www.sudzibas.lv LEXA ID Nemaksā par darbu

LEXA ID - Nemaksā par darbu

Strādāju šajā firmā vasarā rimi noliktavās pie darboņa vārdā Uldis (īsti nesapratu kas viņam par amatu) no Sia Lexa Id. Sākumā kā solīja tā gandrīz pildīja, bet vēlāk algas kavējumi, solījumi. Aizgāju prom. Kad zvanu neceļ. Ja nejauši sazvanu tad tad nauda būs rīt, vai parīt:) daudz netrūka, lai no swe skrietu pakaļ:) starp citu pašreizējais kolēģis arī uzrāvies uz Ulda, gan citā objektā.
Apspriežot ar pašreizējo kolēģi secinājām, ka ar darboņa Ulda palīdzību tiek vervēti nākamie upuri priekš Lexa Id.

B

A Anni 09.02.2022

Šinī firma vēl strādā Inguss Benhens kas pieņem darbā darbiniekus neparaksta ar viņiem līgumu. Netiek izsniegtas darbam paredzētas formas un apavi,bet kad darbinieks pasaka ka aizbrauks iegādāties darba apavus viņš tiek atlaists un nesamaksājot par nostrādāto... kad zvani un jautā kad būs nauda telefons netiek celts un ja pat paceļ pasaka ka būs ieskaitīta rīt vai vakarā bet nauda tā arī netiek ieskaitīta . Ja sāc zvanīt vairāk kārtīgi tiek nosūtīts sms : tu esi man apnikusi seidi un gaidi naudu
...
Naudu nevaram dabūt jau 2 mēnešus...