Leons Blūms no Facebook vietnes - Neadekvāts pircējs

Nevienam neiesaku atbildēt pircējam Leonam Blūmam (strādā sporta preču veikalā "Virsotne") Facebook vietnē. Labāk uzreiz bloķēt.

Uzbrūk ar neadekvātiem aizvainojumiem un "laba vēlējumiem" un neatstājas, jo bērniem paredzēta lietota prece, kas tiek pārdota Facebook bērnu lietu tirdzniecības grupā, netiek pārdota viņam, bet gan kādam citam. Turklāt prece nevienā brīdī nav viņam nedz rezervēta, nedz apsolīta.

Psihopātisku iespaidu atstājošs sīkumains pilsonis, kas iedomājas, ka pārdevējam pēc pirmā pieprasījuma jebkurā diennakts laikā būtu jāatbild uz viņa ziņām un jārīkojas tikai viņa interesēs.

Da

Ve VeiksmīgamBiznesam 21.10.2019

Smieklīga sūdzība. Izskatās, ka pats pārdevējs ir neirotiķis, kam uztrauc pircēji. Vai tad viņam profilā ir rakstīts kā veikalā, ka ziņu bloks ir slēgts no tikiem un tikiem? Vai nevari pastrādāt centrāltirgū un par katru tūristu, kas fotografēs tavu seju rakstīt sūdzības netā? Smieklīgs esi.