www.sudzibas.lv LIDO Pie ieejas tusējošie bomži - vai Lido jaunā seja?

LIDO Vērmanītis - Pie ieejas tusējošie bomži - vai Lido jaunā seja?

Vakar pēc ilgāka laika aizgājām vakariņās Elizabetes ielas Lido.
Lai iekļūtu Lido, nācās iziet cauri ļoti nepatīkamai videi, jo Lido tēlu šobrīd, kā redzējām, veido arī pie Lido kāpnēm „tusējošie” 3 vai 4 bomži. Bomži sēdēja uz ēkas maliņas pie Lido kāpnēm, skaļi sarunājās, aprunājot arī garāmgājējus, turēja rokās 1-reizējās lietošanas kafijas glāzes, cerot, ka tajās tiks iemesta kāda nauda. Šāda aina apetīti nerosina, un to redz arī Rīgas viesi. Viena sieviete, kā izskatījās, pat bija bez biksēm.
Kāpēc Lido apsargs uz to nereaģē?
1. Ubagošana Rīgā ir aizliegta;
2. Gan jau arī Lido maksā par ēkas uzturēšanu, bet šādi sēdētāji arī fiziski bojā arī ēkas fasādi.

T

vienmer izvelos LIDO!
LIDO vienmer svaigi, garsigi, liela izvele un galvenais VESELIGI !
paldies KIRSONAM par LIDO un gaidu LIDO T/C Alfa !

bez tabu padoms 21.10.2014

SUNU BUDA izrunajas ?
man tas raidijums ne visai - tiesam ka suni nemas tur par kautko, vairak par visatm izzskatas, perinas tur cits uz citu - kurs tad krutaks
bet nu par LIDO - atbalstu

Z zaigaqwe 28.06.2015

Neiesaku iet strādāt Lido Vermanitis.Kolektīvs ir drausmigs.jo pārsvarā strādā krievi.par ko tad arī bija šoks.KAA nekaa tā taču latviešu virtuve.Pusdienas tiec EEST vispār pēcpusdienas.bet ja esi nostrādājis slapju muguru tad to pāri palikušo Vakardienas eedamo mutes negribas nemt.Ja 1. Reizi strādāšu.tad apdzina KAA mulkim tiks izmaksāta ar pamatīgu kavēšanos tātad pēc pusotra mēneša .vnk bezkaunība.Savukārt.ja izdomāja pamest šo netiklo darbavietu.pēdeejo algu dabusi atkal ar kavēšanos.lai arī no EDS sen bijusi noņemts.pretīgo vnk

A Aivars Irmelis 28.05.2017
Si nav ista ka sudziba, pret paša lido

Es veletos teikt apkalposana ir savas normas ,es nesaprotu ko vissi gaida tas ir lido nevis kaukads 5 zvaigzu restorans un plus kadas cenas tur ir!Lido un pec tam maksat ar siceni nu jus veretu padomat