www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Apkalpošana un attieksme

Lidosta Rīga - Apkalpošana un attieksme

Esmu nepatīkami pārsteigta par Rīgas lidostas darbinieku attieksmi pret ceļotājiem. Izsmejoša un augstprātīga izturēšanās,aprunāšana ar kolēģiem personu,kura vēl nav paspējusi iziet. Šodien īpaši nepatīkama un riebīga bija sarkanmatainās robežsardzes izturēšanās pasu pārbaudes punktā. Ar savu neapmierināto un ņirdzīgo sejas izteiksmi un komentāriem,lai sataisu vienkāršāku sejas izteiksmi kaut gan biju apbēdināta vnk faktu,ka jāaizceļo no mājām mani ne pa jokam sadusmoja. Neuzskatu par korektu,kad tā norāda un sāk bāzt acīs savas valsts pilnvaras. Kauns un negods

D

V vils 21.11.2013

vajadzēja laipni smaidot pieliekties tuvāk, lai salasītu ierēdnes uzvārdu uz nozīmītes. Parasti pie šādas taktikas šefojošās sīkās vienības maina savu uzvedību par 180 0.