www.sudzibas.lv Līčmuižas nometnes Kas notiek bērnu nometnē?

Līčmuižas nometnes - Kas notiek bērnu nometnē?

Meklēsiet nometni bērnam?
Dalamies pieredzē: Līčmuižas nometne
1. Bērniem atņem mobilos tālruņus.
2. Aizbraucam pie 7 gadus veca bērna. Dabūju noklausīties, ka tā nedrīkst - braukt pie bērna, nebrīdinot nometnes vadītāju! Bet par to dabūju redzēt kas un kā tur notiek. Tagad ir iespēja padalīties.
3. Iepazināmies arī ar nometnes organizētāju - vecāku naudas saņēmēju - Raimondu Fārenhostu. Nezinu kā ar mazām meitenēm un zēniem, bet vecākus redzēt viņš ļoti nemīl. No mums protams nauda bija jau saņemta:-) Aizrādiju, ka ir nepieņemami turēt nometnes teritorijā agresīvus ķedes suņus. Prasīju vismaz potēšanas pases parādīt. RF atbildēja stostoties - tās esot pie veterinārsta. Skaidri meli! Izelpā jūtamais alkohols, arī droši vien pastiprināja nometnes vadītāja (šo ķēdes suņu saimnieka) agresiju.
Vēl mums pārmeta, ka mūsu meitene (7 gadi) negribot vēderdejas dejot!!!
Šodien bērni netika ārā laisti vispār, kad prasīju kapēc vasaras nometnē nelaiž bērnus ārā +20C...RF bļauj, ka tā jau te brauc visādi un nometnes programmā maisās. Bērni sēž pa gultām, garām paskrien puisītis - ne vairāķ kā 8 gadus vecs, maziņš tāds, ieģērbts meitenes kleitā uz lencītēm, krūšu apvidū kaut kādi polsterīši likti.
Nu tā. Nedomāju, ka visi zēnu tēvi gribētu, lai nometnē dēlam uzģērbj meitenes kleitu. Vai daudzas meiteņu mammas grib. lai viņu meitām 7 gadu vecumā liek vēderdejas RF priekšā dejot?
Tas man atgādina filmas par cietuma zonu...nāca puisis kleitiņā...

I

D darbiniece 22.08.2010

Vai tiešām mums jātic, ka nometnes dalībnieki pēkšņi masveidā sākuši rakstīt atsauksmes, turklāt stilistiski vienveidīgi un bērniem neraksturīgi?

E Eseseseseseseses 22.08.2010

Par puisiiti kleitinjaa apreecos - buutu ljoti smiekliigi, ja potenciaali nebuutu tik nopietni. Par veederdejaam man vispaar nav komentaaru, uzskatu, ka tas ir absoluuti nepienemami, jo vederdejas buutiibaa ir austrumu tautu striptiizs, ko pieaugusas sievietes daleeji atkailinoties un kratot gurnus sexuaalaa manieree izpilda viiriesu izklaidei. Cita izskaidrojuma un beerniem piemeerotas versijas sai dejai nav!
Nav arii visai svariigi, kads konflikts izraisiijaas starp nometnes vadiitaaju un teemas autori, bet, ja vinjas objektiivie noveerojumi bija taadi, kaa seit aprakstiits, tad par so situaciju attieciigajaam iestaadeem zinjot vajadzeeja.
Tas, ka poziitiivaas atsauksmes ir sadrukaajis viens un tas pats cilveeks (pieaugusais) arii ir vairaak nekaa skaidrs, jo stilistiski taas ir ljoti liidziigas (vieniigi ceru, ka taas ar rupjajiem vaardiem ir rakstiijis kaads ne visai inteligents vecaaks nevis nometnes parstavji).

M Mārtiņš 12.02.2011

Jūs pilnīgi esat visu aprakstījusi nepareizi.Jo es 10 gadīgs bērns tajā nometnē priecājos jo priecājos.Tā bija ļoti laba nometne.Es biju tas puisis kleitā.Un par to cietuma zonu bija pārspīlēts.Un ja tā jūsu krustmeitiņa negrib dejot vēderdejas tad vedat viņu prom.Jo jūs esat viņu izlutinājuši tik ka nevar teikt ka viņa var kaut septiņas dienas nevar sazināties vismaz 3 stundas diena. Nu tad tā gan ir lutinātāju ģimenīte.Un ja jūs nepadomājāt ar prātu ka viņa nevar parunāt ar vecākiem tikai dažas minūtes vai stundas tad apzinieties ka jūs varēsiet viņu sastapt pēc dažām dienām.Jūs visu tur esat pārspīlējusi.Un ja tā skaidri sakot ejiet jūs ellē.Un arī Josiv ja jau tu domā ka sīčus vajag atdot bērnu namā tad tu šaubies.Un ja tev ir laiks kad nodarboties ar saviem bērniem lūdzu nodarbojies.Pat ja tu esi pieaugušais tad tev kautkas kārtībā ar smadzenēm.Es mācos 4.klasē un lielāka daļa bērni tiek izlutināti mana klasē tieši ar to ka vņus nevis ved uz labām nometnēm kuras būs, bet gan pērk Dolce Gabbana kurpes par simtiem latu lai atpirktos no tiem.Kad bērns aizbrauc uz nometni viņš nevis saņem Dolce Gabbana kurpes par 200 latiem, bet gan kaut ko īpašu un labu kā draugu vai pat sirdsdraugu.Un ja tu Inese negribi lai tavs bērns iegūt pieredzi un draugus uz priekšu ej šoppingot un atpirkties no savas lutinātās paimeitiņas.Un ja tā skatās par Raimondu Fārnhorstu un alkoholu nometnē ir tālāk no ziemeļpola līdz dienvidpolam.Raimonds Fārenhorsts un kā sakot viņa ģimene ir izveidjuši labāko biznesu.Kaut gan par to Līčmuižas nodedzināšanu jums man liekas ir prieks, jo jums vienkārši nav laba cilvēka dvēsele.Tā nekad nebūs taisnība ka Raimonds Fārenhorsts būs bijis dzēris alkoholu.
Paldies par uzmanību.

Līčmuižas nometne dalībnieks Mārtiņš.

S simona 02.06.2011

''i nometne ir ļoti forša. un galīgi nepirkrītu Inese
i. Pati biju šajā nometnē. labākas nav.