. Kur tik daudz tik makani aprobežotu cilvēku lv. Tad jau nav jābrīnās par kopējo servisa līmeni

W wisch 13.01.2015

Nevajag pekraut savu čemodānu. Ievēro atļauto saru, tad moš arī Tau bagažu nemētās...

O Objektīvs 04.08.2016

Ko tu smer de li zini teikt par tā cilvēka somas svaru??? Tu mazāl lieto zāli, nebūs lasot halucinācijas

O Objektīvs 04.08.2016

To wisch un vēl kas pa muļk i , iemācies rakstīt latviski vispirms pareizi